Kalendarz meczów - 1957

ZSRR 1957Polska - ZSRR 2-1 rozegrany na Stadionie Śląskim to najważniejszy mecz biało-czerwonych w 1957 roku i jeden z największych sukcesów w całej historii. Od lewej stoją: Gerard Cieślik, Edward Szymkowiak, Henryk Kempny, Ginter Gawlik, Edward Jankowski, Roman Korynt, Stefan Florenski, Jerzy Woźniak, Roman Lentner, Edmund Zientara, Lucjan Brychczy. Fot. Archiwum 

KALENDARZ REPREZENTACJI – 1957

1

Polska U-19 (NO)

24.02.1957

Lipiny

Naprzód Lipiny, 3-3 (w, t)

2

Polska U-19 B (NO)

24.02.1957

Lipiny

Siemianowiczanka, 4-5 (n, t)

3

Polska U-19 (NO)

03.03.1957

Bytom

Polonia Bytom, 0-5 (w, t)

4

Polska U-19 B (NO)

03.03.1957

Bytom

Silesia Miechowice, 0-2 (w, t)

5

Polska U-19 (NO)

10.03.1957

Łódź

ŁKS Łódź, 0-2 (w, t)

6

Polska U-19 (NO)

17.03.1957

Chełmek

KS Chełmek, 6-2 (w, t)

7

Polska U-19 (O)

31.03.1957

Stambuł

Turcja U-19, 2-5 (w, t)

8

Polska U-19 (O)

07.04.1957

Łódź

Turcja U-19, 2-1 (d, t)

III Turniej UEFA Juniorów U-19 (Hiszpania)

9

Polska U-19 (O)

14.04.1957

Madryt

Hiszpania U-19, 0-4 (w, t. UEFA)

10

Polska U-19 (O)

16.04.1957

Madryt

NRD U-19, 2-2 (n, t. UEFA)

11

Polska U-19 (O)

18.04.1957

Madryt

Węgry U-19, 2-0 (n, t. UEFA)

12

Polska A (NO)

05.05.1957

Warszawa

Reprezentacja Ligi Węgierskiej, 1-0 (d, t)

13

Polska B (NO)

08.05.1957

Warszawa

Reprezentacja Ligi Węgierskiej, 1-3 (d, t)

14

Polska U-19 (NO)

19.05.1957

Warszawa

Polska U-23, 0-2 (n, t)

15

Polska A (O)

19.05.1957

Warszawa

Turcja, 0-1 (d, t)

16

Polska B (O)

19.05.1957

Bukareszt

Rumunia B, 1-1 (w, t)

17

Polska B (NO)

20.06.1957

Cieszyn

Piast Cieszyn, 8-0 (w, t)

18

Polska A (O)

23.06.1957

Moskwa

ZSRR, 0-3 (w, elmś)

19

Polska B (O)

23.06.1957

Chorzów

ZSRR B, 0-1 (d, t)

20

Polska U-23 (O)

23.06.1957

Moskwa

ZSRR U-23, 2-4 (w, t)

21

Polska U-19 (O)

26.06.1957

Graz

Austria U-19, 2-2 (w, t)

22

Polska A (O)

05.07.1957

Helsinki

Finlandia, 3-1 (w, elmś)

23

Polska U-23 (O)

22.07.1957

Lublin

Rumunia U-23, 1-1 (d, t)

24

Polska U-19 (NO)

21.08.1957

Wrocław

Ślęza Wrocław, 1-1 (w, t)

25

Polska U-23 (NO)

28.08.1957

Zabrze

Górnik Zabrze, 0-1 (w, t)

26

Polska U-19 (O)

08.09.1957

Halle

NRD U-19, 1-0 (w, t)

27

Polska U-19 (O)

22.09.1957

Bukareszt

Rumunia U-19, 1-4 (w, t)

28

Polska A (NO)

24.09.1957

Barcelona

FC Barcelona, 2-4 (w, t)

29

Polska U-23 (NO)

25.09.1957

Gdańsk

Polonia Gdańsk, 2-1 (w, t)

30

Polska B (NO)

25.09.1957

Poznań

Warta Poznań, 5-1 (w, t)

31

Polska A (O)

29.09.1957

Sofia

Bułgaria, 1-1 (w, t)

32

Polska U-19 (O)

29.09.1957

Ruse

Bułgaria U-19, 2-1 (w, t)

33

Polska B (O)

29.09.1957

Poznań

Bułgaria B, 3-3 (d, t)

34

Polska U-23 (O)

29.09.1957

Gdańsk

Bułgaria U-23, 3-0 (d, t)

35

Polska A (NO)

13.10.1957

Kraków

Cracovia, 2-0 (w, t)

36

Polska B (NO)

13.10.1957

Warszawa

Marymont Warszawa, 6-3 (w, t)

37

Polska U-19 (O)

13.10.1957

Rzeszów

Austria U-19, 3-1 (d, t)

38

Polska B (NO)

16.10.1957

Warszawa

AZS AWF Warszawa, 5-0 (w, t)

39

Polska U-23 (O)

19.10.1957

Łódź

ZSRR U23, 0-3 (d, t)

40

Polska A (O)

20.10.1957

Chorzów

ZSRR, 2-1 (d, elmś)

41

Polska B (O)

20.10.1957

Moskwa

ZSRR B, 2-5 (w, t)

42

Polska A (O)

03.11.1957

Warszawa

Finlandia, 4-0 (d, elmś)

43

Polska U-19 (NO)

17.11.1957

Kraków

Orlęta Kraków, 2-2 (w, t)

44

Polska U-19 B (NO)

17.11.1957

Kraków

Reprezentacja Krakowa U-19, 1-1 (w, t)

45

Polska A (O)

24.11.1957

Lipsk

ZSRR, 0-2 (n, elmś)