Holandia 1975 bb

Lista reprezentantek - Polska A (1981-2021)

MaowskaMaria Makowska (biegnie w środku) to  rekordzistka reprezentacji Polski pod względem liczby meczów. Od 1988 do 2010 (ostatni mecz w kadrze w wieku 41 lat!)! rozegrała aż 111 oficjalnych meczów z orłem na piersi. Fot. Jerzy Kleszcz

Prezentujemy listę wszystkich reprezentantek Polski (w formie alfabetycznej) wraz z datą urodzenia, liczbą meczów i goli, debiutem, ostatnim meczem w kadrze oraz wykazem meczów, w których wystąpiły od 1981 roku, a więc od pierwszego meczu z Włoszkami 0-3, do ostatniego spotkania z Belgią 0-4 rozegranego 30 listopada 2021 roku. 

Opracował: Maciej Witkowski 

 

Lp. Zawodniczka Data urodzenia Mecze Gole Debiut Ostatni mecz Kariera
1 ACHCIŃSKA Adriana 22.04.2002 15 2 12.11.2019 SPA 0:0 30.11.2021 BEL 0:4 2019: (SPA 2020: (CZE, (CZE, AZE), MOL 1 2021: SPA), SWE, FIN), CZE 1, BEL, ARM, NOR), ALB, KOS, BEL
2 ADAMCZYK Dorota 15.03.1971 4 0 17.08.1995 AUT 3:0 14.10.1995 EST 8:0 1995: (AUT, (SVK, (UKR, (EST
3 ADAMSKA Jolanta 22.03.1963 11 0 28.06.1986 CSR 1:1 28.06.1992 CSR 0:3 1986: CSR) 1987: CSR 1991: GER, CAN, GRE, ROM, SOV, SOV, CSR, ITA 1992: CSR
4 ANTOŃCZYK Daria 16.12.1983 32 0 10.03.2008 IRL 0:1 07.06.2016 DEN 0:6 2008: (IRL 2009: (CZE, HOL), ROM, BOS 2010: CAN), ROM, HUN, BOS, FRA) 2011: SVK) 2013: (FRA 2014: (LUX, EST), NIR, BOS, CZE, BEL 2015: HUN, CRO, SVK, BLS, SVK, BEL), SWE, SVK, HOL, MOL 2016: POR, FIN, AUT, DEN
5 ASZKIEŁOWICZ Weronika 9.03.1991 19 0 22.06.2013 CZE 4:0 14.02.2016 ICE 1:1 2013: (CZE, CZE, SVK, SWE, (SCO, NIR 2014: BEL, LUX), CRO, SCO, FAR, BOS, EST), SWE), CZE), (SVK, BEL) 2015: (HUN 2016: (ICE
6 BALCERZAK Patrycja 1.01.1994 78 15 22.10.2011 GRE 2:0 14.06.2021 CZE 5:0 2011: (GRE, (BOS, (ITA 2012: (BLS, (SCO, BOS), MAC, ITA, RUS 1 2013: CZE), CZE, (SVK, SWE), FAR) 1, (FRA 2014: (BEL, LUX 2, CRO 2, HUN, SCO, FAR, EST, SWE, NIR) 1, (BOS, (CZE, SVK, BEL 2015: HUN, NIR 1, (CRO, ROM 1, SVK 1, FIN, BEL), SWE, SVK, HOL 2016: POR, POR, CZE, (WAL, FIN, AUT, DEN, SVK, DEN), (BLS 2017: (KOS, ROM, (TUR 1, (BLS, (SUI, EST 2, GRE), ALB 2018: (ALB, (SCO, BLS, SUI, IRL), SPA), BOS 2019: SPA) 1, HOL), (NOR, ITA), FIN), SVK), CYP 1, BRA, SPA 2020: MOL, AZE, CZE), (CZE, (MOL 2021: CZE)
7 BAŁDYS Anna 18.07.1969 1 0 27.06.1987 CSR 1:1 27.06.1987 CSR 1:1 1987: (CSR
8 BARLEWICZ Katarzyna 3.08.1990 1 0 20.02.2010 CAN 0:3 20.02.2010 CAN 0:3 2010: (CAN
9 BAUMGART Justyna 10.12.1971 3 0 05.09.1992 GER 0:4 30.05.1993 RUS 1:1 1992: (GER, CSR) 1993: (RUS
10 BĄBKA Anna 25.07.1964 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: (ITA
11 BĄK Beata 4.02.1968 21 0 30.03.1992 BUL 2:0 21.03.1998 FRA 0:3 1992: BUL, SPA 1993: RUS) 1994: (HUN, (HUN 1995: UKR, HUN, GER), AUT, SVK, UKR), (EST 1996: AUT), (SVK, SPA, YUG, SVK, YUG) 1998: (ISR, (ISR, (FRA
12 BIADAŁA Bożena 7.08.1961 2 0 12.07.1984 CSR 1:4 14.07.1984 CSR 0:2 1984: CSR), CSR)
13 BIAŁASEK Justyna 14.05.1980 8 0 27.03.2004 UKR 1:2 19.03.2005 HUN 4:0 2004: UKR, UKR, HUN, RUS, FIN, (FRA 2005: HUN), (HUN
14 BŁASZCZYK Urszula 23.10.1964 2 0 24.09.1989 HUN 0:0 15.10.1989 FRA 1:3 1989: HUN, FRA)
15 BOCHRA Karolina 31.08.1988 7 1 30.09.2007 MEX 1:2 11.04.2017 BLS 4:0 2007: (MEX 2008: (IRL, (ICE, POR) 1, IRL) 2017: (FIN, (BLS
16 BOCIAN Anna 18.03.1988 5 0 02.02.2008 IRL 1:4 09.03.2009 WAL 1:5 2008: (IRL, POR, IRL, NOR 2009: WAL
17 BONNA Jolanta 27.05.1960 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: ITA
18 BOSACKA Aleksandra 10.06.1990 1 0 14.02.2016 ICE 1:1 14.02.2016 ICE 1:1 2016: (ICE
19 BRYŁKA Joanna 2.02.1971 4 0 28.06.1992 CSR 0:3 31.05.1993 BEL 2:0 1992: (CSR, CSR 1993: (FRA, (BEL
20 BUSZEWSKA Zofia 5.04.2002 9 1 27.10.2020 MOL 3:0 30.11.2021 BEL 0:4 2020: (MOL 2021: (SPA, SWE), (FIN, (CZE 1, NOR, ALB), KOS, BEL
21 CHOJNOWSKI Silvana 17.04.1994 14 1 19.01.2016 POR 0:1 11.04.2017 BLS 4:0 2016: POR, POR), (CZE 1, WAL, FIN), AUT), DEN), SVK), SWE), DEN 2017: (KOS, ROM, FIN), BLS
22 CICHOSZ Marta 20.03.1994 1 1 04.10.2018 EST 3:0 04.10.2018 EST 3:0 2018: (EST 1
23 CIENKOSZ Aneta 10.06.1971 16 0 30.03.1992 BUL 2:0 21.06.1997 YUG 3:0 1992: (BUL, (SPA 1995: UKR, (HUN, (GER, (AUT, (SVK, UKR), (EST 1996: (AUT, SPA, YUG, SVK, YUG 1997: LIT), (YUG
24 CIESIELSKA Symela 7.11.1990 3 0 02.03.2018 LAT 2:0 06.03.2018 UKR 0:0 2018: LAT), (MEX, UKR)
25 CIURKA Małgorzata 22.04.1962 2 0 12.07.1984 CSR 1:4 14.07.1984 CSR 0:2 1984: CSR), CSR)
26 CHOMONTOWSKA Urszula 26.12.1972 16 1 02.04.1991 ROM 3:1 27.07.2001 SVK 2:0 1991: ROM, (SOV, FRA) 1993: (HUN 1999: (UKR, UKR), SVK 1, (AUT, (WAL 2000: AUT), YUG) 2001: (YUG, (CRO, (HUN, BLS), (SVK
27 CHUDZIK Natalia 8.08.1989 86 6 28.05.2008 AUT 2:4 23.02.2021 SPA 0:3 2008: (AUT, RUS 2009: POR, AUT, (WAL, WAL, CZE) 1, CZE, HOL, UKR, HUN, ROM, BOS) 2010: CAN, ROM, ITA, HUN, BOS, SCO, UKR), FRA 2011: SVK, BLS, FRA), RUS), GRE, BOS, ITA, MAC) 2012: BLS, GRE, SCO, BOS), MAC), ITA, RUS 2013: CZE) 1, SVK, FAR, FRA, SCO) 2014: BEL), CRO), HUN, SCO), NIR, BOS, CZE), SVK, BEL) 2015: HUN) 1, NIR), (ROM, SVK, FIN 1, BEL), (SWE, SVK 1, HOL, MOL) 2016: (POR, POR, CZE, (WAL, FIN, AUT 2017: EST), (GRE 2018: EST, (IRL 1, SPA), (BOS 2019: SPA), HOL, (NOR, ITA, FIN), SVK, (CYP, BRA), SPA 2020: MOL), AZE), CZE, CZE 2021: SPA)
28 CUBAŁA Jolanta 20.07.1974 60 6 06.12.1993 SPA 2:2 27.09.2003 ICE 2:3 1993: SPA), GER 1994: HUN, HUN), RUS, (ROM, RUS 1995: UKR), HUN), AUT), SVK), (UKR, EST 1, (BLS 1996: AUT), (SVK, (BLS, CZE), SPA, YUG), SVK), CZE), (YUG 1997: LIT, YUG) 1, BLS, (WAL, IRL 1998: ISR, ISR 1, FRA, WAL, IRL, BLS, SUI, SUI 1999: UKR, UKR, WAL, BEL 2000: AUT, BEL 1, (YUG 2001: YUG), CRO), BLS, BLS, SVK, EST, CRO, ISR 1 2002: EST, ROM, ISR, ROM 1, CRO, SWE 2003: HUN, RUS, ICE
29 CZERNIELEWSKA Natalia 16.03.1988 6 0 30.09.2007 MEX 1:2 07.05.2008 NOR 0:3 2007: (MEX 2008: (ICE, POR), (IRL, IRL), (NOR
30 DALESZCZYK Katarzyna 23.03.1990 39 6 31.03.2010 ROM 4:1 11.03.2020 AZE 5:0 2010: (ROM 2015: NIR), CRO, SVK), FIN), (BEL, SWE, SVK), HOL, MOL 1 2016: (POR, POR), CZE), WAL, (FIN, (AUT, (DEN, SVK) 1, DEN, MOL 1, BLS 2017: KOS) 1, ROM), TUR, FIN, GRE), ALB) 2018: JOR), (LAT, MEX), ALB) 1, SCO, SCO) 2019: (SPA, (HOL, NOR), BRA) 2020: MOL) 1, AZE)
31 DANCER Renata 25.06.1964 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: ITA)
32 DĄB Anna 3.06.1976 10 0 03.10.1993 AUT 1:1 24.07.2005 UKR 0:4 1993: AUT), (UKR, (ROM, GER 1998: (FRA 2000: WAL), YUG 2001: (CRO, HUN) 2005: UKR)
33 DEINERT Joanna 12.12.1974 9 0 30.03.1992 BUL 2:0 15.05.1994 RUS 0:0 1992: BUL, SPA, CSR), (GER 1993: HUN, AUT, UKR) 1994: HUN, RUS
34 DEREŃ Dominika 18.10.1996 12 1 16.07.2014 EST 5:1 13.11.2018 BOS 4:0 2014: (EST 2015: (NIR, CRO), (ROM, (BLS, SVK), (BEL, (SWE 2016: (ICE 2018: EST) 1, (SPA, (BOS
35 DŁUŻEWSKA Dorota 16.12.1966 2 0 27.09.1992 ITA 1:4 14.11.1992 CSR 0:3 1992: ITA, CSR
36 DROZDOWSKA Agnieszka 30.07.1975 57 6 28.06.1992 CSR 0:3 13.09.2003 ICE 0:10 1992: CSR, (ITA, CSR) 1993: (ROM 1995: AUT, SVK, UKR, (EST 1996: AUT, SVK, BLS, CZE, SPA, YUG, SVK, CZE), YUG 1997: LIT 1, YUG, BLS, WAL, IRL 1998: ISR, ISR, FRA, WAL), IRL, BEL), SUI 1999: UKR), (UKR, SVK, AUT, WAL, BEL 2000: AUT, BEL, WAL 1, YUG 1 2001: YUG, CRO, HUN, BLS, BLS, SVK, EST 1, CRO, ISR 1 2002: EST 1, ROM, ISR, ROM, CRO, SWE) 2003: HUN, RUS, ICE
37 DRÓŻDŻ Jolanta 26.01.1959 1 0 14.07.1984 CSR 0:2 14.07.1984 CSR 0:2 1984: CSR)
38 DUDEK Linda 31.01.1992 3 0 08.05.2014 FAR 3:0 01.08.2015 BLS 2:2 2014: (FAR, BOS) 2015: (BLS
39 DUDEK Magdalena 17.10.1989 1 0 14.02.2016 ICE 1:1 14.02.2016 ICE 1:1 2016: ICE
40 DUDEK Paulina 16.06.1997 44 5 11.03.2014 HUN 1:4 30.11.2021 BEL 0:4 2014: (HUN, FAR), BOS, EST), SWE), NIR), BOS 2015: SVK, MOL 2016: POR), CZE), FIN), SWE), MOL 2017: (FIN, BLS), UKR, LIT) 1, BLS, SUI), EST), GRE 1 2018: SCO, BLS, SUI, IRL, SPA 2019: SPA 1, HOL, SPA 2020: MOL, AZE, CZE, CZE, AZE, MOL 1 2021: SPA, SWE, BEL, ARM, NOR, ALB 1, KOS, BEL
41 DUTKIEWICZ Aneta 31.07.1970 1 0 02.04.1991 ROM 3:1 02.04.1991 ROM 3:1 1991: ROM)
42 EKIEL Katarzyna 22.02.1976 13 3 30.03.1992 BUL 2:0 04.11.1995 BLS 3:0 1992: (BUL, SPA), (CSR 1993: (HUN, SPA 2, GER) 1994: HUN, HUN) 1, RUS), UKR, ROM, RUS) 1995: (BLS
43 FILIPCZAK Paulina 5.07.2001 1 0 27.10.2020 MOL 3:0 27.10.2020 MOL 3:0 2020: (MOL
44 FRANKOWSKA Magdalena 18.02.1975 3 0 17.08.1995 AUT 3:0 25.08.1996 CZE 2:6 1995: (AUT, (UKR 1996: (CZE
45 FRYC Julie 8.07.1981 1 0 24.08.2011 FRA 0:2 24.08.2011 FRA 0:2 2011: (FRA
46 GAJDECKA (ŚMIECHOWSKA) Agnieszka 20.09.1978 43 0 17.08.1995 AUT 3:0 13.09.2003 ICE 0:10 1995: (AUT, UKR), (EST 1996: AUT, SVK, BLS, CZE, (CZE, YUG 1997: YUG, BLS, WAL, IRL 1998: ISR), ISR), FRA, WAL, IRL, BLS, SUI, SUI 2000: AUT, BEL, WAL, YUG 2001: YUG, CRO, HUN, BLS), BLS, SVK, EST, CRO, ISR 2002: EST, ROM, ISR, ROM, CRO), SWE) 2003: HUN, RUS, ICE
47 GAWEŁ Marta 24.05.1981 6 0 15.06.2001 BLS 2:5 08.05.2004 RUS 1:1 2001: (BLS 2002: (CRO, (SWE 2004: UKR, HUN, RUS
48 GAWROŃSKA Anna 24.03.1979 77 11 12.10.2002 SWE 0:8 08.06.2017 UKR 3:2 2002: SWE) 2003: (ICE, ICE 1, FRA) 2004: UKR), (UKR, (FIN 2005: UKR), (UKR, DEN 1, FIN 1, SPA, BEL) 1 2006: SPA), FIN), DEN), (BEL 2007: (BEL, (BLS, BLS 1, (AUT), ISR), RUS), ISR) 1, MEX 2008: IRL) 1, ICE), POR, IRL), (IRL, (NOR, AUT, (NOR, (RUS 2009: (POR, AUT), (WAL, WAL), (CZE, (CZE 1, HOL), (UKR, (HUN, (ROM 2010: (CAN, (ITA, (HUN, BOS), (SCO 2011: SVK, BLS, (FRA, (RUS, GRE), BOS), ITA), (MAC 2012: (BLS, (SCO, (BOS, (MAC, (ITA, (RUS 2013: FRA, SCO, (NIR 2014: (BEL, LUX) 1, (CRO, HUN), (SCO, (NIR 2016: MOL), (BLS 2017: KOS) 2, (TUR, (UKR
49 GEC Karolina 9.07.2004 2 1 25.11.2021 KOS 2:1 30.11.2021 BEL 0:4 2021: KOS) 1, BEL)
50 GIBEK Liliana 18.11.1977 35 6 11.06.1999 SVK 3:1 22.06.2007 ISR 4:1 1999: (SVK, (AUT, (BEL 2000: WAL 1, YUG) 2001: (YUG, (BLS, (BLS, (SVK, EST) 1 2002: EST 1. ROM), ISR, ROM), CRO 2, SWE) 2003: HUN), RUS, ICE), ICE), FRA) 1 2004: UKR), UKR), (HUN, (RUS 2005: (HUN, HUN), SUI), (DEN 2006: (FIN, (DEN 2007: (BEL, BLS), BLS, (ISR
51 GLICE Joanna 29.01.1973 2 0 27.06.1996 SPA 4:0 11.05.1997 LIT 8:0 1996: (SPA 1997: (LIT
52 GODZIŃSKA Izabela 15.11.1985 24 0 17.03.2005 HUN 3:0 02.03.2011 SVK 3:1 2005: (HUN, UKR, (SUI 2006: FIN, BEL 2007: (BEL, BLS, AUT, ISR, RUS, ISR, MEX 2008: IRL), ICE, IRL), AUT, NOR, RUS 2009: POR, AUT, WAL, CZE, CZE) 2011: (SVK
53 GOLASOWSKA Natalia 23.07.1984 6 0 19.03.2005 HUN 4:0 29.09.2005 SPA 3:2 2005: HUN, UKR), SUI), DEN), FIN, SPA)
54 GONZALEZ Sofia 23.04.1987 5 0 08.08.2009 HOL 0:2 27.11.2016 MOL 3:1 2009: (HOL 2014: SCO), (BOS, (EST 2015: (MOL
55 GORBACEWICZ Sylwia 25.03.1991 4 0 29.10.2009 BOS 4:0 19.11.2010 FRA 0:5 2009: (BOS 2010: (SCO, (UKR, (FRA
56 GOSPODARCZYK Małgorzata 23.04.1961 9 1 27.06.1981 ITA 0:3 22.10.1989 SWE 1:4 1981: ITA, 1987: CSR) 1988: BUL), HUN) 1989: USA), SOV), HUN, (FRA, SWE 1
57 GÓRNICKA Natasza 16.07.1989 32 0 27.09.2008 RUS 1:4 19.09.2017 SUI 1:2 2008: RUS 2009: (WAL, WAL), (CZE, CZE), (HOL 2010: (CAN, (ITA, SCO), (FRA 2011: SVK, BOS, MAC 2012: BLS, GRE, (SCO, BOS, MAC, ITA) 2014: BEL), (LUX, (CRO, HUN), CZE, (SVK 2016: (BLS 2017: (KOS, TUR, BLS, (UKR, (LIT, SUI
58 GRABOWSKA Dominika 26.12.1998 56 7 22.11.2014 BEL 1:4 30.11.2021 BEL 0:4 2014: (BEL 2015: HUN) 1, (NIR, (CRO, ROM), (SVK, (FIN 1, (SVK 1, (MOL 1 2016: POR), (POR, ICE, (CZE, WAL), (FIN, SVK, (SWE 2017: (EST, (GRE, ALB 2018: JOR), (LAT 1, MEX), (UKR, ALB), SCO, BLS, SUI), IRL), SPA), BOS) 2019: SPA), HOL), (NOR, ITA), FIN), (SVK, CYP) 1, BRA), SPA) 2020: (MOL, AZE, CZE, CZE, AZE, MOL) 2021: SPA, SWE, FIN) 1, CZE), BEL, ARM), (NOR, ALB, KOS, BEL
59 GRAD Dagmara 1.06.1990 27 0 14.02.2012 BLS 1:0 14.06.2019 SVK 0:1 2012: BLS), SCO), BOS, MAC, ITA, RUS 2017: (KOS, (ROM, (TUR, (FIN, (BLS, UKR, LIT, BLS, SUI, EST), (GRE, (ALB 2018: JOR, MEX, SCO), SCO, EST), (SPA, (BOS 2019: NOR, (SVK
60 GREC Małgorzata 11.09.1999 5 1 04.10.2018 EST 3:0 22.09.2020 CZE 0:2 2018: EST, (IRL 2019: CYP 1, 2020: CZE, CZE
61 GRYGOROWICZ Monika 25.06.1973 12 0 29.05.1993 FRA 0:3 02.11.1997 IRL 1:0 1993: FRA, RUS, BEL, HUN, (HUN, (AUT, ROM), (SPA, (GER 1997: (LIT, (YUG, (IRL
62 GRZYBOWSKA Gabriela 21.11.2002 1 0 25.11.2021 KOS 2:1 25.11.2021 KOS 2:1 2021: (KOS
63 GRZYWIŃSKA Gabriela 18.02.1996 49 2 25.10.2013 FRA 0:6 26.10.2021 ALB 2:0 2013: (FRA 2014: SWE, BEL 2015: (HUN, (NIR, CRO, ROM, (SVK (FIN 2016: (MOL, (BLS 2017: (KOS, (ROM, TUR, (FIN, (BLS, (UKR, (LIT, (BLS, (SUI 2018: LAT), UKR, BLS, SUI, IRL) 1, SPA, BOS 1 2019: SPA, HOL, ITA, FIN, SVK, (CYP, BRA, SPA 2020: MOL, AZE, CZE, CZE), (AZE, (MOL 2021: (SPA, SWE), FIN, CZE), BEL), ARM), NOR, ALB)
64 GUŚCIORA Agata 6.10.1994 45 3 05.04.2014 SCO 0:2 06.03.2019 NOR 0:3 2014: (SCO, BOS, EST, NIR, BOS, (CZE, SVK), (BEL 2015: HUN, NIR, (ROM, SVK, FIN, BEL) 2016: POR, POR, ICE, CZE, (WAL, FIN, AUT, DEN, SVK, SWE, DEN, MOL, BLS) 2017: KOS), ROM, FIN, BLS 1, UKR, LIT), BLS, SUI, (EST, GRE, ALB 1 2018: JOR 1, MEX, (UKR, ALB, SCO, SCO 2019: NOR
65 HAJDUK Marlena 21.11.1989 4 0 03.08.2015 SVK 0:1 07.03.2017 TUR 2:1 2015: SVK) 2016: ICE 2017: (KOS, TUR)
66 HAJSKE Monika 22.03.1969 1 0 16.10.1988 HUN 2:2 16.10.1988 HUN 2:2 1988: (HUN
67 HATLAŚ Beata 6.05.1967 4 2 02.04.1991 ROM 3:1 04.04.1995 UKR 2:4 1991: ROM) 2, SOV) ,(FRA 1995: (UKR
68 HOJOŁ Edyta 3.04.1972 1 0 14.11.1992 CSR 0:3 14.11.1992 CSR 0:3 1992: (CSR
69 JAMROZY Marzena 24.10.1965 10 0 12.07.1984 CSR 1:4 22.10.1989 SWE 1:4 1984: CSR, CSR 1986: CSR 1987: CSR 1988: (HUN 1989: USA, SOV, HUN, FRA, SWE
70 JAMRÓZ Dorota 5.06.1983 2 0 22.07.2005 UKR 1:2 24.07.2005 UKR 0:4 2005: (UKR, (UKR
71 JANICKA Aleksandra 5.02.1991 1 0 05.04.2014 SCO 0:2 05.04.2014 SCO 0:2 2014: (SCO
72 JANICKA Beata 18.09.1989 3 0 01.08.2015 BLS 2:2 14.02.2016 ICE 1:1 2015: (BLS, SVK 2016: ICE)
73 JANIK Dorota 12.01.1967 13 0 02.04.1991 ROM 3:1 10.10.1993 UKR 1:3 1991: ROM, SOV, FRA, CAN, GRE, ROM, SOV, SOV, CSR), ITA) 1993: HUN, AUT, UKR
74 JANKOWSKA Katarzyna 23.08.1987 1 0 22.10.2011 GRE 2:0 22.10.2011 GRE 2:0 2011: GRE
75 JANKOWSKA Patrycja 7.04.1982 1 0 07.04.2002 EST 5:0 07.04.2002 EST 5:0 2002: (EST
76 JASZEK Dżesika 4.04.1996 13 1 28.02.2018 JOR 2:0 05.04.2019 ITA 1:1 2018: (JOR, LAT), (MEX, (UKR, SCO) 1, EST, (IRL, (SPA, BOS) 2019: (SPA, (HOL, NOR), (ITA
77 JEDLIŃSKA Klaudia 9.02.2000 2 0 13.04.2021 SWE 2:4 11.06.2021 FIN 2:2 2021: (SWE, (FIN
78 JENDRYCZKO Katarzyna 16.01.1975 16 4 04.04.1991 SOV 1:5 10.10.1998 SUI 0:4 1991: SOV 1, (FRA 1992: BUL) 1, SPA, GER), (ITA 1, CSR 1993: FRA, RUS, BEL 1, HUN) 1994: (UKR, ROM, (RUS 1998: (SUI, (SUI
79 JĘDRZEJEWICZ Agnieszka 6.06.1998 6 0 28.02.2018 JOR 2:0 23.10.2020 AZE 3:0 2018: (JOR, LAT), (MEX, UKR, (SCO 2020: (AZE
80 JUDA Barbara 3.12.1952 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: ITA
81 KACHNOWICZ Izabela 9.01.1976 25 2 13.04.1995 GER 0:8 17.06.1998 BLS 3:1 1995: (GER, AUT, SVK), UKR, EST), EST, BLS 1996: AUT), SVK 1, BLS), CZE), SPA), YUG 1, SVK, CZE, YUG 1997: (YUG, (BLS, IRL 1998: (ISR, ISR, FRA, (WAL, (IRL, (BLS
82 KACHNOWICZ Monika 16.12.1972 7 0 20.08.1995 UKR 2:4 06.11.1999 BEL 1:4 1995: (UKR 1999: UKR, UKR, SVK), AUT, WAL, BEL
83 KACPRZAK Mariola 16.03.1967 8 0 21.06.1989 USA 0:0 08.12.1993 GER 0:7 1989: (USA, (HUN, (FRA, SWE 1993: UKR, ROM, SPA, GER)
84 KALETKA Nikol 6.02.1995 42 6 13.04.2014 NIR 4:0 30.11.2021 BEL 0:4 2014: (NIR, BOS), CZE, SVK 1, BEL 1 2015: HUN), NIR), CRO), ROM), (SVK, (FIN, BLS), (SVK, BEL), (SVK 2016: POR), (POR 1, ICE) 1, CZE), (WAL, (FIN, (AUT, (DEN, (SVK, (SWE, (DEN, (BLS 2017: EST), (GRE 1 2018: (JOR, LAT), (UKR 2019: SVK), (CYP 1, (BRA 2021: (SWE), (CZE, (ARM, NOR), (ALB, KOS), BEL)
85 KALUŻA Mariola 24.01.1970 10 1 15.10.1989 FRA 1:3 19.10.1991 ITA 1:3 1989: FRA) 1990: SOV), (SOV, SWE), FRA 1991: GER), (CAN 1, (SOV, SOV, ITA
86 KAMCZYK Ewelina 22.02.1996 73 14 09.03.2014 CRO 3:1 30.11.2021 BEL 0:4 2014: (CRO, (FAR, (EST 1, NIR, BOS) 1, (CZE, SVK 1, BEL) 2015: NIR), (CRO, ROM), SVK, FIN) 1, BLS), SVK, (BEL, SWE), SVK) 2016: POR), (POR, ICE), (CZE, WAL, (FIN, AUT) 1, (DEN, (SVK, (SWE, (DEN, MOL, BLS 2017: KOS), ROM), TUR), FIN), (BLS, UKR) 1, LIT 1, BLS 1, SUI, (EST 1, GRE 1, ALB 2018: JOR), LAT), MEX), UKR, ALB, SCO, SCO), BLS) 1, SUI), IRL) 1, SPA), BOS 1 2019: SPA), HOL), (NOR, SVK, CYP 1, BRA), SPA) 2021: SPA), SWE), (FIN, CZE), (BEL, ARM), (ALB, (KOS, (BEL
87 KARCZ Agnieszka 11.09.1981 13 0 15.06.2001 BLS 2:5 28.05.2008 AUT 2:4 2001: (BLS 2004: (UKR, (UKR, (FIN, (FRA 2005: (UKR, UKR 2008: (IRL, ICE, POR), IRL), NOR, AUT
88 KARCZEWSKA Nikola 16.10.1999 11 0 14.06.2019 SVK 0:1 30.11.2021 BEL 0:4 2019: SVK), CYP, (BRA 2020: (MOL 2021: SPA, (SWE, (CZE, (ARM, (NOR, (KOS, (BEL
89 KARPIŃSKA Małgorzata 30.10.1968 13 0 27.06.1987 CSR 1:1 03.09.1994 ROM 0:3 1987: CSR), 1988: (HUN 1989: USA, SOV, HUN, FRA, SWE 1990: SOV 1994: HUN), (HUN), RUS), (UKR, ROM)
90 KASPERSKA Daria 27.09.1983 39 0 27.03.2004 UKR 1:2 19.11.2010 FRA 0:5 2004: UKR, UKR), HUN, RUS), FIN), FRA) 2005: (HUN, HUN), (FIN) 2006: (DEN, BEL 2007: BEL), BLS), AUT), ISR, (MEX 2008: IRL, ICE), POR, IRL, (NOR, AUT), (RUS 2009: POR, AUT, WAL), WAL, CZE, CZE), HOL), UKR), HUN 2010: CAN), (ROM, ITA), BOS), SCO), UKR, FRA)
91 KAWALEC Paulina 24.01.1987 14 2 12.04.2007 BLS 1:0 11.03.2009 WAL 2:1 2007: (BLS, BLS, AUT, ISR, RUS), (MEX 2008: (IRL, (ICE, (IRL, IRL 2009: POR) 1, AUT, (WAL 1, WAL
92 KIEDRZYNEK Katarzyna 19.03.1991 57 0 19.09.2009 UKR 4:1 13.04.2021 SWE 2:4 2009: UKR, HUN 2010: (SCO, UKR, (FRA 2011: FRA, RUS, BOS, ITA, MAC 2012: BLS, GRE, SCO, BOS, MAC, ITA, RUS 2013: CZE, SWE, FAR, FRA), SCO, NIR 2014: BEL, LUX), CRO, HUN, SVK 2016: MOL, BLS) 2017: KOS), ROM, FIN, BLS, SUI, GRE, ALB 2018: MEX, UKR), ALB, SCO, SCO, (SUI, IRL, SPA 2019: SPA, NOR, ITA, BRA, SPA 2020: MOL, AZE, CZE, CZE, AZE 2021: SPA, SWE
93 KIJAS Anna 28.11.1975 56 1 03.10.1993 AUT 1:1 12.10.2002 SWE 0:8 1993: (AUT 1994: HUN, HUN, (RUS, UKR, ROM, RUS 1995: UKR, HUN, GER, EST 1, (BLS 1996: (AUT, SVK), (BLS, SPA, YUG, SVK, CZE, YUG 1997: (LIT, YUG), BLS, WAL), IRL 1998: ISR), (ISR, FRA, WAL, BLS, SUI, SUI 1999: UKR), UKR, SVK, AUT, WAL), BEL 2000: AUT, BEL, YUG), 2001: YUG, CRO, HUN, BLS), BLS), (SVK, EST, CRO, ISR 2002: EST, ROM, ISR), ROM, CRO, SWE)
94 KLABIS Karolina 19.07.1991 5 0 11.06.2021 FIN 2:2 30.11.2021 BEL 0:4 2021: FIN, NOR, ALB, KOS, BEL
95 KLAWIŃSKA Joanna 28.04.1978 18 0 11.06.1999 SVK 3:1 14.04.2007 BLS 5:1 1999: (SVK 2003: ICE, FRA 2004: UKR, FIN, FRA 2005: HUN), HUN, UKR, SUI), DEN, FIN, SPA, BEL 2006: SPA, DEN 2007: BEL), BLS
96 KLIM Zofia 7.06.1956 4 0 27.06.1981 ITA 0:3 28.06.1986 CSR 1:1 1981: ITA 1984: CSR, CSR 1986: CSR)
97 KLIMKIEWICZ Iwona 10.05.1972 1 0 24.04.1996 SVK 1:0 24.04.1996 SVK 1:0 1996: (SVK
98 KOCH Karolina 29.09.1989 9 0 17.04.2011 BLS 5:1 06.04.2015 FIN 3:1 2011: (BLS 2014: CZE), SVK), (BEL 2015: (HUN, (NIR, CRO, ROM), (FIN
99 KOŁODZIEJ Barbara 18.04.1958 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: ITA
100 KONAT Katarzyna 17.01.1996 10 0 20.08.2013 CZE 4:1 14.06.2019 SVK 0:1 2013: (CZE, SVK 2014: (HUN, (BEL 2015: (NIR, CRO, ROM, (SVK, (FIN 2019: (SVK
101 KONEFAŁ Dorota 19.02.1975 8 0 16.03.1996 AUT 3:0 11.05.1997 LIT 8:0 1996: (AUT, SVK), (CZE, (SPA, (YUG, (SVK, (YUG 1997: (LIT
102 KONSEK Hanna 21.01.1987 32 0 23.09.2006 BEL 4:2 20.09.2016 MOL 4:0 2006: BEL) 2007: BEL, BLS, (BLS, AUT, ISR 2009: (POR, (AUT, WAL, (WAL, (CZE, CZE, HOL) 2011: (SVK, BLS), FRA, MAC 2012: (BLS, GRE 2015: (BEL, SWE, SVK, HOL, MOL 2016: POR, (CZE, WAL), AUT, DEN, SWE, DEN, (MOL
103 KOPAŃSKA Anna 28.04.1971 1 0 08.12.1993 GER 0:7 08.12.1993 GER 0:7 1993: (GER
104 KOPIŃSKA Dominika 11.10.1999 2 1 04.09.2018 SUI 0:0 27.10.2020 MOL 3:0 2018: (SUI, 2020: (MOL 1
105 KOPROWSKA Iwona 28.02.1974 1 0 04.04.1992 SPA 0:4 04.04.1992 SPA 0:4 1992: (SPA
106 KOWALCZYK Aneta 13.11.1972 1 0 08.12.1993 GER 0:7 08.12.1993 GER 0:7 1993: (GER
107 KOWALIK Katarzyna 19.06.1984 17 0 04.03.2009 POR 1:2 09.05.2012 SCO 1:3 2009: POR, AUT, WAL), WAL, CZE, HOL, UKR, HUN, ROM, BOS 2010: ROM, HUN, BOS, UKR 2011: RUS, ITA 2012: SCO
108 KOWALSKA Klaudia 11.12.1971 25 0 14.11.1992 CSR 0:3 27.02.1998 ISR 3:0 1992: CSR) 1993: FRA, RUS, HUN, ROM, SPA, GER) 1994: UKR, RUS 1995: UKR, HUN, GER, AUT), SVK, EST, EST), BLS 1996: SPA), YUG, SVK, CZE) 1997: LIT), YUG) 1998: (ISR, (ISR
109 KOZAK Kinga 15.10.2002 6 0 23.10.2020 AZE 3:0 21.10.2021 NOR 0:0 2020: (AZE, MOL) 2021: (SWE, (BEL, ARM, (NOR
110 KRAKOWSKA Marta 28.02.1985 1 0 17.04.2011 BLS 5:1 17.04.2011 BLS 5:1 2011: (BLS
111 KRAWCZAK Paulina 24.03.1985 2 0 22.07.2005 UKR 1:2 24.07.2005 UKR 0:4 2005: (UKR, UKR)
112 KRZYSIK Nicole 23.05.1987 6 0 20.08.2013 CZE 4:1 05.04.2014 SCO 0:2 2013: CZE, SVK, SWE, SCO, NIR 2014: SCO
113 KUBIAK Anastazja 21.10.1966 52 3 27.06.1987 CSR 1:1 27.05.2000 WAL 2:2 1987: (CSR 1991: ROM, SOV, FRA, GER, CAN) 1, GRE, ROM, SOV, SOV, CSR, ITA 1992: CSR), GER, ITA 1993: FRA, RUS, BEL, HUN, HUN, AUT, UKR, ROM, SPA, GER 1994: RUS, UKR, RUS 1995: GER, EST 1, BLS) 1996: AUT, BLS), CZE 1997: LIT), YUG), BLS, WAL, IRL 1998: ISR 1, FRA, WAL, IRL, BLS), SUI, SUI 1999: (UKR, AUT), WAL), BEL 2000: AUT, (BEL, WAL
114 KUREK Kinga 27.02.1995 3 0 01.08.2015 BLS 2:2 14.02.2016 ICE 1:1 2015: (BLS, (SVK 2016: ICE)
115 KWIATKOWSKA-TARTAK Mariola 25.09.1964 6 0 27.06.1987 CSR 1:1 19.10.1991 ITA 1:3 1987: CSR 1990: SWE) 1991: GER, CAN), CSR, ITA)
116 LATOSZEK Anna 26.05.1969 2 0 12.07.1984 CSR 1:4 14.07.1984 CSR 0:2 1984: (CSR, CSR
117 LEFELD Klaudia 29.05.1996 2 1 19.10.2017 EST 6:0 04.10.2018 EST 3:0 2017: EST 1 2018: EST)
118 LEONOWICZ Agnieszka 24.11.1975 64 16 18.06.1993 HUN 2:2 15.08.2004 FIN 0:2 1993: (HUN, (HUN, 1994: HUN), HUN 1, RUS, UKR, ROM 1995: UKR, HUN 1, GER, AUT), SVK, UKR, EST 1, EST, BLS 1, 1996: AUT), SVK, BLS, (CZE, CZE, YUG) 1997: LIT 1, YUG), BLS, WAL), IRL) 1998: ISR) 2, ISR 1, FRA, WAL 2, IRL, BLS) 1, SUI, SUI) 1999: UKR, UKR, SVK, AUT, WAL 2, BEL 2000: AUT, BEL, WAL) 2001: BLS, BLS, SVK), EST 2, CRO 1, ISR) 2002: EST), ROM, ISR, ROM, CRO, SWE 2003: HUN, RUS), FRA 2004: UKR, UKR, HUN, RUS, FIN)
119 LESIAK Aleksandra 3.03.1968 1 0 28.06.1986 CSR 1:1 28.06.1986 CSR 1:1 1986: (CSR
120 LEŚNIK Donata 31.03.1991 34 2 08.08.2009 HOL 0:2 12.02.2014 LUX 12:0 2009: HOL), UKR 1, HUN), ROM, BOS 2010: CAN), (ROM, (ITA, (BOS, SCO), (UKR, (FRA 2011: SVK, BLS, RUS, GRE, BOS, ITA 2012: BLS, GRE, SCO, BOS, MAC) 1, ITA, RUS 2013: CZE, SVK, SWE, FAR, FRA, SCO, NIR) 2014: BEL), (LUX
121 LIS Iwona 6.04.1968 1 0 26.06.1988 BUL 1:2 26.06.1988 BUL 1:2 1988: (BUL
122 LUBOMSKA Katarzyna 24.05.1958 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: ITA
123 ŁAPACZ Urszula 18.02.1972 11 0 26.06.1988 BUL 1:2 29.09.1990 FRA 0:2 1988: BUL, HUN 1989: USA, SOV, HUN, FRA, SWE) 1990: SOV, SOV, (SWE, FRA
124 ŁUKASIK Małgorzata 6.06.1966 6 0 10.06.1990 SWE 0:2 29.09.1991 CSR 1:2 1990: SWE, FRA 1991: GER, GRE, SOV, CSR
125 MACIASZCZYK Dominika 19.10.1978 19 1 30.10.2005 BEL 3:2 25.06.2008 NOR 0:3 2005: BEL 2006: SPA, FIN, DEN 2007: BEL, BLS), (BLS, AUT, ISR, RUS), ISR 1, MEX) 2008: IRL, ICE, (POR, IRL), IRL), NOR, NOR
126 MACIĄŻKA Klaudia 1.03.2001 1 0 17.09.2021 BEL 1:1 17.09.2021 BEL 1:1 2021: (BEL
127 MACZYŃSKA Izabela 4.12.1968 4 0 02.04.1991 ROM 3:1 14.11.1992 CSR 0:3 1991: ROM, SOV, FRA 1992: CSR)
128 MAKOWSKA Maria 25.01.1969 111 5 26.06.1988 BUL 1:2 19.05.2010 ITA 1:5 1988: BUL 1989: USA), SOV 1, HUN, FRA 1, SWE 1990: SOV), SOV) 1991: ROM) 1, SOV), FRA, GER, (CAN, GRE, (ROM, SOV) 1992: BUL, GER, ITA, CSR 1993: FRA, RUS, BEL, HUN, HUN, AUT, UKR, ROM), SPA, GER 1994: HUN, HUN, RUS, UKR, ROM, RUS 1995: UKR, HUN, GER, AUT, SVK, UKR, EST 1, EST, BLS 1996: SVK, BLS, CZE, SPA, YUG, SVK, YUG 1997: YUG, WAL, IRL 1998: ISR, ISR, WAL, IRL, BLS, SUI, SUI) 1999: UKR, UKR, SVK, AUT, WAL, BLS 2000: AUT), BEL, WAL 2001: YUG, CRO, HUN, BLS, SVK, EST, CRO, ISR 2002: EST), ROM, ISR, ROM, CRO) 2003: HUN), ICE, FRA 2004: HUN, RUS, FIN, FRA 2005: HUN, (HUN, UKR, UKR, SUI, DEN, FIN, SPA, BEL 2006: SPA, FIN, DEN, BEL 1 2008: ICE), POR), IRL, IRL, NOR), AUT) 2010: (ITA
129 MALĄG Marzena 3.03.1968 7 0 06.05.1990 SOV 2:0 31.05.1993 BEL 2:0 1990: (SOV, SOV) 1991: (ROM, (SOV, FRA) 1993: (FRA, BEL
130 MAŃCZYŃSKA Agata 28.05.1981 5 0 27.04.1999 UKR 2:1 03.10.2004 FRA 1:5 1999: (UKR 2003: FRA) 2004: UKR), (UKR, (FRA
131 MARKOWSKA Angelika 27.01.1986 1 0 11.03.2009 WAL 2:1 11.03.2009 WAL 2:1 2009: (WAL
132 MASZYNA Hanna 13.06.1964 5 0 12.07.1984 CSR 1:4 26.06.1988 BUL 1:2 1984: CSR, CSR) 1986: CSR 1987: CSR 1988: BUL
133 MATLA Patrycja 16.07.1997 3 0 28.02.2018 JOR 2:0 04.03.2018 MEX 0:1 2018: (JOR, LAT, (MEX
134 MATUSCHEWSKI Julia 15.01.1997 21 2 01.03.2017 KOS 5:0 09.04.2019 FIN 0:1 2017: (KOS, (ROM, (TUR 1, (FIN, BLS), (BLS, EST) 1, (GRE, (ALB 2018: JOR), (LAT, (MEX, UKR), (SCO, (BLS, (SUI 2019: (SPA, (HOL, NOR), (ITA, (FIN
135 MATYSIK Sylwia 20.05.1997 37 0 11.02.2015 HUN 7:2 30.11.2021 BEL 0:4 2015: HUN), NIR), CRO), (ROM, SVK, FIN) 2016: (CZE, FIN), AUT, DEN, SWE, DEN) 2017: (BLS 2018: (JOR, MEX, (SCO, EST), (IRL, (SPA, BOS) 2019: NOR, ITA, FIN, (SVK, CYP), BRA, SPA 2020: CZE, CZE) 2021: SPA, FIN, CZE, BEL, ARM), NOR, ALB, (BEL
136 MESJASZ Małgorzata 12.06.1998 29 3 31.08.2018 BLS 4:1 30.11.2021 BEL 0:4 2018: (BLS, SUI, IRL), SPA), BOS 2019: SPA, HOL, ITA, FIN, SVK), (CYP, BRA 1, SPA 2020: MOL, AZE, CZE, CZE, AZE 1, MOL 2021: SPA, SWE, FIN, CZE, BEL, ARM, NOR, ALB 1, KOS, BEL
137 MIANOWSKA Jadwiga 8.10.1957 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: (ITA
138 MICHALCZYK Patrycja 24.11.1997 1 0 14.06.2019 SVK 0:1 14.06.2019 SVK 0:1 2019: SVK)
139 MIERKIEWICZ Małgorzata 24.12.1963 2 0 29.04.1994 HUN 0:1 01.05.1994 HUN 2:2 1994: HUN), (HUN
140 MIKA Marta 8.07.1983 43 0 11.03.2007 BEL 1:1 04.03.2016 WAL 1:1 2007: (BEL, (BLS, BLS, (AUT, (RUS 2009: HOL, UKR, HUN, ROM, BOS 2010: CAN, ITA), FRA 2011: SVK, BLS, FRA, RUS, GRE, BOS, ITA 2012: (BLS, (SCO, (ITA, RUS 2013: CZE, (SWE, FAR, FRA), NIR 2014: BEL, LUX, CRO, SCO, FAR, BOS 2015: BLS, SVK, BEL), SWE, SVK, HOL, MOL 2016: WAL
141 MIKOŁAJCZYK Irena 2.01.1962 19 5 12.07.1984 CSR 1:4 19.10.1991 ITA 1:3 1984: CSR 1986: CSR 1987: CSR) 1988: BUL, HUN 1 1989: USA, SOV) 1990: SOV 1, SOV), SWE, FRA 1991: GER, CAN) 1, GRE 1, ROM, SOV, SOV, CSR, ITA 1
142 MIKUŁA Dorota 26.02.1966 4 0 29.04.1994 HUN 0:1 03.09.1994 ROM 0:3 1994: HUN, HUN, RUS, ROM
143 MIREK Bogumiła 19.12.1961 2 0 27.06.1981 ITA 0:3 28.06.1986 CSR 1:1 1981: ITA) 1986: CSR)
144 MLECZKO Magdalena 3.08.1980 37 0 27.04.1999 UKR 2:1 30.03.2006 SPA 0:7 1999: (UKR, UKR), SVK 2000: (AUT, BEL, WAL), (YUG 2001: (YUG, CRO), HUN, BLS), (BLS, (SVK 2002: EST, ROM, ISR), ROM, CRO, SWE) 2003: HUN, RUS, ICE, ICE, FRA 2004: (UKR, UKR), HUN), FIN) 2005: HUN, (HUN, UKR, SUI, DEN, FIN, SPA, BEL 2006: SPA
145 MŁODZIK Iwona 24.03.1967 5 0 16.10.1988 HUN 2:2 29.09.1990 FRA 0:2 1988: HUN) 1989: (SOV, (HUN, SWE 1990: FRA)
146 MOCIAK Beata 29.03.1972 43 7 25.09.1994 RUS 1:2 18.11.2001 ISR 2:0 1994: RUS 1995: UKR) 1, HUN, GER), AUT), SVK) 1, UKR), EST), EST), BLS 1996: CZE, SPA 1, YUG, SVK, CZE, YUG) 1997: LIT) 2, BLS, WAL), IRL 1998: ISR), ISR), (WAL, IRL), SUI), (SUI 1999: UKR) 1, UKR) 1, SVK), AUT), WAL, BEL 2000: AUT, BEL), (WAL, (YUG 2001: YUG), (CRO, (HUN, (BLS, (SVK, (EST, (ISR
147 MOCZULEWSKA Joanna 31.10.1981 4 0 19.04.2003 HUN 0:2 27.09.2003 ICE 2:3 2003: HUN, RUS), ICE, (ICE
148 NAZARCZYK Justyna 27.11.1981 56 6 29.04.2000 AUT 3:2 31.05.2009 CZE 2:0 2000: (AUT, BEL, (YUG 2001: (YUG, CRO 1, HUN), BLS 1, BLS), SVK), EST), (CRO, (ISR 2002: (EST. (ROM 1, (ISR, (ROM, (SWE 2003: (HUN, RUS, ICE, ICE), FRA 2004: HUN, RUS), FIN, FRA 2005: HUN), HUN), UKR, SUI, DEN, FIN, SPA, BEL 1 2006: SPA), FIN), DEN, BEL 2007: BEL 1, BLS 1, BLS), AUT, ISR, RUS, ISR, MEX 2008: IRL, ICE, POR, IRL, NOR, AUT, NOR, RUS 2009: CZE, (CZE
149 NICINSKI Evelyn 14.01.1993 18 1 20.08.2013 CZE 4:1 04.03.2016 WAL 1:1 2013: CZE, SVK, SWE), (SCO 2014: (BEL, LUX) 1, CRO), HUN), SCO), FAR), (SWE 2015: BLS, SVK, BEL, SWE), HOL 2016: POR), WAL)
150 NIECZYPOR Jolanta 13.12.1967 36 17 06.05.1990 SOV 2:0 06.11.1999 BEL 1:4 1990: SOV 1, SOV, SWE, FRA 1991: GER 1, CAN 1, ROM, SOV 1, SOV 1, CSR, ITA 1992: CSR, GER, ITA 1993: AUT. UKR, ROM 1994: UKR), RUS 1995: EST 3, BLS) 1996: AUT 2, BLS 1997: LIT) 2, YUG, BLS, WAL 2 1998: WAL, IRL) 2, BLS, SUI) 1999: UKR), (UKR, SVK), AUT) 1, BEL)
151 NOWIK Bożena 23.06.1967 2 1 06.05.1990 SOV 2:0 08.05.1990 SOV 2:1 1990: (SOV, (SOV 1
152 OKRASA Iwona 13.02.1984 3 0 17.03.2005 HUN 3:0 24.09.2005 FIN 1:3 2005: (HUN, HUN, (FIN
153 OLEJNICZAK Klaudia 20.01.1997 3 0 04.10.2018 EST 3:0 06.03.2019 NOR 0:3 2018: (EST 2019: (HOL, (NOR
154 OLENDER Ewa 19.08.1969 6 0 15.10.1989 FRA 1:3 29.09.1990 FRA 0:2 1989: FRA, (SWE 1990: SOV, SOV, SWE, FRA
155 OLSZAŃSKA Hanna 7.09.1984 2 0 25.06.2008 NOR 0:3 20.02.2010 CAN 0:3 2008: (NOR 2010: (CAN
156 OLSZEWSKA Joanna 26.04.1999 5 0 05.04.2019 ITA 1:1 08.10.2019 BRA 1:3 2019: (ITA, (FIN, SVK, (CYP, BRA
157 OPERSKALSKA Joanna 4.01.1987 5 0 12.04.2007 BLS 1:0 06.03.2018 UKR 0:0 2007: (BLS, BLS) 2017: EST 2018: LAT, UKR)
158 OSOWSKA Iwona 8.03.1984 1 0 24.07.2005 UKR 0:4 24.07.2005 UKR 0:4 2005: UKR)
159 OSTROWSKA Karolina 17.06.1997 1 0 16.07.2014 EST 5:1 16.07.2014 EST 5:1 2014: (EST
160 OTRĘBSKA Marta 7.10.1968 101 48 26.06.1988 BUL 1:2 22.06.2007 ISR 4:1 1988: BUL, HUN 1989: USA, SOV, HUN, FRA 1990: (SOV), (SOV 1, SWE 1991: (ROM, SOV, FRA, GER, CAN, GRE, ROM, CSR 1 1992: BUL) 1, SPA, CSR, GER), ITA 1993: UKR 1995: AUT 2, SVK, UKR 1, EST, EST 3, BLS 2, 1996: AUT) 1, SVK, BLS, CZE, SPA 1, YUG 1, SVK, CZE, YUG 1997: LIT 1, YUG) 1, BLS) 1, WAL 1998: ISR 6, ISR 1, FRA, WAL) 2, IRL, BLS, SUI, SUI 1999: (UKR, UKR 1, SVK 1, AUT 1, WAL 1, BEL 2000: AUT 3, BEL 1, WAL, YUG 2 2001: YUG, CRO), HUN, BLS, BLS 2, SVK) 1, EST 1, CRO) 1, ISR 2002: EST) 1, ROM, ISR 1, ROM) 1, CRO 1, SWE 2003: HUN, (RUS, (ICE, (FRA 2004: (HUN 1, (RUS, (FIN, FRA 2005: HUN 1, HUN), UKR, SUI, (DEN, (FIN, (SPA, (BEL 1 2006: (SPA, (FIN, (BEL 2007: (BEL, (BLS, BLS), (AUT, (ISR, (RUS, (ISR
161 PADILLA BIDAS Natalia 6.11.2002 9 0 13.04.2021 SWE 2:4 30.11.2021 BEL 0:4 2021: SWE), FIN), CZE), BEL), (ARM, NOR, ALB), KOS), BEL)
162 PAJOR Ewa 3.12.1996 65 45 20.08.2013 CZE 4:1 17.09.2021 BEL 1:1 2013: (CZE 1, (SVK 1, (FRA, SCO 2014: (FAR 1, BOS 1, EST) 3, SWE, NIR) 2, BOS 1, (CZE 1, (SVK 1, BEL 2015: HUN 1, NIR), (CRO, ROM) 1, SVK 1, FIN), BEL, SWE, SVK), HOL 1, MOL) 1 2016: (CZE, WAL) 1, FIN), AUT), DEN), (SVK, SWE), DEN), MOL 1, BLS 2 2017: KOS), ROM), TUR), FIN) 1, (BLS 2, UKR 1, LIT), BLS 2, SUI 1, (EST, GRE), ALB) 2018: ALB, SCO, BLS 2, SUI, IRL 1, SPA 1, (BOS 2019: SPA) 1, HOL), ITA 1, FIN), BRA, SPA) 2020: MOL 3, AZE 2 2021: SWE) 2, FIN 1, CZE) 2, BEL 1
163 PAKULSKA Natalia 27.11.1991 37 6 17.04.2011 BLS 5:1 20.09.2016 MOL 4:0 2011: (BLS, BOS, (ITA, MAC 2012: (BLS, (GRE, (SCO, (BOS, ITA), RUS) 2013: CZE), CZE), SVK), FAR, NIR 2014: BEL), LUX) 1, CRO 1, HUN) 1, SCO, FAR 1, BOS), EST), SWE, NIR, BOS 1, CZE), (SVK 1, BEL 2015: MOL 2016: (POR, POR, CZE), (WAL, (FIN, SVK, MOL
164 PALIŃSKA Anna 10.10.1994 3 0 14.02.2016 ICE 1:1 02.03.2018 LAT 2:0 2016: ICE 2017: (LIT 2018: LAT
165 PALUS Grażyna 21.04.1972 35 2 21.06.1989 USA 0:0 29.04.1999 UKR 2:2 1989: (USA, (SOV 1990: (SWE 1991: (SOV, SOV, (CSR, (ITA 1992:  BUL, SPA, CSR, GER, ITA), CSR 1993: FRA, RUS, BEL), HUN, HUN) 1994: RUS, RUS 1995: GER), EST 2, BLS) 1996: BLS), CZE 1997: LIT) 1998: ISR, FRA), (WAL, (IRL, (BLS, (SUI, SUI) 1999: UKR, UKR)
166 PAŁUBIAK Eugenia 13.09.1958 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: ITA
167 PARCZEWSKA Kasandra 28.01.1999 1 0 04.10.2018 EST 3:0 04.10.2018 EST 3:0 2018: ((EST
168 PAWLAK Alicja 13.10.1983 37 0 17.03.2005 HUN 3:0 20.06.2012 MAC 4:0 2005: HUN), HUN), (SUI, DEN), FIN), SPA), BEL) 2006: SPA), DEN) 2008: NOR, AUT, NOR), RUS) 2009: CZE, (CZE, HOL, UKR, HUN, ROM, BOS 2010: CAN, ROM, ITA, HUN, BOS, SCO, UKR, FRA) 2011: SVK), (BLS, FRA, RUS, GRE, BOS, ITA, MAC 2012: (MAC
169 PENDYK Luiza 23.09.1970 25 6 27.06.1987 CSR 1:1 27.09.1992 ITA 1:4 1987: (CSR 1 1988: BUL 1. HUN 1, 1989: USA, SOV 1, HUN), FRA, SWE 1990: SWE, FRA 1991: ROM, SOV, FRA, GER, CAN, GRE 1, ROM, SOV 1, SOV, CSR, ITA 1992: BUL, SPA, GER, ITA
170 PEZDA Beata 8.09.1969 2 0 22.06.1991 CAN 4:1 25.06.1991 GRE 2:0 1991: (CAN, GRE
171 PIELKA Renata 16.03.1971 1 0 28.06.1992 CSR 0:3 28.06.1992 CSR 0:3 1992: CSR
172 PLUSKOTA Agnieszka 28.12.1972 25 0 05.09.1992 GER 0:4 14.10.1995 EST 8:0 1992: (GER, CSR 1993: FRA, RUS, BEL, HUN, HUN), AUT), UKR, ROM, SPA, GER 1994: HUN, HUN, RUS, UKR, ROM, RUS) 1995: HUN, GER), AUT, SVK, (UKR, (EST, EST)
173 PŁONOWSKA Joanna 13.03.1987 26 1 16.06.2007 RUS 1:3 30.10.2014 SVK 4:1 2007: RUS, ISR), MEX) 2008: IRL, ICE), POR), IRL), (IRL, NOR, NOR) 2009: (POR, AUT, WAL, (WAL, CZE, CZE) 2014: (CRO, (HUN, FAR, BOS, EST 1, SWE, NIR, BOS), CZE), SVK)
174 POPA Izabela 19.12.1967 5 0 29.04.1994 HUN 0:1 29.06.1996 SVK 0:0 1994: (HUN, HUN) 1996: (SPA, (YUG, (SVK
175 POŻERSKA Patrycja 12.07.1984 83 21 23.05.2001 YUG 0:1 20.09.2016 MOL 4:0 2001: (YUG, CRO) 1, HUN), BLS, CRO, ISR 2002: EST 1, ROM, ISR), ROM), CRO, SWE 2003: HUN, RUS), ICE), (ICE, (FRA 2004: UKR, UKR) 1, HUN), RUS, FIN), FRA 1 2005: HUN 1, (HUN 1, (SUI, DEN, FIN, SPA 1, BEL) 2006: (SPA, FIN, DEN), BEL 2007: BEL), BLS), (BLS 2, AUT), ISR), RUS, ISR, MEX) 1 2008: IRL), ICE, (POR, IRL, NOR), AUT, NOR, RUS 2009: POR), AUT), WAL, WAL 1, CZE, (CZE, (UKR, (HUN 1, ROM), (BOS 1 2010: CAN), ROM), (ITA, HUN), (BOS 1, (SCO, (UKR, FRA) 2011: (SVK 1, FRA) 2013: CZE, (CZE 3, SVK, SWE, FAR 1, FRA, SCO, NIR 2 2014: BEL), (LUX, CRO), HUN 2016: MOL)
176 PRZETACZNIK Teresa 1.10.1955 4 0 12.07.1984 CSR 1:4 27.06.1987 CSR 1:1 1984: (CSR), (CSR 1986: (CSR 1987: (CSR
177 PUK Teresa 6.03.1961 22 0 12.07.1984 CSR 1:4 28.06.1992 CSR 0:3 1984: CSR, CSR 1986: CSR 1987: CSR 1988: BUL. HUN 1989: USA), SOV, HUN, FRA, SWE 1990: SOV, SOV, SWE, FRA 1991: CAN, ROM), SOV), SOV, CSR), (ITA 1992: CSR
178 RATAJCZAK Sabina 11.07.1994 5 0 21.09.2013 SWE 0:2 11.03.2014 HUN 1:4 2013: (SWE, (FAR 2014: (BEL, (LUX, HUN)
179 RATAJCZYK Roksana 17.01.1999 4 1 19.10.2017 EST 6:0 09.04.2019 FIN 0:1 2017: EST) 1, (GRE 2018: (EST 2019: (FIN
180 REMBIESA Barbara 23.09.1970 6 0 19.10.1991 ITA 1:3 27.09.1992 ITA 1:4 1991: ITA 1992: BUL, SPA, CSR, GER, ITA
181 RĘDZIA Anna 2.10.1996 16 0 21.08.2014 SWE 0:4 21.09.2021 ARM 1:0 2014: (SWE 2015: BLS), SVK), (BEL, (SWE, HOL, MOL) 2016: DEN, (MOL 2018: EST), (IRL 2020: (CZE, CZE, AZE) 2021: (SWE, (ARM
182 ROGACKA Anna 22.07.1979 8 0 03.10.1999 WAL 4:0 15.11.2003 FRA 1:7 1999: (WAL 2000: WAL, YUG 2002: (SWE 2003: RUS, ICE, ICE, FRA
183 ROGUT Beata 4.05.1970 4 0 29.05.1993 FRA 0:3 03.10.1993 AUT 1:1 1993: FRA), BEL), HUN), (AUT
184 RUSEK Katarzyna 10.10.1986 13 0 22.07.2005 UKR 1:2 31.05.2009 CZE 2:0 2005: UKR), UKR, SUI, DEN) 2007: (BEL, BLS, BLS), (AUT, ISR), (ISR, (MEX 2009: CZE), (CZE
185 RYBAK Aneta 5.09.1973 8 0 20.06.1993 HUN 0:0 13.04.1995 GER 0:8 1993: HUN, AUT), (UKR, ROM, SPA) 1995: (UKR, (HUN, (GER
186 RYTWIŃSKA Paulina 4.06.1982 29 5 05.05.2002 ISR 4:0 09.03.2009 WAL 1:5 2002: (ISR 2003: ICE) 2004: (UKR 1, UKR) 2005: (HUN, HUN), UKR), UKR, (SUI, DEN, FIN, SPA 1, BEL 2006: SPA, FIN, DEN, BEL 1 2007: BLS, (BLS, AUT, ISR 1, RUS, ISR, MEX 2008: IRL), NOR, RUS 1 2009: POR, WAL)
187 SAŁATA Sandra 17.01.1991 34 4 08.08.2009 HOL 0:2 06.04.2018 ALB 1:1 2009: (HOL, (HUN 2010: (SCO, UKR, FRA) 2011: SVK), BLS), (FRA, RUS), GRE), ITA), (MAC 2012: BLS, GRE 1, SCO), BOS, MAC 2, ITA), RUS 2016: BLS) 2017: KOS), ROM), FIN, BLS), UKR, LIT) 1, BLS), SUI), GRE) 2018: JOR), (LAT, (MEX, UKR), ALB
188 SEROCKA Hanna 22.11.1972 33 3 29.04.1994 HUN 0:1 03.10.1999 WAL 4:0 1994: (HUN, (HUN, ROM), (RUS 1995: UKR, HUN, GER, (SVK, UKR), EST, EST, BLS 1996: AUT, SVK, BLS, CZE, CZE 1997: LIT 1, YUG 1, BLS, WAL, IRL 1998: IRL 1, FRA), WAL), IRL, BLS, SUI, SUI 1999: UKR, UKR, AUT, WAL)
189 SĘGA Marta 30.01.1987 4 0 02.02.2008 IRL 1:4 12.03.2008 IRL 2:2 2008: IRL), (POR, (IRL, IRL)
190 SIKORA (ROMPA) Aleksandra 7.02.1991 79 9 19.11.2010 FRA 0:5 23.02.2021 SPA 0:3 2010: (FRA 2011: (RUS, (ITA, (MAC 2012: BLS), (GRE, (SCO 2013: CZE, CZE, SWE, FAR, FRA, SCO, NIR 2014: BEL, LUX 1, CRO), (HUN, SCO, FAR, BOS, EST, SWE, NIR 1, BOS, CZE, (SVK, BEL) 2015: HUN 1, NIR 1, CRO, ROM, SVK, FIN, BEL, SWE, SVK, HOL, MOL 2016: POR, POR, CZE), (WAL, FIN, AUT, DEN, SVK, SWE, DEN, BLS 2017: KOS), ROM), TUR), FIN), BLS), UKR, LIT 1, ALB 1 2018: JOR, (LAT, MEX), (UKR, ALB, SCO, SCO, BLS, SUI, IRL, SPA, BOS 2019: SPA, HOL), NOR), ITA), FIN, SPA 2020: MOL 1, AZE 2 2021: SPA)
191 SIKORA Eleonora 5.03.1963 1 0 27.06.1987 CSR 1:1 27.06.1987 CSR 1:1 1987: (CSR
192 SIKORA Kristina 18.05.1995 2 0 01.08.2015 BLS 2:2 03.08.2015 SVK 0:1 2015: (BLS, SVK)
193 SILWOŃCZYK Mariola 21.01.1970 47 6 24.09.1989 HUN 0:0 12.09.1998 SUI 0:1 1989: HUN) 1991: ROM, SOV, FRA, (GER, (CAN, GRE, ROM, SOV), (SOV, (CSR, ITA 1992: BUL), SPA), GER), ITA), CSR 1993: FRA), RUS, BEL), HUN), HUN, AUT) 1, UKR), ROM, SPA, GER 1994: (RUS, UKR), (ROM 1995: UKR) 1, HUN), (GER 1996: SPA) 2, YUG), SVK), CZE 2 1997: (LIT, (YUG, (BLS, (WAL, (IRL 1998: (ISR, ISR), (FRA, (IRL, (SUI
194 SIUPKA Dorota 6.09.1965 6 0 26.06.1988 BUL 1:2 29.09.1990 FRA 0:2 1988: BUL), HUN 1989: USA, SOV 1990: SWE, FRA)
195 SIWIŃSKA Jolanta 2.04.1991 87 2 08.08.2009 HOL 0:2 11.06.2021 FIN 2:2 2009: (HOL, (ROM, (BOS 2010: (CAN, ROM, ITA, HUN, BOS, SCO, UKR, FRA 2011: SVK, BLS, FRA, RUS, GRE, ITA), MAC 2012: BLS), GRE, SCO), BOS, MAC, ITA, RUS 2013: CZE, CZE, SVK, SWE, FAR, FRA, SCO, NIR 2014: BEL, LUX 1, CRO, HUN, FAR 1, (BOS, EST, SWE, NIR, BOS, CZE, SVK, BEL 2015: HUN, NIR, CRO, ROM, SVK, FIN, BEL, SWE, SVK, HOL 2016: (POR, POR, CZE, WAL), FIN, AUT, DEN, SVK, SWE, DEN, MOL), BLS 2017: KOS), ROM, (TUR, FIN, UKR), LIT, BLS, GRE, ALB) 2018: LAT, MEX), (UKR, ALB, SCO, SCO, BLS) 2020: AZE, MOL 2021: FIN
196 SIWIŃSKA Marzena 12.05.1977 5 0 16.03.1996 AUT 3:0 08.10.1998 WAL 2:2 1996: (AUT, (CZE, (YUG 1997: (YUG, (WAL
197 SOBKOWICZ Agata 28.06.1995 2 1 01.08.2015 BLS 2:2 03.08.2015 SVK 0:1 2015: BLS) 1, SVK)
198 SOKOŁOWSKA Dorota 11.12.1963 3 0 06.05.1990 SOV 2:0 29.09.1990 FRA 0:2 1990: SOV, SOV, (FRA
199 SOKOŁOWSKA Ewa 19.04.1960 1 0 27.06.1981 ITA 0:3 27.06.1981 ITA 0:3 1981: (ITA
200 SOLOW Madison 30.05.1992 4 0 01.08.2015 BLS 2:2 22.10.2015 SVK 2:0 2015: BLS, SVK, BEL), (SVK
201 SONDEJ Małgorzata 17.09.1961 1 0 28.06.1986 CSR 1:1 28.06.1986 CSR 1:1 1986: (CSR
202 SOSNOWSKA Aleksandra 21.01.1984 3 0 04.03.2009 POR 1:2 09.03.2009 WAL 1:5 2009: (POR, (AUT, WAL)
203 SPIRZAK Ilona 26.03.1979 5 0 23.05.2001 YUG 0:1 28.07.2001 SVK 2:0 2001: YUG), (CRO, (BLS, BLS, SVK)
204 SROKA Jolanta 8.04.1965 5 0 14.11.1992 CSR 0:3 18.06.1993 HUN 2:2 1992: (CSR 1993: (FRA, (RUS, (BEL, (HUN
205 STACHOWSKA Marta 3.04.1984 2 0 22.07.2005 UKR 1:2 22.07.2005 UKR 1:2 2005: (UKR, (UKR
206 STOBBA Marta 15.05.1986 59 6 13.09.2003 ICE 0:10 11.03.2014 HUN 1:4 2003: ICE 2004: (FIN 2005: UKR, SUI, (DEN, FIN, SPA), (BEL 2006: SPA, FIN, (DEN, BEL 2007: BEL), BLS, BLS), AUT, (ISR, RUS, ISR) 2, MEX) 2008: IRL), ICE), POR), (IRL, IRL 1, NOR, AUT 1, NOR, RUS 2009: (ROM, BOS) 1 2010: ITA), HUN, BOS, (SCO, (FRA 2011: SVK, BLS, FRA), RUS, GRE, BOS 1, MAC 2012: BLS), GRE), SCO), BOS), MAC, ITA, RUS) 2013: CZE), CZE, SWE), FRA), (SCO, NIR) 2014: CRO), HUN)
207 STOCHAJ Katarzyna 8.04.1983 15 0 05.05.2002 ISR 4:0 07.05.2006 DEN 1:3 2002: (ISR, (ROM, CRO 2003: (ICE 2004: FRA, 2005: HUN), (HUN, UKR, SUI, DEN, FIN), SPA, BEL 2006: SPA, FIN, DEN
208 STODULSKA Marta 2.11.1994 1 0 04.10.2018 EST 3:0 04.10.2018 EST 3:0 2018: EST)
209 STRZELCZYK Dorota 18.12.1973 1 0 04.04.1995 UKR 2:4 04.04.1995 UKR 2:4 1995: (SVK
210 SUCHOCKA Grażyna 1.11.1966 6 0 26.06.1988 BUL 1:2 21.06.1997 YUG 3:0 1988: (BUL, HUN) 1996: SVK), (BLS 1997: (LIT, (YUG
211 SULEWSKA Marzena 31.03.1972 1 0 02.04.1991 ROM 3:1 02.04.1991 ROM 3:1 1991: (ROM
212 SZAJ Magdalena 12.02.1995 10 3 25.10.2013 FRA 0:6 17.09.2014 BOS 3:1 2013: (FRA, SCO), (NIR 1 2014: (BEL, LUX) 2, BOS), EST), SWE), (NIR, (BOS
213 SZEMIK Kinga 25.06.1997 2 0 04.10.2018 EST 3:0 14.06.2019 SVK 0:1 2018: EST 2019: SVK
214 SZEWCZUK Jagoda 12.11.1993 3 0 01.08.2015 BLS 2:2 14.02.2016 ICE 1:1 2015: BLS, (SVK 2016: (ICE
215 SZEWCZYK Jolanta 24.09.1961 3 0 12.07.1984 CSR 1:4 27.06.1987 CSR 1:1 1984: (CSR) 1986: CSR, 1987: CSR)
216 SZNYROWSKA Anna 12.11.1986 21 4 22.07.2005 UKR 1:2 12.06.2017 LIT 5:0 2005: (UKR 1, (UKR 2008: (RUS 2009: POR), (AUT 1, WAL, WAL) 1, (CZE, CZE), (HOL), (UKR 2010: (ITA, (HUN, (BOS 2011: (GRE, (BOS 2013: (CZE, (FAR 2017: (KOS 1, (ROM, (LIT
217 SZONDERMAJER Agnieszka 21.12.1971 90 33 02.04.1991 ROM 3:1 19.03.2005 HUN 4:0 1991: ROM, SOV, FRA, GER, CAN), GRE, ROM, SOV, SOV, CSR, ITA 1992: BUL, SPA), GER, ITA 1993: FRA, RUS, BEL 1, HUN 2, HUN, AUT, UKR 1, ROM, SPA, GER) 1994: HUN, HUN, UKR, ROM, RUS 1 1995: UKR, HUN, GER, AUT 1, SVK 1, UKR 1, EST 1, EST 3, BLS 1996: AUT, SVK, BLS, CZE, CZE, YUG 1 1997: YUG), BLS), WAL, IRL) 1 1998: ISR 3, ISR, FRA), WAL 1, IRL) 1, BLS 2, SUI), SUI 1999: UKR 1, (UKR, SVK) 1, AUT 1, WAL 1, BEL 1 2000: AUT, BEL, WAL, YUG 2001: YUG), CRO 1, HUN, BLS 1, BLS, SVK), CRO, ISR) 2002: EST 1, ROM, ISR 3, ROM 1, SWE) 2003: (HUN, (RUS, (FRA 2004: UKR, UKR, RUS, FIN), FRA 2005: (HUN, HUN
218 SZOSTAK Ewa 2.01.1958 3 0 27.06.1981 ITA 0:3 14.07.1984 CSR 0:2 1981: ITA, 1984: (CSR, (CSR
219 SZYMAŃSKA Anna 5.12.1988 38 0 17.04.2011 BLS 5:1 21.09.2021 ARM 1:0 2011: BLS 2013: CZE, SVK 2014: SCO, FAR, BOS, (EST, SWE 2015: (HUN, NIR, ROM, FIN, (BEL 2016: POR, CZE, WAL, DEN, SVK, SWE, (BLS 2017: (KOS, TUR, BLS, UKR, LIT), EST 2018: JOR, (UKR, BLS, SUI), BOS 2019: HOL, FIN, CYP 2020: MOL 2021: CZE, BEL, ARM
220 SZYMSKA Gabriela 5.09.1978 1 0 11.06.1999 SVK 3:1 11.06.1999 SVK 3:1 1999: (SVK
221 TARCZYŃSKA Agata 27.06.1988 59 10 30.09.2007 MEX 1:2 23.10.2020 AZE 3:0 2007: MEX) 2008: (IRL, (ICE, POR, IRL), (IRL, AUT), NOR), RUS 2009: POR, AUT, WAL), (WAL, CZE), CZE), UKR), HUN), ROM), BOS 1 2010: CAN, ROM) 1, ITA), HUN, BOS), SCO), UKR) 1, FRA) 2011: SVK, BLS, (FRA, (RUS, (GRE, (BOS, ITA, MAC) 2012: GRE), SCO), (BOS, (MAC, (ITA, (RUS 2014: CZE, SVK), 2015: (HUN 1, 2016: BLS), 2017: KOS), (ROM 2, TUR, (FIN, BLS, UKR) 1, LIT 1, BLS 1, SUI 2018: (SCO, 2019: CYP) 2020: (AZE 1, (CZE, AZE
222 TKACZYK Jolanta 10.04.1964 1 0 12.07.1984 CSR 1:4 12.07.1984 CSR 1:4 1984: CSR
223 TOKARSKA Joanna 4.01.1980 20 1 21.03.1998 FRA 0:3 15.11.2003 FRA 1:7 1998: (FRA, (BLS, (SUI 1999: (WAL 2000: (WAL, YUG 2001: YUG), (CRO, (HUN, BLS), (SVK 1, (EST, (CRO, (ISR 2002: (SWE 2003: HUN, RUS, ICE, ICE, FRA
224 TOMASIAK Paulina 2.01.2002 1 0 14.06.2021 CZE 5:0 14.06.2021 CZE 5:0 2021: (CZE
225 URBANOWICZ Aneta 30.12.1969 6 0 02.04.1991 ROM 3:1 08.09.1991 SOV 1:2 1991: ROM, SOV, FRA, CAN, ROM, SOV
226 WALCZUCH Teresa 29.06.1966 1 0 28.06.1986 CSR 1:1 28.06.1986 CSR 1:1 1986: (CSR
227 WALERIANOWICZ Katarzyna 1.08.1972 5 0 14.11.1992 CSR 0:3 10.10.1993 UKR 1:3 1992: (CSR 1993: BEL, HUN, AUT, UKR
228 WERNER Julita 7.06.1959 1 0 06.05.1990 SOV 2:0 06.05.1990 SOV 2:0 1990: (SOV
229 WIANKOWSKA Martyna 24.12.1996 54 4 11.02.2015 HUN 7:2 30.11.2021 BEL 0:4 2015: (HUN, FIN), BLS 1, (SVK, (BEL, SWE), MOL 2016: POR, POR, ICE, CZE), WAL), FIN) 1, (AUT, DEN), SVK, SWE, (DEN 2017: (KOS, (ROM, (TUR, (UKR, (LIT, (SUI, (EST, ALB 2018: JOR 1, MEX, ALB, SCO), SCO, BLS, SUI, IRL), (SPA, BOS) 2019: (SPA, NOR), (FIN, (SVK, CYP), (BRA, (SPA 2020: (MOL 2021: (SPA, SWE, FIN, CZE, BEL, ARM, NOR), ALB, KOS 1, BEL
230 WINCZO Agnieszka 24.08.1984 108 37 27.03.2004 UKR 1:2 27.10.2020 MOL 3:0 2004: (UKR, UKR 1, HUN 1, RUS), FIN), FRA 2005: HUN), HUN 1, UKR), UKR, (SPA, (BEL 2006: (FIN, BEL) 2007: BEL), BLS), (BLS, (ISR, (RUS, ISR, (MEX 2008: (IRL, (ICE, (POR, (IRL, IRL 1, NOR), (AUT 1, NOR, RUS) 2009: POR), AUT), WAL, WAL), CZE), CZE, HOL), UKR 3, HUN, ROM 1, BOS 2010: CAN), ROM) 3, ITA) 1, HUN), BOS, SCO 1, UKR, FRA) 2011: SVK) 1, BLS) 4, FRA, RUS, GRE), BOS) 1, MAC 2 2012: BLS), GRE, SCO) 1, BOS, MAC, ITA, RUS 2013: CZE) 1, CZE), SWE, FAR) 2, FRA), SCO), NIR) 2014: BEL), (LUX 1 2016: MOL 2, BLS) 2 2017: KOS) 1, ROM), TUR), FIN), BLS) 1, BLS), SUI, (EST, GRE), ALB 2 2018: JOR), (LAT, MEX), UKR, ALB, SCO, SCO, BLS) 1, SUI, IRL, SPA), BOS) 2019: SPA), HOL) 1, (NOR, ITA, FIN, CYP, BRA), (SPA 2020: CZE), CZE), AZE), MOL)
231 WIŚNIEWSKA Karolina 10.06.1982 7 0 12.10.2002 SWE 0:8 28.05.2008 AUT 2:4 2002: (SWE 2004: UKR), (UKR 2005: UKR) 2006: BEL, 2007: BEL, 2008: (AUT
232 WIŚNIEWSKA Patrycja 12.08.1987 25 5 29.05.2009 CZE 1:2 11.03.2015 SVK 2:0 2009: (CZE, CZE) 2013: (CZE 1, SVK), (SWE, FAR) 2, FRA) (NIR 2014: (BEL, LUX) 2, (CRO, (HUN, SCO, FAR), (BOS, (EST, (SWE, (BOS, (CZE, SVK), (BEL 2015: (NIR, CRO), (ROM, SVK)
233 WNUK Emilia 22.11.1964 15 0 30.03.1992 BUL 2:0 03.09.1994 ROM 0:3 1992: BUL, SPA, CSR, GER, ITA 1993: (HUN, HUN), ROM, SPA, GER 1994: HUN, HUN, RUS, UKR, ROM
234 WOJNAROWICZ Iwona 3.07.1966 6 1 30.03.1992 BUL 2:0 18.06.1993 HUN 2:2 1992: (BUL, (SPA 1993: FRA), RUS), (BEL 1, HUN)
235 WOJTAS Zofia 6.05.1958 15 0 12.07.1984 CSR 1:4 29.09.1990 FRA 0:2 1984: CSR, CSR 1986: CSR 1987: CSR, 1988: BUL. HUN, 1989: USA, SOV, HUN, FRA, SWE 1990: (SOV, SOV, SWE, FRA
236 WOLIŃSKA Dorota 18.07.1961 2 0 12.07.1984 CSR 1:4 14.07.1984 CSR 0:2 1984: (CSR, (CSR
237 WOŚ Oliwia 15.08.1999 1 0 19.10.2017 EST 6:0 19.10.2017 EST 6:0 2017: EST
238 WOŹNIAK Marta 10.04.1986 2 0 22.06.2013 CZE 4:0 20.08.2013 CZE 4:1 2013: (CZE, CZE)
239 WRÓBEL Natalia 9.08.2003 1 0 25.11.2021 KOS 2:1 25.11.2021 KOS 2:1 2021: (KOS
240 WRÓBLEWSKA Jadwiga 30.01.1965 1 0 06.09.1991 SOV 2:1 06.09.1991 SOV 2:1 1991: (SOV
241 WRÓBLEWSKA Joanna 27.12.1995 12 0 14.02.2016 ICE 1:1 26.10.2021 ALB 2:0 2016: ICE, SVK), SWE, DEN 2017: (LIT 2018: (EST 2020: (AZE, MOL) 2021: SPA), (SWE, (CZE, (ALB
242 WYLĘŻEK Dominika 16.07.1987 4 0 08.08.2009 HOL 0:2 23.07.2010 SCO 1:2 2009: (HOL 2010: (CAN, ITA, SCO)
243 WYPYCH Lidia 21.02.1965 9 0 14.07.1984 CSR 0:2 08.05.1990 SOV 2:1 1984: (CSR, 1986: CSR 1987: CSR) 1988: BUL, HUN 1989: (USA, SWE 1990: SOV), SOV
244 ZAJĄC Alina 12.09.1975 1 0 16.03.1996 AUT 3:0 16.03.1996 AUT 3:0 1996: (AUT
245 ZAJĄC Justyna 3.10.1979 5 0 27.03.2004 UKR 1:2 15.08.2004 FIN 0:2 2004: (UKR, UKR, (HUN, (RUS, (FIN
246 ZAPAŁA Anna 3.03.1996 6 2 11.02.2015 HUN 7:2 30.11.2021 BEL 0:4 2015: HUN) 2, BLS), (SVK, (MOL 2016: ICE) 2021: (BEL
247 ZASADA Karolina 24.07.1986 1 0 22.06.2013 CZE 4:0 22.06.2013 CZE 4:0 2013: (CZE
248 ZAWISTOWSKA Weronika 17.12.1999 20 4 31.08.2018 BLS 4:1 30.11.2021 BEL 0:4 2018: (BLS 2019: (SPA, (HOL, NOR), ITA), FIN) 2020: (AZE, CZE, CZE, AZE) 2, MOL) 2021: (SPA, FIN), (CZE 1, BEL), ARM 1, NOR, ALB, KOS), BEL)
249 ZAWIŚLAK Paulina 5.04.1995 1 0 11.03.2014 HUN 1:4 11.03.2014 HUN 1:4 2014: (HUN
250 ZDUNEK Emilia 12.09.1992 31 1 26.11.2016 BLS 4:0 11.06.2021 FIN 2:2 2016: BLS) 2017: KOS), TUR), FIN), BLS), UKR), LIT), BLS), SUI), GRE), (ALB 2018: (JOR, LAT, UKR, (ALB, EST, (IRL, (SPA, (BOS 1 2019: (SPA, (HOL, NOR, (ITA, (FIN, SVK 2020: MOL, AZE), AZE. MOL 2021: (SPA, (FIN
251 ZGRYŹNIAK Danuta 15.09.1954 3 0 27.06.1981 ITA 0:3 14.07.1984 CSR 0:2 1981: ITA) 1984: CSR), CSR
252 ZIENKIEWICZ Iwona 26.03.1964 3 2 12.07.1984 CSR 1:4 28.06.1986 CSR 1:1 1984: CSR 1, CSR 1986: CSR) 1
253 ZUBCZYK Olha 9.03.1992 2 0 04.10.2018 EST 3:0 03.10.2019 CYP 5:1 2018: (EST 2019: CYP)
254 ŻELAZKO Anna 15.04.1983 78 27 23.05.2001 YUG 0:1 26.09.2013 FAR 6:0 2001: YUG, CRO), HUN, SVK), EST, CRO), ISR) 2002: (EST, (ROM, (CRO, (SWE 2003: (RUS, ICE, ICE 1, FRA 2004: UKR), (UKR, HUN), RUS 1, FIN, FRA) 2005: HUN 1, (HUN 2, BEL 2006: SPA, FIN 1, DEN 1, BEL 2 2007: BEL), BLS), (BLS 2, AUT 1, ISR 1, RUS 1, ISR, MEX 2008: IRL), ICE), (POR, IRL, (IRL, NOR, AUT, NOR, RUS) 2009: POR, AUT, (WAL, WAL, CZE), (CZE 1, HOL, UKR), HUN, ROM) 1, BOS) 2010: CAN, ROM, ITA), HUN, BOS, SCO, UKR, FRA 2011: SVK 1, BLS 1, FRA, RUS), GRE 2, BOS) 2, ITA, MAC 1 2012: BLS 1, GRE, SCO, BOS 2, MAC) 1 2013: (FAR
255 ŻÓŁKIEWICZ Monika 2.07.1971 3 0 06.05.1990 SOV 2:0 29.09.1990 FRA 0:2 1990: SOV), SOV, (FRA
256 ŻUREK Sabina 15.03.1976 14 0 28.06.1992 CSR 0:3 12.10.2002 SWE 0:8 1992: (CSR 1993: (AUT, (SPA, (GER 1999: UKR), (SVK, (AUT 2000: (WAL, YUG 2001: SVK, EST, CRO, ISR, (SWE
257 ŻYŁA Ewa 29.12.1982 35 2 01.05.2004 HUN 2:2 24.08.2011 FRA 0:2 2004: HUN, RUS, (FIN, FRA) 2005: SUI), (SPA 2006: (SPA, FIN, DEN, (BEL 2007: BEL, RUS, ISR, MEX) 2008: (IRL, (ICE, (POR, IRL, IRL, (NOR 2009: (HOL, UKR, HUN) 1, ROM, BOS 1 2010: CAN), ROM, ITA, HUN, SCO), UKR), (FRA 2011: (SVK, BLS, FRA)

Lista reprezentantek - Polska A (1981-2021)