Kalendarz meczów - 1958

Dania 1958Reprezentacja Polski U-23 przed meczem z Danią U-23 w Warszawie. Od lewej stoją: Stanisław Oślizło, Konrad Kornek, Władysław Kawula, Ryszard Budka, Jan Kaczmarek, Engelbert Jarek, Antoni Nieroba, Helmut Nowak, Zygmunt Gadecki, Jan Liberda, Eugeniusz Lerch. Fot. Archiwum

 

KALENDARZ REPREZENTACJI – 1958

1

Polska U-19 (NO)

23.02.1958

Gliwice

Piast Gliwice, 1-1 (w, t)

2

Polska U-19 B (NO)

23.02.1958

Gliwice

GKS Gliwice, 1-2 (w, t)

3

Polska U-19 (NO)

02.03.1958

Bytom

Polonia Bytom, 1-5 (w, t)

4

Polska U-19 B (NO)

02.03.1958

Bytom

Polonia Bytom B, 5-4 (w, t)

5

Polska U-19 (NO)

08.03.1958

Warszawa

Marymont Warszawa, 3-4 (w, t)

6

Polska U-19 B (NO)

08.03.1958

Warszawa

Okęcie Warszawa, 3-2 (w, t)

7

Polska U-19 (NO)

29.03.1958

Warszawa

Gwardia Warszawa, 4-3 (n, t)

IV Turniej UEFA Juniorów U-19 (Francja/Luksemburg)

8

Polska U-19 (O)

03.04.1958

Forbach

Francja U-19, 0-2 (w, t. UEFA)

9

Polska U-19 (O)

06.04.1958

Diekrich

Jugosławia U-19, 1-3 (n, t. UEFA)

10

Polska U-19 (O)

07.04.1958

Differdange

Bułgaria U-19, 3-4 (n, t. UEFA)

IV Wielkanocny Turniej Juniorów (Liege)

11

Polska U-23 (NO)

05.04.1958

Liege

Tilleur FC U-21, 2-0 (n, t)

12

Polska U-23 (NO)

06.04.1958

Liege

Beerschot AC U-21, 4-0 (n, t)

13

Polska U-23 (NO)

06.04.1958

Liege

AC Milan U-21, 2-2 (n, t)

14

Polska U-23 (NO)

07.04.1958

Liege

Standard Liege U-21, 2-1 (w, t)

15

Polska U-23 (NO)

01.05.1958

Łódź

ŁKS Łódź, 0-1 (w, t)

16

Polska A (NO)

07.05.1958

Katowice

Reprezentacja Śląska, 4-1 (w, t)

17

Polska A (O)

11.05.1958

Chorzów

Irlandia, 2-2 (d, t)

18

Polska B (NO)

15.05.1958

Warszawa

Reprezentacja Warszawy, 2-1 (w, t)

19

Polska U-23 (NO)

15.05.1958

Opole

Reprezentacja Opola, 5-0 (w, t)

20

Polska U-23 (O)

25.05.1958

Warszawa

Dania U-23, 2-1 (d, t)

21

Polska A (0)

25.05.1958

Kopenhaga

Dania, 2-3 (w, t)

22

Polska A (O)

01.06.1958

Warszawa

Szkocja, 1-2 (d, t)

23

Polska U-19 (NO)

22.06.1958

Kalisz

Calisia Kalisz, 1-5 (w, t)

24

Polska A (O)

28.06.1958

Rostock

NRD, 1-1 (w, t)

25

Polska B (O)

29.06.1958

Poznań

NRD B, 0-2 (d, t)

26

Polska U-23 (O)

29.06.1958

Schwerin

NRD U-23, 3-3 (w, t)

27

Polska U-19 (O)

29.06.1958

Białystok

NRD U-19, 5-2 (d, t)

28

Polska U-19 (NO)

06.07.1958

Ząbkowice Śl.

Orzeł Ząbkowice Śl., 1-0 (w, t)

29

Polska U-19 (NO)

09.07.1958

Wrocław

Reprezentacja Łodzi, 8-0 (n, t)

30

Polska U-19 (NO)

12.07.1958

Wrocław

Reprezentacja Śląska, 5-5 (n, t)

31

Polska U-19 (NO)

27.07.1958

Poznań

Spartakus Budapeszt, 0-3 (d, t)

32

Polska A (NO)

31.08.1958

Kraków

Reprezentacja Krakowa, 3-1 (w, t)

33

Polska B (NO)

31.08.1958

Szczecin

Reprezentacja Szczecina, 3-2 (w, t)

34

Polska U-23 (NO)

31.08.1958

Rzeszów

Reprezentacja Rzeszowa, 1-1 (w, t)

35

Polska U-19 (NO)

31.08.1958

Zielona Góra

Reprezentacja Zielonej Góry, 5-1 (w, t)

36

Polska U-19 B (NO)

31.08.1958

Zielona Góra

Reprezentacja Zielonej Góry U-23, 0-1 (w, t)

37

Polska B (NO)

03.09.1958

Warszawa

Polska U-23, 5-1 (n, t)

38

Polska U-19 (NO)

03.09.1958

Wrocław

Odra Wrocław, 6-1 (w, t)

39

Polska A (NO)

04.09.1958

Sosnowiec

Orzeł Wełnowiec, 6-4 (n, t)

40

Polska A (NO)

10.09.1958

Chorzów

AKS Mikołów, 10-3 (n, t)

41

Polska B (NO)

10.09.1958

Warszawa

Orzeł Warszawa, 15-0 (n, t)

42

Polska U-23 (NO)

10.09.1958

Warszawa

Reprezentacja Warszawy U-23, 5-0 (w, t)

43

Polska U-19 (O)

13.09.1958

Wrocław

Węgry U-19, 1-1 (d, t)

44

Polska A (O)

14.09.1958

Chorzów

Węgry, 1-3 (d, t)

45

Polska B (O)

14.09.1958

Budapeszt

Węgry B, 2-0 (w, t)

46

Polska U-23 (O)

14.09.1958

Debreczyn

Węgry U-23, 2-6 (w, t)

47

Polska U-19 B (NO)

21.09.1958

Warszawa

Polonia Warszawa, 2-5 (n, t)

48

Polska U-23 (O)

24.09.1958

Sheffield

Anglia U-23, 1-4 (w, t)

49

Polska A (NO)

25.09.1958

Warszawa

Spartak Sofia, 5-2 (d, t)

50

Polska A (NO)

30.09.1958

Radom

Reprezentacja Radomia, 3-3 (w, t)

51

Polska A (O)

05.10.1958

Dublin

Irlandia, 2-2 (w, t)

52

Polska U-19 (O)

05.10.1958

Kraków

Rumunia U-19, 3-2 (d, t)

53

Polska U-19 (NO)

26.10.1958

Łódź

ŁKS Łódź U-19, 1-2 (w, t)

54

Polska U-23 (NO)

02.11.1958

Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec, 1-2 (w, t)

55

Polska U-23 (NO)

05.11.1958

Warszawa

Gwardia Warszawa, 1-4 (n, t)

56

Polska U-23 (O)

09.11.1958

Valenciennes

Francja U-23, 2-2 (w, t)

57

Polska A (NO)

11.11.1958

Antwerpia

Reprezentacja Antwerpii, 6-3 (w, t)

58

Polska U-19 (NO)

23.11.1958

Częstochowa

Skra Częstochowa, 5-1 (w, t)

59

Polska U-19 B (NO)

23.11.1958

Częstochowa

Victoria Częstochowa, 1-2 (w, t)

SOCIAL MEDIA