Kalendarz meczów - 1956

Bulgaria 1956Reprezentacja Polski A przed meczem z Bułgarią 1-2 we Wrocławiu. Fot. Archiwum

KALENDARZ REPREZENTACJI – 1956

1956

1

Polska U-19 (NO)

04.03.1956

Otwock

Kadra B U-19, 5-2 (n, t)

2

Polska U-19 (NO)

07.03.1956

Warszawa

Legia Warszawa, 0-10 (w, t)

3

Polska U-19 (NO)

11.03.1956

Warszawa

Polonia Warszawa, 0-4 (w, t)

4

Polska U-19 (NO)

14.03.1956

Warszawa

Marymont Warszawa, 3-0 (w, t)

5

Polska U-19 (NO)

18.03.1956

Warszawa

AZS AWF Warszawa, 2-1 (w, t)

6

Polska U-19 (NO)

22.03.1956

Warszawa

Gwardia Warszawa, 2-0 (w, t)

II Turniej UEFA Juniorów U-19 (Węgry)

7

Polska U-19 (O)

29.03.1956

Cegled

Austria U-19, 3-2 (n, t. UEFA)

8

Polska U-19 (O)

31.03.1956

Salgótarjan

Rumunia U-19, 0-1 (n, t. UEFA)

9

Polska U-19 (O)

02.04.1956

Budapeszt

Jugosławia U-19, 1-1 (n, t. UEFA)

10

Polska A (NO)

01.05.1956

Szczecin

Reprezentacja Szczecina, 8-1 (w, t)

11

Polska B (NO)

01.05.1956

Rzeszów

Reprezentacja Rzeszowa, 1-3 (w, t)

12

Polska U-19 (NO)

01.05.1956

Bydgoszcz

Reprezentacja Bydgoszcz, 0-1 (w, t)

13

Polska U-19 (NO)

24.05.1956

Gliwice

Reprezentacja Śląska U-19, 3-2 (w, t)

14

Polska A (O)

30.05.1956

Oslo

Norwegia, 0-0 (w, t)

15

Polska B (NO)

06.06.1956

Warszawa

Marymont Warszawa, 7-0 (w, t)

16

Polska B (NO)

14.06.1956

Wrocław

Associação Atlética Portuguesa, 4-2 (d, t)

17

Polska U-19 (NO)

24.06.1956

Bytom

Szombierki Bytom, 1-2 (w, t)

18

Polska U-19 (NO)

27.06.1956

Zabrze

Górnik Zabrze, 5-1 (w, t)

19

Polska U-19 (O)

01.07.1956

Zabrze

Rumunia U-19, 3-3 (d, t)

20

Polska A (NO)

08.07.1956

Warszawa

Polska B, 6-2 (n, t)

21

Polska U-23 (NO)

11.07.1956

Warszawa

Reprezentacja Aleksandrii, 1-1 (d, t)

22

Polska U-23 (NO)

13.07.1956

Warszawa

Progresul Oradea, 1-0 (d, t)

23

Polska U-19 (O)

14.07.1956

Tatabanya

Węgry U-19, 1-1 (w, t)

24

Polska A (O)

15.07.1956

Budapeszt

Węgry, 1-4 (w, t)

25

Polska B (O)

15.07.1956

Poznań

Węgry B, 3-6 (d, t)

26

Polska U-23 (O)

21.07.1956

Dessau

NRD U-23, 1-1 (w, t)

27

Polska A (O)

22.07.1956

Chorzów

NRD, 0-2 (d, t)

28

Polska B (O)

22.07.1956

Lipsk

NRD B, 0-0 (w, t)

29

Polska U-19 (O)

22.07.1956

Gdańsk

NRD U-19, 3-1 (d, t)

30

Polska U-19 (O)

15.08.1956

Opawa

Czechosłowacja U-19, 3-2 (w, t)

31

Polska B (NO)

21.08.1956

Łódź

Reprezentacja Łodzi, 4-2 (w, t)

32

Polska A (NO)

22.08.1956

Świdnica

Reprezentacja Dolnego Śląska, 1-0 (w, t)

33

Polska A (O)

26.08.1956

Wrocław

Bułgaria, 1-2 (d, t)

34

Polska B (O)

26.08.1956

Sofia

Bułgaria B, 0-1 (w, t)

35

Polska B (NO)

26.09.1956

Warszawa

Polska B (2), 2-2 (n, t)

36

Polska U-19 (O)

30.09.1956

Szczecin

Bułgaria U-19, 1-4 (d, t)

37

Polska B (NO)

03.10.1956

Warszawa

AFC Belo Horizonte, 2-2 (d, t)

38

Polska B (O)

07.10.1956

Warszawa

Francja B, 1-1 (d, t)

39

Polska A (O)

28.10.1956

Warszawa

Norwegia, 5-3 (d, t)

40

Polska A (O)

04.11.1956

Kraków

Finlandia, 5-0 (d, t)

41

Polska A (O)

16.11.1956

Stambuł

Turcja, 1-1 (w, t)

42

Polska U-19 (NO)

02.12.1956

Sosnowiec

Polska U-19 B, 5-2 (n, t)