Lista meczów - Polska A (1981-2021)

Prezentujemy listę meczów reprezentacji Polski kobiet obejmująca lata od 1981 (wówczas rozegraliśmy pierwszy mecz z reprezentacją Włoch) do 14.6.2021 (łącznie z meczem z Czeszkami 5-0). Reprezentacja kobiet małymi krokami zbliża się do granicy 300 oficjalnych występów. W naszym zestawieniu podaliśmy również strzelczynie bramek, kapitanów drużyny i trenera.

Opracowanie: Maciej Witkowski

F1840007Reprezentacja Polski kobiet przed historycznym pierwszym oficjalnym meczem z Włochami w 1981 roku. Fot. Archiwum Zofii Klim. 

 

Lp.

Data

Miejscowość

Przeciwnik

Uwagi

Wynik

Gole

Kapitan

Selekcjoner

1

27.06.1981

Katania

Włochy

0:3 (0:2)

Klim

Maślak

2

12.07.1984

Piotrków Trybunalski

Czechosłowacja

1:4 (1:3)

Zienkiewicz

Wojtas

Pach

3

14.07.1984

Tomaszów Mazowiecki

Czechosłowacja

0:2 (0:2)

Wojtas

Pach

4

28.06.1986

Karwina

Czechosłowacja

1:1 (0:1)

Zienkiewicz

Wojtas

Kopeć

5

27.06.1987

Bielsko-Biała

Czechosłowacja

1:1 (0:1)

Pendyk

Wojtas

Kopeć

6

26.06.1988

Samokow

Bułgaria

1:2 (0:0)

Pendyk

Wojtas

Kopeć

7

16.10.1988

Sosnowiec

Węgry

2:2 (0:1)

Pendyk, Mikołajczyk

Wojtas

Kopeć

8

21.06.1989

La Magdalena (ITA)

USA

0:0 (0:0)

Wojtas

Kopeć

9

27.06.1989

Tempio (ITA)

ZSRR

2:1 (0:0, 1:1)

Pendyk, Makowska

Wojtas

Kopeć

10

24.09.1989

Mezokovesd

Węgry

0:0 (0:0)

Wojtas

Kopeć

11

15.10.1989

Knurów

Francja

emE

1:3 (0:2)

Makowska

Wojtas

Kopeć

12

22.10.1989

Helsingborg

Szwecja

emE

1:4 (1:1)

Gospodarczyk

Wojtas

Kopeć

13

6.05.1990

Bobrujsk

ZSRR

2:0 (1:0)

Mikołajczyk, Nieczypor

Puk

Drabicki

14

8.05.1990

Mohylew

ZSRR

2:1 (0:0)

Otrębska, Nowik

Puk

Drabicki

15

10.06.1990

Gorzów Wielkopolski

Szwecja

emE

0:2 (0:0)

Wojtas

Drabicki

16

29.09.1990

Creutzwald

Francja

emE

0:2 (0:2)

Wojtas

Drabicki

17

2.04.1991

Warna (BUL)

Rumunia

3:1 (1:1)

Hatlaś 2, Makowska

Pendyk

Miedziński

18

4.04.1991

Warna (BUL)

ZSRR

1:5 (1:4)

Jendryczko

Pendyk

Miedziński

19

7.04.1991

Warna (BUL)

Francja

0:3 (0:2)

Pendyk

Miedziński

20

9.05.1991

Aue

Niemcy

1:2 (0:1)

Nieczypor

Pendyk

Miedziński

21

22.06.1991

Viliasimius (ITA)

Kanada

4:1 (2:0)

Mikołajczyk, Kubiak, Kaluża, Nieczypor

Pendyk

Miedziński

22

25.06.1991

Pula (ITA)

Grecja

2:0 (1:0)

Pendyk, Mikołajczyk

Pendyk

Miedziński

23

29.06.1991

Nuxis (ITA)

Rumunia

0:0 (0:0)

Pendyk

Miedziński

24

6.09.1991

Częstochowa

ZSRR

2:1 (1:1)

Pendyk, Nieczypor

Pendyk

Miedziński

25

8.09.1991

Aleksandrów Łódzki

ZSRR

1:2 (0:1)

Nieczypor

Pendyk

Miedziński

26

29.09.1991

Gorlice

Czechosłowacja

emE

1:2 (0:0)

Otrębska

Pendyk

Miedziński

27

19.10.1991

Sulmona

Włochy

emE

1:3 (1:1)

Mikołajczyk

Pendyk

Miedziński

28

30.03.1992

Warna

Bułgaria

2:0 (1:0)

Otrębska, Jendryczko

Pendyk

Szyngiera

29

4.04.1992

Warna (BUL)

Hiszpania

0:4 (0:2)

Pendyk

Szyngiera

30

28.06.1992

Rożnov

Czechosłowacja

emE

0:3 (0:0)

Adamska

Szyngiera

31

5.09.1992

Jaworzno

Niemcy

0:4 (0:1)

Pendyk

Szyngiera

32

27.09.1992

Kraków

Włochy

emE

1:4 (0:3)

Jendryczko

Pendyk

Szyngiera

33

14.11.1992

Jastrzębie-Zdrój

Czechosłowacja

0:3 (0:2)

Makowska

Szyngiera

34

29.05.1993

Lyon

Francja

0:3 (0:1)

Makowska

Szyngiera

35

30.05.1993

Lyon (FRA)

Rosja

1:1 (0:1)

Szondermajer

Makowska

Szyngiera

36

31.05.1993

Lyon (FRA)

Belgia

2:0 (0:0)

Jendryczko, Wojnarowicz

Makowska

Szyngiera

37

18.06.1993

Czechowice-Dziedzice

Węgry

2:2 (1:1)

Szondermajer 2

Makowska

Szyngiera

38

20.06.1993

Dankowice

Węgry

0:0 (0:0)

Makowska

Szyngiera

39

3.10.1993

Gerasdorf

Austria

1:1 (1:0)

Silwończyk

Makowska

Szyngiera

40

10.10.1993

Przemyśl

Ukraina

emE

1:3 (1:1)

Szondermajer

Makowska

Szyngiera

41

7.11.1993

Czechowice-Dziedzice

Rumunia

emE

0:4 (0:0)

Makowska

Szyngiera

42

6.12.1993

Tarragona

Hiszpania

2:2 (0;1)

Ekiel 2

Makowska

Szyngiera

43

8.12.1993

Tarragona (SPA)

Niemcy

0:7 (0:3)

Makowska

Szyngiera

44

29.04.1994

Tiszakecske

Węgry

0:1 (0:0)

Makowska

Szyngiera

45

1.05.1994

Kartal

Węgry

2:2 (1:0)

Ekiel, Leonowicz

Makowska

Szyngiera

46

15.05.1994

Moskwa

Rosja

emE

0:0 (0:0)

Makowska

Szyngiera

47

21.08.1994

Lwów

Ukraina

emE

0:3 (0:0)

Makowska

Szyngiera

48

3.09.1994

Baia Mare

Rumunia

emE

0:3 (0:2)

Makowska

Szyngiera

49

25.09.1994

Wieluń

Rosja

emE

1:2 (1:1)

Szondermajer

Makowska

Szyngiera

50

4.04.1995

Warna (BUL)

Ukraina

2:4 (2:0)

Silwończyk, Mociak

Makowska

Szyngiera

51

7.04.1995

Warna (BUL)

Węgry

1:1 (1:0)

Leonowicz

Makowska

Szyngiera

52

13.04.1995

Poczdam

Niemcy

0:8 (0:3)

Makowska

Szyngiera

53

17.08.1995

Belusa (SVK)

Austria

3:0 (2:0)

Otrębska 2, Szondermajer

Makowska

Szyngiera

54

18.08.1995

Belusa

Słowacja

2:3 (2:2)

Szondermajer, Mociak

Makowska

Szyngiera

55

20.08.1995

Belusa (SVK)

Ukraina

2:4 (0:3)

Otrębska, Szondermajer

Makowska

Szyngiera

56

12.09.1995

Gorlice

Estonia

emE

9:0 (4:0)

Nieczypor 3, Palus 2, Leonowicz, Kubiak,

Szondermajer, Makowska

Makowska

Szyngiera

57

14.10.1995

Tallin

Estonia

emE

8:0 (3:0)

Otrębska 3, Szondermajer 3, Cubała, Kijas

Makowska

Szyngiera

58

4.11.1995

Kędzierzyn-Koźle

Białoruś

emE

3:0 (3:0)

Otrębska 2, Leonowicz

Makowska

Szyngiera

59

16.03.1996

Wisła

Austria

3:0 (1:0)

Nieczypor 2, Otrębska

Szondermajer

Szyngiera

60

24.04.1996

Grybów

Słowacja

1:0 (0:0)

I.Kachnowicz

Makowska

Szyngiera

61

18.05.1996

Brześć

Białoruś

emE

0:2 (0:1)

Makowska

Szyngiera

62

8.06.1996

Kędzierzyn-Koźle

Czechy

emE

0:1 (0:1)

Makowska

Szyngiera

63

27.06.1996

Moravany nad Vahem (SVK)

Hiszpania

4:0 (3:0)

Otrębska, Silwończyk 2, Mociak

Makowska

Szyngiera

64

28.06.1996

Velke Kostolony (SVK)

Jugosławia

2:1 (1:0)

Otrębska, I.Kachnowicz

Makowska

Szyngiera

65

29.06.1996

Jelence

Słowacja

0:0 (0:0)

Makowska

Szyngiera

66

25.08.1996

Bogdanec

Czechy

emE

2:6 (0:3)

Silwończyk 2

Szondermajer

Szyngiera

67

7.12.1996

Kostolac

Jugosławia

1:0 (1:0)

Szondermajer

Makowska

Szyngiera

68

11.05.1997

Biała Podlaska

Litwa

8:0 (6:0)

Mociak 2, Drozdowska, Otrębska,

Leonowicz, Nieczypor 2, Serocka

Kubiak

Szyngiera

69

21.06.1997

Ostrowiec Świętokrzyski

Jugosławia

3:0 (0:0)

Otrębska, Serocka, Cubała

Makowska

Szyngiera

70

10.09.1997

Mohylew

Białoruś

emś

1:0 (1:0)

Otrębska

Kubiak

Szyngiera

71

8.10.1997

Zamość

Walia

emś

2:2 (2:1)

Nieczypor 2

Makowska

Szyngiera

72

2.11.1997

Dublin

Irlandia

emś

1:0 (1:0)

Szondermajer

Makowska

Szyngiera

73

25.02.1998

Tel Awiw

Izrael

13:0 (7:0)

Otrębska 6, Szondermajer 3, Leonowicz 2,

Serocka, Kubiak

Makowska

Szyngiera

74

27.02.1998

Tel Awiw

Izrael

3:0 (0:0)

Otrębska, Cubała, Leonowicz

Makowska

Szyngiera

75

21.03.1998

Gueret

Francja

0:3 (0:2)

Kubiak

Szyngiera

76

1.05.1998

Barry City

Walia

emś

5:1 (2:0)

Leonowicz 2, Otrębska 2, Szondermajer

Makowska

Szyngiera

77

6.06.1998

Łuków

Irlandia

emś

3:0 (2:0)

Nieczypor 2, Szondermajer

Makowska

Szyngiera

78

17.06.1998

Piekary Śląskie

Białoruś

emś

3:1 (3:1)

Szondermajer 2, Leonowicz

Makowska

Szyngiera

79

12.09.1998

Ostrowiec Świętokrzyski

Szwajcaria

emś

0:1 (0:1)

Makowska

Szyngiera

80

10.10.1998

Crissier

Szwajcaria

emś

0:4 (0:2)

Makowska

Szyngiera

81

27.04.1999

Jasło

Ukraina

2:1 (1:0)

Mociak, Szondermajer

Makowska

Baczyński

82

29.04.1999

Pilzno

Ukraina

2:2 (1:1)

Mociak, Otrębska

Makowska

Baczyński

83

11.06.1999

Mszana Dolna

Słowacja

3:1 (2:0)

Otrębska, Chomontowska, Szondermajer

Makowska

Baczyński

84

18.09.1999

Biała Podlaska

Austria

emE

4:1 (3:0)

samobójcza, Nieczypor, Otrębska,

Szondermajer

Makowska

Baczyński

85

3.10.1999

Port Talbot

Walia

emE

4:0 (3:0)

Leonowicz 2, Szondermajer, Otrębska

Makowska

Baczyński

86

6.11.1999

Wavre

Belgia

emE

1:4 (1:3)

Szondermajer

Makowska

Baczyński

87

29.04.2000

Gusswerk

Austria

emE

3:2 (2:1)

Otrębska 3

Makowska

Wira

88

6.05.2000

Konin

Belgia

emE

2:2 (1:2)

Cubała, Otrębska

Makowska

Wira

89

27.06.2000

Piekary Śląskie

Walia

emE

2:2 (1:1)

Drozdowska, Gibek

Makowska

Wira

90

22.10.2000

Zawiercie

Jugosławia

3:2 (1:1)

Drozdowska, Otrębska 2

Drozdowska

Wira

91

23.05.2001

Celarevo

Jugosławia

0:1 (0:0)

Makowska

Wira

92

26.05.2001

Tiszaujvaros (HUN)

Chorwacja

3:0 (1:0)

Pożerska, Szondermajer, Nazarczyk

Makowska

Wira

93

27.05.2001

Tiszaujvaros

Węgry

0:0 (0:0)

Makowska

Wira

94

15.06.2001

Grodno

Białoruś

2:5 (2:3)

Nazarczyk, Szondermajer

Drozdowska

Wira

95

17.05.2001

Suwałki

Białoruś

2:0 (0:0)

Otrębska 2

Makowska

Wira

96

28.07.2001

Żywiec

Słowacja

2:0 (0:0)

Otrębska, Tokarska

Makowska

Wira

97

23.09.2001

Valga

Estonia

emś

5:0 (2:0)

Leonowicz 2, Gibek, Drozdowska, Otrębska

Makowska

Wira

98

28.10.2001

Łęczna

Chorwacja

emś

2:0 (0:0)

Leonowicz, Otrębska

Makowska

Wira

99

18.11.2001

Tel Awiw

Izrael

emś

2:0 (2:0)

Cubała, Drozdowska

Makowska

Wira

100

7.04.2002

Ostrołęka

Estonia

emś

5:0 (4:0)

Drozdowska, Gibek, Pożerska,

Otrębska, Szondermajer

Makowska

Wira

101

21.04.2002

Campina

Rumunia

emś

1:0 (0:0)

Nazarczyk

Makowska

Wira

102

5.05.2002

Włocławek

Izrael

emś

4:0 (1:0)

Szondermajer 3, Otrębska

Makowska

Wira

103

18.05.2002

Biała Podlaska

Rumunia

emś

3:1 (1:0)

Otrębska, Szondermajer, Cubała

Makowska

Wira

104

25.05.2002

Krapina

Chorwacja

emś

3:0 (2:0)

Otrębska, Gibek 2

Makowska

Wira

105

12.10.2002

Vaxjo

Szwecja

0:8 (0:6)

Drozdowska

Wira

106

19.04.2003

Czechowice-Dziedzice

Węgry

emE

0:2 (0:0)

Makowska

Wira

107

18.05.2003

Moskwa

Rosja

emE

0:6 (0:3)

Drozdowska

Wira

108

13.09.2003

Reykjavik

Islandia

emE

0:10 (0:6)

Drozdowska

Wira

109

27.09.2003

Bydgoszcz

Islandia

emE

2:3 (1:3)

Żelazko, Gawrońska

Makowska

Stępczak

110

15.11.2003

Quimper

Francja

emE

1:7 (0:3)

Gibek

Makowska

Stępczak

111

27.03.2004

Użhorod

Ukraina

1:2 (0:2)

Rytwińska

Szondermajer

Stępczak

112

29.03.2004

Użhorod

Ukraina

2:2 (1:0)

Pożerska, Winczo

Szondermajer

Stępczak

113

1.05.2004

Dunaujvaros

Węgry

emE

2:2 (1:1)

Winczo, Otrębska

Makowska

Stępczak

114

8.05.2004

Kwidzyn

Rosja

emE

1:1 (1:0)

Żelazko

Makowska

Stępczak

115

15.08.2004

Szamotuły

Finlandia

0:2 (0;1)

Makowska

Stępczak

116

3.10.2004

Opole

Francja

emE

1:5 (1:1)

Pożerska

Makowska

Stępczak

117

17.03.2005

Tapolca

Węgry

3:0 (3:0)

Pożerska, Otrębska, Żelazko

Makowska

Stępczak

118

19.03.2005

Tapolca

Węgry

4:0 (1:0)

Winczo, Żelazko 2, Pożerska

Szondermajer

Stępczak

119

2.07.2005

Łęczyca

Ukraina

1:2 (0:1)

Sznyrowska

Makowska

Stępczak

120

24.07.2005

Stężyca

Ukraina

0:4 (0:1)

Makowska

Stępczak

121

20.08.2005

Koszalin

Szwajcaria

0:3 (0:1)

Makowska

Stępczak

122

27.08.2005

Słupsk

Dania

emś

1:5 (0:4)

Gawrońska

Makowska

Stępczak

123

24.09.2005

Vaasa

Finlandia

emś

1:3 (0:1)

Gawrońska

Makowska

Stępczak

124

29.09.2005

Kutno

Hiszpania

emś

3:2 (0:2)

Rytwińska, samobójcza, Pożerska

Makowska

Stępczak

125

30.10.2005

Heverlee

Belgia

emś

3:2 (1:1)

Gawrońska, Nazarczyk, Otrębska

Makowska

Stępczak

126

30.03.2006

Aranda de Duero

Hiszpania

emś

0:7 (0:0)

Makowska

Stępczak

127

22.04.2006

Jaworzno

Finlandia

emś

1:5 (0:3)

Żelazko

Makowska

Stępczak

128

7.06.2006

Brondby

Dania

emś

1:3 (0:1)

Żelazko

Makowska

Stępczak

129

23.09.2006

Kutno

Belgia

emś

4:2 (1:1)

Żelazko 2, Rytwińska, Makowska

Makowska

Stępczak

130

11.03.2007

Maldegem

Belgia

1:1 (0:1)

Nazarczyk

Maciaszczyk

Stępczak

131

12.04.2007

Pińsk

Białoruś

1:0 (0:0)

Nazarczyk

Maciaszczyk

Stępczak

132

14.04.2007

Pińsk

Białoruś

5:1 (1:0)

Gawrońska, Pożerska 2, Żelazko 2

Otrębska

Stępczak

133

5.05.2007

Freistadt

Austria

emE

1:0 (1:0)

Żelazko

Maciaszczyk

Stępczak

134

10.05.2007

Ramat Gan

Izrael

emE

2:2 (2:2)

Żelazko, Rytwińska

Maciaszczyk

Stępczak

135

16.06.2007

Krasnoarmiejsk

Rosja

emE

1:3 (1:2)

Żelazko

Maciaszczyk

Stępczak

136

21.06.2007

Kutno

Izrael

emE

4:1 (4:0)

Stobba 2, Gawrońska, Maciaszczyk

Maciaszczyk

Stępczak

137

30.09.2007

Chicago (USA)

Meksyk

1:2 (1:1)

Pożerska

Maciaszczyk

Stępczak

138

2.02.2008

Baldonnel

Irlandia

1:4 (0:2)

Winczo

Maciaszczyk

Stępczak

139

5.03.2008

Lagos (POR)

Islandia

0:2 (0:0)

Maciaszczyk

Stępczak

140

7.03.2008

Faro

Portugalia

1:3 (1:2)

Bochra

Makowska

Stępczak

141

10.03.2008

Lagos (POR)

Irlandia

0:1 (0:1)

Maciaszczyk

Stępczak

142

12.03.2008

Guia (POR)

Irlandia

2:2 (2:1)

Stobba, Winczo

Maciaszczyk

Stępczak

143

7.05.2008

Stavanger

Norwegia

emE

0:3 (0:2)

Makowska

Stępczak

144

28.05.2008

Kutno

Austria

emE

2:4 (0:3)

Winczo, Stobba

Makowska

Stępczak

145

25.06.2008

Kutno

Norwegia

emE

0:3 (0:1)

Maciaszczyk

Stępczak

146

27.09.2008

Kutno

Rosja

emE

1:4 (0:0)

Rytwińska

Stępczak

147

4.03.2009

Albufeira

Portugalia

1:2 (1:2)

Kawalec

Źelazko

Stępczak

148

6.03.2009

Vila Real de Santo Antonio

(POR)

Austria

1:1 (0:0)

Sznyrowska

Żelazko

Stępczak

149

9.03.2009

Loule (POR)

Walia

1:5 (0:4)

Kawalec

Pożerska

Stępczak

150

11.03.2009

Montechoro (POR)

Walia

2:1 (1:1)

Sznyrowska, Pożerska

Żelazko

Stępczak

151

29.05.2009

Nachod

Czechy

1:2 (1:1)

Chudzik

Żelazko

Stępczak

152

1.06.2009

Racibórz

Czechy

2:0 (0:0)

Gawrońska, Żelazko

Kasperska

Stępczak

153

8.08.2009

Tilburg

Holandia

0:2 (0:1)

Żelazko

Góralczyk

154

19.09.2009

Nowy Sącz

Ukraina

emś

4:1 (3:0)

Winczo 3, Leśnik

Żelazko

Góralczyk

155

24.09.2009

Sopron

Węgry

emś

2:4 (1:1)

Żyła, Pożerska

Żelazko

Góralczyk

156

24.10.2009

Grodzisk Wielkopolski

Rumunia

emś

2:0 (1:0)

Winczo, Żelazko

Żelazko

Góralczyk

157

29.10.2009

Sarajewo

Bośnia i Hercegowina

emś

4:0 (1:0)

Stobba, Żyła, Tarczyńska, Pożerska

Żelazko

Góralczyk

158

20.02.2010

Larnaka (CYP)

Kanada

0:3 (0:3)

Żelazko

Góralczyk

159

31.03.2010

Mogosaia

Rumunia

emś

4:1 (2:1)

Winczo 3, Tarczyńska

Żelazko

Góralczyk

160

19.05.2010

Szczecin

Włochy

1:5 (1:4)

Winczo

Żelazko

Góralczyk

161

19.06.2010

Kielce

Węgry

emś

0:0 (0:0)

Żelazko

Góralczyk

162

24.06.2010

Racibórz

Bośnia i Hercegowina

emś

1:0 (0:0)

Pożerska

Żelazko

Góralczyk

163

23.07.2010

Wolbrom

Szkocja

1:2 (1:2)

Winczo

Żelazko

Góralczyk

164

25.08.2010

Czernihów

Ukraina

emś

1:3 (1:0)

Tarczyńska

Żelazko

Góralczyk

165

19.11.2010

Angers

Francja

0:5 (0:3)

Żelazko

Góralczyk

166

2.03.2011

Katowice

Słowacja

3:1 (0:0)

Winczo, Żelazko, Pożerska

Stobba

Jaszczak

167

17.04.2011

Pińsk

Białoruś

5:1 (3:0)

Winczo 4, Żelazko

Stobba

Jaszczak

168

24.08.2011

Lens

Francja

0:2 (0:2)

Stobba

Jaszczak

169

21.09.2011

Racibórz

Rosja

emE

0:2 (0:1)

Stobba

Jaszczak

170

22.10.2011

Nowy Sącz

Grecja

emE

2:0 (1:0)

Żelazko 2

Stobba

Jaszczak

171

26.10.2011

Sosnowiec

Bośnia i Hercegowina

emE

4:0 (1:0)

Żelazko 2, Winczo, Stobba

Stobba

Jaszczak

172

19.11.2011

Pruszków

Włochy

emE

0:5 (0:1)

Żelazko

Jaszczak

173

23.11.2011

Prilep

Macedonia

emE

3:0 (3:0)

Winczo 2, Żelazko

Stobba

Jaszczak

174

14.02.2012

Belek (TUR)

Białoruś

1:0 (0:0)

Żelazko

Stobba

Jaszczak

175

31.03.2012

Ateny

Grecja

emE

1:1 (1:1)

Sałata

Stobba

Jaszczak

176

9.05.2012

Starogard Gdański

Szkocja

1:3 (0:2)

Winczo

Stobba

Jaszczak

177

16.06.2012

Sarajewo

Bośnia i Hercegowina

emE

2:0 (2:0)

Żelazko 2

Stobba

Jaszczak

178

20.06.2012

Toruń

Macedonia

emE

4:0 (2:0)

Leśnik, Sałata 2, Żelazko

Stobba

Jaszczak

179

16.09.2012

San Benedetto del Tronto

Włochy

emE

0:1 (0:0)

Stobba

Jaszczak

180

19.09.2012

Moskwa

Rosja

emE

1:1 (1:0)

Balcerzak

Stobba

Jaszczak

181

22.06.2013

Trzebnica

Czechy

4:0 (1:0)

Chudzik, Winczo, samobójcza, P.Wiśniewska

Stobba

Basiuk

182

20.08.2013

Balatonfured (HUN)

Czechy

4:1 (0:0)

Pożerska 3, Pajor

Stobba

Basiuk

183

22.08.2013

Balatonfured (HUN)

Słowacja

1:1 (1:0)

Pajor

Pożerska

Basiuk

184

21.09.2013

Malmo

Szwecja

emś

0:2 (0:0)

Stobba

Basiuk

185

26.09.2013

Wrocław

Wyspy Owcze

emś

6:0 (4:0)

P.Wiśniewska 2, Balcerzak, Winczo 2, Pożerska

Pożerska

Basiuk

186

25.10.2013

Beauvais

Francja

0:6 (0:3)

Stobba

Basiuk

187

31.10.2013

Grodzisk Wielkopolski

Szkocja

emś

0:4 (0:2)

Pożerska

Basiuk

188

23.11.2013

Lurgan

Irlandia Płn.

emś

3:0 (2:0)

Pożerska 2, Szaj

Stobba

Basiuk

189

8.02.2014

Oostakker

Belgia

0:1 (0:0)

Pożerska

Basiuk

190

12.02.2014

Koetschette

Luksemburg

12:0 (7:0)

Szaj 2, P.Wiśniewska 2, Siwińska, Nicinski,

Gawrońska, A.Sikora, Balcerzak 2, P

akulska, Winczo

Gawrońska

Basiuk

191

9.03.2014

Umag

Chorwacja

3:1 (3:1)

Balcerzak 2, Pakulska

Stobba

Basiuk

192

11.03.2014

Umag (CRO)

Węgry

1:4 (0:2)

Pakulska

Stobba

Basiuk

193

5.04.2014

Motherwell

Szkocja

emś

0:2 (0:0)

Mika

Basiuk

194

8.05.2014

Toftir

Wyspy Owcze

emś

3:0 (2:0)

Siwińska, Pakulska, Pajor

Mika

Basiuk

195

18.06.2014

Zenica

Bośnia i Hercegowina

emś

1:1 (0:1)

Pajor

Mika

Basiuk

196

16.07.2014

Pruszków

Estonia

5:1 (2:0)

Płonowska, Pajor 3, Kamczyk

Sikora

Basiuk

197

21.08.2014

Starogard Gdański

Szwecja

emś

0:4 (0:1)

Sikora

Basiuk

198

13.09.2014

Toruń

Irlandia Płn.

emś

4:0 (3:0)

A.Sikora, Pajor 2, Balcerzak

Sikora

Basiuk

199

17.09.2014

Włocławek

Bośnia i Hercegowina

emś

3:1 (3:1)

Pakulska, Pajor, Kamczyk

Sikora

Basiuk

200

28.10.2014

Nachod

Czechy

1:1 (0:0)

Pajor

Sikora

Basiuk

201

30.10.2014

Nieciecza

Słowacja

4:1 (1:0)

Kamczyk, Kaletka, Pajor, Pakulska

Siwińska

Basiuk

202

22.11.2014

Sosnowiec

Belgia

1:4 (1:0)

Kaletka

Sikora

Basiuk

203

11.02.2015

Lipot

Węgry

7:2 (3:2)

Pajor, A.Sikora, Zapała 2, Grabowska,

Tarczyńska, Chudzik

Sikora

Basiuk

204

4.03.2015

Rovinjsko Selo (CRO)

Irlandia Płn.

2:0 (0:0)

A.Sikora, Balcerzak

Sikora

Basiuk

205

6.03.2015

Buje

Chorwacja

0:0 (0:0)

Sikora

Basiuk

206

9.03.2015

Umag (CRO)

Rumunia

2:0 (2:0)

Pajor, Balcerzak

Sikora

Basiuk

207

11.03.2015

Porec (CRO)

Słowacja

2:0 (1:0)

Balcerzak, Pajor

Sikora

Basiuk

208

6.04.2015

Eerikkila

Finlandia

3:1 (1:0)

Kamczyk, Chudzik, Grabowska

Sikora

Basiuk

209

1.08.2015

Balatonfured (HUN)

Białoruś

2:2 (1:0)

Wiankowska, Sobkowicz

Mika

Basiuk

210

3.08.2015

Balatonfured (HUN)

Słowacja

0:1 (0:1)

Mika

Basiuk

211

16.09.2015

Tubize

Belgia

0:5 (0:3)

Sikora

Basiuk

212

22.09.2015

Goteborg

Szwecja

emE

0:3 (0:1)

Sikora

Basiuk

213

22.10.2015

Tychy

Słowacja

emE

2:0 (1:0)

Chudzik Grabowska

Sikora

Basiuk

214

27.10.2015

Jelenia Góra

Holandia

1:0 (1:0)

Pajor

Sikora

Basiuk

215

27.11.2015

Orgiejów

Mołdawia

emE

3:1 (0:0)

Pajor, Daleszczyk, Grabowska

Sikora

Basiuk

216

19.01.2016

Marinha Grande

Portugalia

0:1 (0:1)

Sikora

Basiuk

217

21.01.2016

Marinha Grande

Portugalia

1:0 (0:0)

Kaletka

Sikora

Basiuk

218

14.02.2016

Nieciecza

Islandia

1:1 (1:1)

Kaletka

Guściora

Basiuk

219

2.03.2016

Larnaka (CYP)

Czechy

1:0 (0:0)

Chojnowski

Sikora

Basiuk

220

4.03.2016

Paralimni (CYP)

Walia

1:1 (1:1)

Pajor

Mika

Basiuk

221

7.03.2016

Larnaka (CYP)

Finlandia

1:0 (1:0)

Wiankowska

Sikora

Basiuk

222

9.03.2016

Larnaka (CYP)

Austria

1:2 (1:1)

Kamczyk

Sikora

Basiuk

223

7.04.2016

Tychy

Dania

emE

0:0 (0:0)

Sikora

Basiuk

224

12.04.2016

Poprad

Słowacja

emE

1:2 (1:0)

Daleszczyk

Sikora

Basiuk

225

2.06.2016

Łódź

Szwecja

emE

0:4 (0:1)

Sikora

Basiuk

226

7.06.2016

Viborg

Dania

emE

0:6 (0:4)

Sikora

Basiuk

227

20.09.2016

Włocławek

Mołdawia

emE

4:0 (1:0)

Pajor, Daleszczyk, samobójcza, Winczo

Kiedrzynek

Stępiński

228

26.11.2016

Łęczna

Białoruś

4:0 (2:0)

Winczo 2, Pajor 2

Kiedrzynek

Stępiński

229

1.03.2017

Kargicak (TUR)

Kosowo

5:0 (2:0)

Winczo, Daleszczyk, Sznyrowska, Gawrońska 2

Kiedrzynek

Stępiński

230

5.03.2017

Kargicak (TUR)

Rumunia

2:2 (0:0)

Tarczyńska 2

Kiedrzynek

Stępiński

231

7.03.2017

Kargicak

Turcja

2:1 (0:1)

Matuschewski, Balcerzak

Sikora

Stępiński

232

7.04.2017

Pruszków

Finlandia

1:0 (1:0)

Pajor

Kiedrzynek

Stępiński

233

11.04.2017

Mińsk

Białoruś

4:0 (2:0)

Guściora, Winczo, Pajor 2

Sikora

Stępiński

234

8.06.2017

Bucza

Ukraina

3:2 (3:1)

Tarczyńska, Kamczyk, Pajor

Sikora

Stępiński

235

12.06.2017

Łomża

Litwa

5:0 (2:0)

Kamczyk, P.Dudek, Tarczyńska, Sałata, A.Sikora

Sikora

Stępiński

236

15.09.2017

Łęczna

Białoruś

emś

4:1 (3:1)

Tarczyńska, Kamczyk, Pajor 2

Kiedrzynek

Stępiński

237

19.09.2017

Biel

Szwajcaria

emś

1:2 (1:2)

Pajor

Kiedrzynek

Stępiński

238

19.10.2017

Ostróda

Estonia

6:0 (3:0)

Ratajczyk, Lefeld, Matuschewski,

Balcerzak 2, Kamczyk

Dudek

Stępiński

239

23.10.2017

Ostróda

Grecja

3:0 (1:0)

P.Dudek, Kamczyk, Kaletka

Kiedrzynek

Stępiński

240

24.11.2017

Szkodra

Albania

emś

4:1 (3:0)

A.SIkora, Guściora, Winczo 2

Kiedrzynek

Stępiński

241

28.02.2018

Kargicak (TUR)

Jordania

2:0 (0:0)

Guściora, Wiankowska

Sikora

Stępiński

242

2.03.2018

Kargicak (TUR)

Łotwa

2:0 (0:0)

Grabowska, Winczo

Siwińska

Stępiński

243

4.03.2018

Kargicak (TUR)

Meksyk

0:1 (0:0)

Kiedrzynek

Stępiński

244

6.03.2018

Kargicak (TUR)

Ukraina

0:0 (0:0)

Kiedrzynek

Stępiński

245

6.04.2018

Włocławek

Albania

emś

1:1 (1:0)

Daleszczyk

Kiedrzynek

Stępiński

246

10.04.2018

Paisley

Szkocja

emś

0:3 (0:0)

Kiedrzynek

Stępiński

247

12.06.2018

Kielce

Szkocja

emś

2:3 (1:0)

Jaszek, samobójcza

Kiedrzynek

Stępiński

248

31.08.2018

Mińsk

Białoruś

emś

4:1 (1:0)

Winczo, Pajor 2, Kamczyk

Sikora

Stępiński

249

4.09.2018

Mielec

Szwajcaria

emś

0:0 (0:0)

Sikora

Stępiński

250

4.10.2018

Tartu

Estonia

3:0 (2:0)

Dereń, samobójcza, Cichosz

Zdunek

Stępiński

251

9.10.2018

Ostróda

Irlandia

4:0 (0:0)

Chudzik, Grzywińska, Kamczyk, Pajor

Kiedrzynek

Stępiński

252

8.11.2018

Leganes

Hiszpania

1:3 (1:1)

Pajor

Kiedrzynek

Stępiński

253

13.11.2018

Kluczbork

Bośnia i Hercegowina

4:0 (1:0)

samobójcza, Zdunek, Kamczyk, Grzywińska

Sikora

Stępiński

254

1.03.2019

Lagos (POR)

Hiszpania

3:0 (2:0)

P.Dudek, Balcerzak, Pajor

Kiedrzynek

Stępiński

255

4.03.2019

Parchal (POR)

Holandia

1:0 (1:0)

Winczo

Sikora

Stępiński

256

6.03.2019

Parchal (POR)

Norwegia

0:3 (0:1)

Kiedrzynek

Stępiński

257

5.04.2019

Lublin

Włochy

1:1 (1:1)

Pajor

Kiedrzynek

Stępiński

258

9.04.2019

Helsinki

Finlandia

0:1 (0:1)

Sikora

Stępiński

259

14.06.2019

Poprad

Słowacja

0:1 (0:0)

Zdunek

Stępiński

260

3.10.2019

Agia Napa

Cypr

5:1 (2:0)

Balcerzak, Kamczyk, Grabowska

Grec,Kaletka

Winczo

Stępiński

261

8.10.2019

Kielce

Brazylia

1:3 (0:1)

Mesjasz

Kiedrzynek

Stępiński

262

12.11.2019

Lublin

Hiszpania

emE

0:0 (0:0)

Kiedrzynek

Stępiński

263

7.03.2020

Warszawa

Mołdawia

emE

5:0 (4:0)

A.Sikora, Pajor 3, Daleszczyk

Kiedrzynek

Stępiński

264

11.03.2020

Baku

Azerbejdżan

emE

5:0 (2:0)

Pajor 2, A.Sikora 2, Tarczyńska

Kiedrzynek

Stępiński

265

18.09.2020

Chomutov

Czechy

emE

0:0 (0:0)

Kiedrzynek

Stępiński

266

22.09.2020

Bielsko-Biała

Czechy

emE

0:2 (0:1)

Kiedrzynek

Stępiński

267

23.10.2020

Warszawa

Azerbejdżan

emE

3:0 (1:0)

Mesjasz, Zawistowska 2

Kiedrzynek

Stępiński

268

27.10.2020

Kiszynów

Mołdawia

emE

3:0 (2:0)

P.Dudek, Achcińska, Kopińska

Szymańska

Stępiński

269

23.02.2021

Las Rozas de Madrid

Hiszpania

emE

0:3 (0:1)

Kiedrzynek

Stępiński

270

16.04.2021

Łódź

Szwecja

2:4 (1:2)

Pajor 2

Kiedrzynek

Patalon

271

11.06.2021

San Pedro del Pinatar

Finlandia

2:2 (0:2)

Grabowska, Pajor

Pajor

Patalon

272

14.06.2021

Cartagena

Czechy

5:0 (3:0)

Pajor 2, Achcińska, Zawistowska, Buszewska

Pajor

Patalon

 

 

 

SOCIAL MEDIA