Holandia 1975 bb

Lista zawodników w europejskich pucharach (4-1 meczów)

European cupFot. Wikipedia

Lista zawodników 4 od 1 meczu) w europejskich pucharach w barwach polskich klubów (LM-PZP-UEFA-RAZEM)

823    

Stanisław HACHOREK

1955-57

Gwardia Warszawa – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

824    

Stanisław FOŁTYN

1960-64

Legia Warszawa – 4/0 (2/0, 2/0, 0/0)

2/0

2/0

0/0

4/0

825    

Ryszard GRZEGORCZYK

1962

Polonia Bytom – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

826    

Hubert LUKOSZCZYK

1962

Polonia Bytom – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

827    

Joachim PIERZYNA

1962

Polonia Bytom – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

828    

Alojzy FULCZYK

1962-63

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

829    

Zbigniew MYGA

1962-63

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

830    

Witold SZYGUŁA

1962-63

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

831    

Ignacy PENCONEK

1964-65

Legia Warszawa – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

832    

Kazimierz GACH

1967

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

833    

Władysław KAWULA

1967

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

834    

Wiesław LENDZION

1967

Wisła Kraków – 4/2 (0/0, 4/2, 0/0)

0/0

4/2

0/0

4/2

835    

Fryderyk MONICA

1967

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

836    

Henryk STRONIARZ

1967

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

837    

Andrzej SYKTA

1967

Wisła Kraków – 4/2 (0/0, 4/2, 0/0)

0/0

4/2

0/0

4/2

838    

Ryszard WÓJCIK

1967

Wisła Kraków – 4/1 (0/0, 4/1, 0/0)

0/0

4/1

0/0

4/1

839    

Roman JURCZAK

1969

Gwardia Warszawa – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

840    

Henryk PIETREK

1969

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

841    

Lechosław OLSZA

1970

1976

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

842    

Wiesław AMBROŻY

1971-72

Zagłębie Sosnowiec – 4/1 (0/0, 2/0, 2/1)

0/0

2/0

2/1

4/1

843    

Józef KOWALCZYK

1971-72

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 2/0, 2/0)

0/0

2/0

2/0

4/0

844    

Jan LESZCZYŃSKI

1971-72

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 2/0, 2/0)

0/0

2/0

2/0

4/0

845    

Wojciech RUDY

1971-77

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 3/0, 1/0)

0/0

3/0

1/0

4/0

846    

Eugeniusz SZMIDT

1971-72

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 2/0, 2/0)

0/0

2/0

2/0

4/0

847    

Jan CIESZOWIC

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

848    

Antoni GALAS

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

849    

Jan NOWAK

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

850    

Jerzy ODSTERCZYL

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

851    

Stanisław PAŹDZIOR

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

852    

Marian SZEJA

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

853    

Zbigniew SZŁYKOWICZ

1971

Zagłębie Wałbrzych – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

854    

Andrzej SIKORSKI I

1974

Gwardia Warszawa – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

855    

Bolesław BIEL

1975

Stal Rzeszów – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

856    

Zbigniew CURYŁO

1975

Stal Rzeszów – 4/1 (0/0, 4/1, 0/0)

0/0

4/1

0/0

4/1

857    

Jan GAWLIK

1975

Stal Rzeszów – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

858    

Henryk JAŁOCHA

1975

Stal Rzeszów – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

859    

Marian KOZERSKI

1975

Stal Rzeszów – 4/4 (0/0, 4/4, 0/0)

0/0

4/4

0/0

4/4

860    

Janusz KRAWCZYK

1975

Stal Rzeszów – 4/1 (0/0, 4/1, 0/0)

0/0

4/1

0/0

4/1

861    

Tadeusz WANAT

1975

Śląsk Wrocław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

862    

Eugeniusz CEBRAT

1976

1985

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

Górnik Zabrze  -2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

863    

Marian PIECHACZEK

1976

1979

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

864    

Antoni SZYMANOWSKI

1976

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

865    

Bernard JARZINA

1977

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

866    

Wiesław CHODAKOWSKI

1977

Widzew Łódź – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

867    

Tadeusz GAPIŃSKI

1977

Widzew Łódź – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

868    

Zdzisław KOSTRZEWIŃSKI

1977

Widzew Łódź – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

869    

Jerzy DWORCZYK

1977-78

Zagłębie Sosnowiec – 4/1 (0/0, 4/1, 0/0)

0/0

4/1

0/0

4/1

870    

Włodzimierz MAZUR

1977-78

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

871    

Jerzy RADECKI

1977

Górnik Zabrze – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

872    

Zbigniew SĄCZEK

1977-78

Zagłębie Sosnowiec – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

873    

Włodzimierz CIOŁEK

1979-82

Stal Mielec – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

874    

Grzegorz KAPICA

1980

1983

Szombierki Bytom – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

Lech Poznań – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

875    

Ryszard WOJTOWICZ

1980

Szombierki Bytom – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

876    

Jerzy KRZYŻANOWSKI

1982

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

877    

Bogusław SKIBA

1982

Stal Mielec – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

878    

Witold MATUSIAK

1982-83

Widzew Łódź – 4/2 (4/2, 0/0, 0/0)

4/2

0/0

0/0

4/2

879    

Mirosław KUNICZUK

1982-84

Widzew Łódź – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

880    

Jerzy HAWRYLEWICZ

1984-87

Pogoń Szczecin – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

881    

Mariusz KURAS

1984-87

Pogoń Szczecin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

882    

Marek LEŚNIAK

1984-87

Pogoń Szczecin – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

883    

Marek OSTROWSKI

1984-87

Pogoń Szczecin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

884    

Kazimierz SOKOŁOWSKI

1984-87

Pogoń Szczecin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

885    

Marek SZCZECH

1984-87

Pogoń Szczecin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

886    

Marek BANASZKIEWICZ

1984

Wisła Kraków – 4/3 (0/0, 4/3, 0/0)

0/0

4/3

0/0

4/3

887    

Waldemar MATYSIK

1985-86

Górnik Zabrze – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

888    

Robert SĘK

1986

GKS Katowice – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

889    

Kazimierz PUTEK

1986

Widzew Łódź – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

890    

Adam WALCZAK

1986

Widzew Łódź – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

891    

Dariusz MARCINIAK

1987

1990

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

2/0

2/0

4/0

892    

Dariusz FORNALAK

1989-96

Ruch Chorzów – 4/0 (2/0, 2/0, 0/0)

2/0

2/0

0/0

4/0

893    

Juliusz KRUSZANKIN

1989-94

Legia Warszawa – 4/0 (2/0, 2/0, 0/0)

2/0

2/0

0/0

4/0

894    

Piotr PRABUCKI

1990

GKS Katowice – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

895    

Michał GĘBURA

1990

Lech Poznań – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

896    

Marek GODLEWSKI

1990

1992

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

Widzew Łódź – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

897    

Artur KUPIEC

1990-97

Legia Warszawa – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

898    

Mirosław MODZELEWSKI

1990-91

Legia Warszawa – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

899    

Zdzisław PIETRZYKOWSKI

1990-91

Zagłębie Lubin – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

900    

Arkadiusz WOŁOWICZ

1990-91

GKS Katowice – 4/0 (0/0, 2/0, 2/0)

0/0

2/0

2/0

4/0

901    

Andrzej WÓJCIK

1990-91

Zagłębie Lubin – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

902    

Gia GURULI (Gruzja)

1991

GKS Katowice – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

903    

Bogdan PISZ

1991

1992

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

2/0

2/0

0/0

4/0

904    

Jerzy BRZĘCZEK

1994

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

905    

Adam FEDORUK

1994-95

Legia Warszawa – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

906    

Arkadiusz KUBIK

1994

Górnik Zabrze – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

907    

Jarosław ZADYLAK

1994

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

908    

Jarosław KRZYŻANOWSKI

1995

Zagłębie Lubin – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

909    

Krzysztof NALEPKA

1995

Zagłębie Lubin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

910    

Wadim ROGOWSKOJ (Rosja)

1995

Zagłębie Lubin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

911    

Bogdan PIENIĄŻEK

1996

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

912    

Piotr ROWICKI

1996

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

913    

Mariusz WAWRÓW

1996

Hutnik Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

914    

Witold WAWRZYCZEK

1996

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

915    

Paweł SIBIK

1997

Odra Wodzisław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

916    

Ryszard WIECZOREK

1997

Odra Wodzisław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

917    

Jan WOŚ

1997

2003

Odra Wodzisław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

Dyskobolia Grodzisk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

918    

Sławomir OLSZEWSKI

1997-99

Widzew Łódź – 4/0 (4/0, 0/0, 0/0)

4/0

0/0

0/0

4/0

919    

Zbigniew MAŁACHOWSKI

1998

Amica Wronki – 4/0 (0/0, 4/0, 0/0)

0/0

4/0

0/0

4/0

920    

Dzidosław ŻUBEREK

1998

ŁKS Łódź – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

921    

Jan GAŁUSZKA

1998

Polonia Warszawa – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

922    

Jarosław MAZURKIEWICZ

1998-02

Polonia Warszawa – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

923    

Paweł NOWAK

1998

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

924    

Łukasz SKRZYŃSKI

1998

2009

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

Polonia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

925    

Marcin DRAJER

1999

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

926    

Michał KOKOSZANEK

1999

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

927    

Jarosław MAĆKIEWICZ

1999

Lech Poznań – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

928    

Justin NNOROM (Nigeria)

1999

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

929    

Przemysław URBANIAK

1999

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

930    

Radosław BILIŃSKI

2000

2001

Amica Wronki – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

Pogoń Szczecin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

931    

Krzysztof BIZACKI

2000

Ruch Chorzów – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

932    

Rafał KWIECIŃSKI

2000

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

933    

Mariusz MASTERNAK

2000

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

934    

Marek WLECIAŁOWSKI

2000

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

935    

Marcin BOJARSKI

2001

2003

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

936    

Marjan GERASIMOVSKI (Macedonia)

2001

Legia Warszawa – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

937    

Kamil KUZERA

2001-03

Wisła Kraków – 4/0 (1/0, 0/0, 3/0)

1/0

0/0

3/0

4/0

938    

Antoni ŁUKASIEWICZ

2002

Polonia Warszawa – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

939    

Łukasz GORSZKOW

2003

Dyskobolia Grodzisk – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

940    

Ireneusz JELEŃ

2003-05

Wisła Płock – 4/2 (0/0, 0/0, 4/2)

0/0

0/0

4/2

4/2

941    

Radosław CIERZNIAK

2004

2016

Amica Wronki – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

Legia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

1/0

4/0

942    

Radim SÁBLÍK (Czechy)

2005

Dyskobolia Grodzisk – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

943    

Mićo VRANJEŠ (Serbia)

2005

Dyskobolia Grodzisk – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

944    

Žarko BELADA (Czarnogóra)

2005-06

Wisła Płock – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

945    

Mitar PEKOVIĆ (Serbia)

2005-06

Wisła Płock – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

946    

Nebojsa ŽIVKOVIĆ (Serbia)

2005-06

Wisła Płock – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

947    

Grzegorz BRONOWICKI

2006

2010

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

948    

Grzegorz BARTCZAK

2007

2011

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

949    

Edward CECOT

2007

GKS Bełchatów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

950    

Mariusz UJEK

2007

GKS Bełchatów – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

951    

Tomasz WRÓBEL

2007

GKS Bełchatów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

952    

Eryk ČlKOŠ (Słowacja)

2010

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

953    

HERMES Never Soares (Brazylia)

2010-11

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

954    

Mateusz KOWALSKI

2010

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

955    

Tomasz KUPISZ

2010-11

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

956    

Paweł LISOWSKI

2010-12

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

957    

Alexis Patricio NORAMBUENA Ruz (Palestyna)

2010-11

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

958    

Andrius SKERLA (Litwa)

2010-11

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

959    

Daniel BRUD

2011 

Wisła Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

960    

Marek GANCARCZYK

2011

Śląsk Wrocław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

961    

Michal HUBNÍK (Czechy)

2011-12  

Legia Warszawa – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

962    

Marek WASILUK

2011

Śląsk Wrocław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

963    

Željko ÐOKIĆ (Serbia)

2012

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

964    

Marek SZYNDROWSKI

2012

Ruch Chorzów – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

965    

Patryk MIKITA

2013

Legia Warszawa – 4/0 (1/0, 0/0, 3/0)

1/0

0/0

3/0

4/0

966    

Bartłomiej DRĄGOWSKI

2015

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

967    

Nikoloz DZALAMIDZE (Gruzja)

2015

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

968    

Peter GRAJCIAR

(Słowacja)

2015

Śląsk Wrocław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

969    

Sebastian MADERA

2015

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

970    

Rafał MAKOWSKI

2015-17

Legia Warszawa – 3/0 (1/0, 0/0, 3/0)

1/0

0/0

3/0

4/0

971    

Filip MODELSKI

2015

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

972    

Róbert PICH

(Słowacja)

2015

Śląsk Wrocław – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

973    

Igors TARASOVS (Łotwa)

2015

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

974    

Patryk TUSZYŃSKI

2015

Jagiellonia Białystok – 4/3 (0/0, 0/0, 4/3)

0/0

0/0

4/3

4/3

975    

Stojan VRANJEŠ (Bośnia i Hercegowina)

2015

Legia Warszawa – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

976    

Paweł ZIELIŃSKI

2015

Śląsk Wrocław – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

977    

Damian DĄBROWSKI

2016-19

Cracovia Kraków – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

978    

Krzysztof JANUS

2016

Zagłębie Lubin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

979    

Waleri KAZAISZWILI

(Gruzja)

2016-17

Legia Warszawa – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

980    

Marcin PIETROWSKI

2016-19

Piast Gliwice – 4/0 (1/0, 0/0, 3/0)

1/0

0/0

3/0

4/0

981    

Adrian RAKOWSKI

2016

Zagłębie Lubin – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

982    

Fedor ČERNYCH (Litwa)

2017

Jagiellonia Białystok – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

983    

Emir DILAVER (Austria)

2017

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

984    

GUTI - Gutieri Tomelin (Hiszpania)

2017

Jagiellonia Białystok – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

985    

Kamil JÓŹWIAK

2017-20

Lech Poznań – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

986    

Bartosz KWIECIEŃ

2017

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

987    

Przemysław MYSTKOWSKI

2017

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

988    

Lasse NIELSEN (Dania)

2017

Lech Poznań – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

989    

Armando SADIKU (Albania)

2017

Legia Warszawa – 4/1 (2/1, 0/0, 2/0)

2/1

0/0

2/0

4/1

990    

Igor ANGULO (Hiszpania)

2018

Górnik Zabrze – 4/1 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

991    

DANI SUÁREZ - Daniel Suárez García-Osorio (Hiszpania)

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

992    

Adrian GRYSZKIEWICZ

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

993    

Jesús JIMÉNEZ NÚÑEZ (Hiszpania)

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

994    

Daniel LISZKA

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

995    

Tomasz LOSKA

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

996    

Szymon MATUSZEK

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

997    

Nemanja MITROVIĆ (Słowenia)

2018

Jagiellonia Białystok – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

998    

Przemysław WIŚNIEWSKI

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

999    

Adam WOLNIEWICZ

2018

Górnik Zabrze – 4/0 (0/0, 0/0, 4/0)

0/0

0/0

4/0

4/0

1000 

Patryk DZICZEK

2019

Piast Gliwice – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

1001 

JORGE FELIX Munoz Garcia (Hiszpania)

2019

Piast Gliwice – 4/0 (2/0, 0/0, 2/3)

2/0

0/0

2/3

4/3

1002 

Paweł STOLARSKI

2019

Legia Warszawa – 4/0 (0/0, 0/0, 4/1)

0/0

0/0

4/1

4/1

1003 

Michał KARBOWNIK

2020

Legia Warszawa – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

1004 

Tomas PEKHART (Czechy)

2020

Legia Warszawa – 4/0 (2/0, 0/0, 2/1)

2/0

0/0

2/1

4/1

1005 

Bartosz SLISZ

2020

Legia Warszawa – 4/0 (2/0, 0/0, 2/0)

2/0

0/0

2/0

4/0

1006 

Adam BRZOZOWSKI

1955-57

Gwardia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1007 

Marceli STRZYKALSKI

1956-60

Legia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1008 

Jan GAWROŃSKI

1957

Gwardia Warszawa – 3/1 (3/1, 0/0, 0/0)

3/1

0/0

0/0

3/1

1009 

Bolesław LEWANDOWSKI

1957

Gwardia Warszawa – 3/1 (3/1, 0/0, 0/0)

3/1

0/0

0/0

3/1

1010 

Emil SZARZYŃSKI

1957

Gwardia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1011 

Wojciech WOŹNIAK

1957

Gwardia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1012 

Teodor MARX

1962

Polonia Bytom – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1013 

Reinhold KOSIDER

1962-63

Zagłębie Sosnowiec – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1014 

Czesław UZNAŃSKI

1962-63

Zagłębie Sosnowiec – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1015 

Józef KRAWIARZ

1963

Zagłębie Sosnowiec – 3/1 (0/0, 3/1, 0/0)

0/0

3/1

0/0

3/1

1016 

Tadeusz POLAK

1967

Wisła Kraków – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1017 

Hubert SKUPNIK

1967

Wisła Kraków – 3/2 (0/0, 3/2, 0/0)

0/0

3/2

0/0

3/2

1018 

Krzysztof MARCZAK

1969

Gwardia Warszawa – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1019 

Bogdan WIŚNIEWSKI

1969

Gwardia Warszawa – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1020 

Jan RUDNOW

1970-72

Ruch Chorzów – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1021 

Jan TOMASZEWSKI

1971

Legia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1022 

Jerzy PIELOK

1971-72

Zagłębie Sosnowiec – 3/0 (0/0, 1/0, 2/0)

0/0

1/0

2/0

3/0

1023 

Joachim STACHUŁA

1971

Zagłębie Wałbrzych – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1024 

Jerzy URBAŃSKI

1971-72

Zagłębie Sosnowiec – 3/0 (0/0, 2/0, 1/0)

0/0

2/0

1/0

3/0

1025 

Lucjan KWAŚNY

1972-74

Górnik Zabrze – 3/1 (1/0, 0/0, 2/1)

1/0

0/0

2/1

3/1

1026 

Andrzej FISCHER

1974-77

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1027 

Jerzy KRASKA

1974

Gwardia Warszawa – 3/1 (0/0, 3/1, 0/0)

0/0

3/1

0/0

3/1

1028 

Stefan KAWALEC

1975-82

Stal Rzeszów – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

Stal Mielec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

1/0

2/0

3/0

1029 

Tadeusz MICHALISZYN

1975

Stal Rzeszów – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1030 

Czesław MILLER

1975

Stal Rzeszów – 3/2 (0/0, 3/2, 0/0)

0/0

3/2

0/0

3/2

1031 

Józef ROSÓŁ

1975

Stal Rzeszów – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1032 

Stanisław SIENIAWSKI

1975

Stal Rzeszów – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1033 

Janusz ADAMCZYK

1976-81

Wisła Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1034 

Waldemar CIMANDER

1977

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1035 

Joachim HUTKA

1977

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1036 

Janusz MARCINKOWSKI

1977

Górnik Zabrze – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1037 

Paweł ZAWADZKI

1977

Widzew Łódź – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1038 

Władysław STAROŚCIAK

1977-78

Zagłębie Sosnowiec – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1039 

Eugeniusz WIEŃCIERZ

1977-78

Zagłębie Sosnowiec – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1040 

Jerzy ZARYCHTA

1977-78

Zagłębie Sosnowiec – 3/1 (0/0, 3/1, 0/0)

0/0

3/1

0/0

3/1

1041 

Marek SKURCZYŃSKI

1978-82

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 1/0, 2/0)

0/0

1/0

2/0

3/0

1042 

Jan PIETRYGA

1980-81

Szombierki Bytom – 3/0 (1/0, 0/0, 2/0)

1/0

0/0

2/0

3/0

1043 

Joachim WIECZOREK

1980

Szombierki Bytom – 3/1 (3/1, 0/0, 0/0)

3/1

0/0

0/0

3/1

1044 

Andrzej STRUGAREK

1982

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1045 

Kazimierz MIKOŁAJEWICZ

1982-87

Śląsk Wrocław – 3/0 (0/0, 2/0, 1/0)

0/0

2/0

1/0

3/0

1046 

Jacek DUCHOWSKI

1984

1989

Pogoń Szczecin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1047 

Krzysztof URBANOWICZ

1984-87

Pogoń Szczecin – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1048 

Werner LEŚNIK

1985-87

Górnik Zabrze – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1049 

Andrzej PAŁASZ

1985-86

Górnik Zabrze – 3/1 (3/1, 0/0, 0/0)

3/1

0/0

0/0

3/1

1050 

Krzysztof HETMAŃSKI

1986-87

GKS Katowice – 3/0 (0/0, 1/0, 2/0)

0/0

1/0

2/0

3/0

1051 

Zbigniew KRZYŻOŚ

1986-87

GKS Katowice – 3/0 (0/0, 2/0, 1/0)

0/0

2/0

1/0

3/0

1052 

Krzysztof ZAJĄC

1986

GKS Katowice – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1053 

Krzysztof KOŁACZYK

1986-87

Górnik Zabrze – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1054 

Waldemar KAMIŃSKI

1988-89

Górnik Zabrze – 3/0 (2/0, 0/0, 1/0)

2/0

0/0

1/0

3/0

1055 

Ryszard JANKOWSKI

1988

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1056 

Ryszard KOŁODZIEJCZYK

1989-96

Ruch Chorzów – 3/0 (2/0, 1/0, 0/0)

2/0

1/0

0/0

3/0

1057 

Marcin CILIŃSKI

1990

1992

Zagłębie Lubin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

1/0

3/0

1058 

Dariusz LEWANDOWSKI

1990-95

Zagłębie Lubin – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1059 

Zbigniew SZEWCZYK

1990-91

Zagłębie Lubin – 3/0 (1/0, 0/0, 2/0)

1/0

0/0

2/0

3/0

1060 

Mariusz URBANIAK

1991

1992

Zagłębie Lubin – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

1/0

2/0

0/0

3/0

1061 

Mariusz OLBIŃSKI

1991

1992

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

Miedź Legnica – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

2/0

1/0

0/0

3/0

1062 

Jacek SOBCZAK

1991

Legia Warszawa – 3/0 (0/0, 3/0, 0/0)

0/0

3/0

0/0

3/0

1063 

Dariusz DZIARMAGA

1992

1995

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

Zagłębie Lubin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

2/0

1/0

3/0

1064 

Ihor KORNIJEĆ (Ukraina)

1992

Lech Poznań – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1065 

Dariusz BAYER

1993

Lech Poznań – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1066 

Rafał JAROSZ

1994

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1067 

Dariusz KLYTTA

1994

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1068 

Andrzej KUBICA

1995

Legia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 3/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1069 

Marcin BOGUŚ

1995

Widzew Łódź – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1070 

Bogdan PIKUTA

1995

Widzew Łódź – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1071 

Dariusz PODOLSKI

1995

Widzew Łódź – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1072 

Andrzej WOŹNIAK

1995

Widzew Łódź – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1073 

Grzegorz SZELIGA

1995

Zagłębie Lubin – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1074 

Radosław JASIŃSKI

1995

Zagłębie Lubin – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1075 

Dariusz KŁODA

1997

Odra Wodzisław – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1076 

Mariusz NOSAL

1997

Odra Wodzisław – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1077 

Przemysław PLUTA

1997

Odra Wodzisław – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1078 

Jacek POLAK

1997

Odra Wodzisław – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1079 

Roman SKORUPA

1997

Odra Wodzisław – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1080 

Piotr SOWISZ

1997

Odra Wodzisław – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1081 

Piotr MATYS

1998

ŁKS Łódź – 3/1 (1/0, 0/0, 2/1)

1/0

0/0

2/1

3/1

1082 

Donatas VENCEVIČIUS (Litwa)

1998

Polonia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1083 

Maxwell KALU (Nigeria)

1999-03

Amica Wronki – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1084 

Tomasz AUGUSTYNIAK

1999

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1085 

Jacek KUBICKI

1999

Lech Poznań – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1086 

Tomasz NAJEWSKI

1999

Lech Poznań – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1087 

Maciej PASTUSZKA

1999

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1088 

Sebastian NOWAK

1999-01

Legia Warszawa – 3/0 (1/0, 0/0, 2/0)

1/0

0/0

2/0

3/0

1089 

Tomasz SZUFLITA

2000

Ruch Chorzów – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1090 

Przemysław ŁUDZIŃSKI

2002-04

Amica Wronki – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1091 

Szymon SAWALA

2002

Amica Wronki – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1092 

Stanley Obumneme UDENKWOR (Nigeria)

2002

Polonia Warszawa – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1093 

Jacek KOWALCZYK

2003

2004

GKS Katowice – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

Wisła Kraków – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

2/1

3/1

1094 

Lantame Sakibou OUADJA (Togo)

2003

Wisła Kraków – 3/0 (1/0, 0/0, 2/0)

1/0

0/0

2/0

3/0

1095 

Mirko POLEDICA (Serbia)

2004

Legia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1096 

Maciej KORZYM

2004-06

Legia Warszawa – 3/0 (2/0, 0/0, 1/0)

2/0

0/0

1/0

3/0

1097 

Andrej PORAZIK (Słowacja)

2005

Dyskobolia Grodzisk – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1098 

Dušan SNINSKÝ (Słowenia)

2005

Dyskobolia Grodzisk – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1099 

HUGO da Silva ALCÂNTARA (Brazylia)

2006

Legia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1100 

Mamadou Papys BALDÉ (Senegal)

2006

Legia Warszawa – 3/0 (2/0, 0/0, 1/0)

2/0

0/0

1/0

3/0

1101 

Michał GOTTWALD (Słowacja)

2006

Legia Warszawa – 3/0 (3/0, 0/0, 0/0)

3/0

0/0

0/0

3/0

1102 

Jacob BURNS (Australia)

2006

Wisła Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1103 

Michael Errol THWAITE (Australia)

2006

Wisła Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1104 

Dawid NOWAK

2007

GKS Bełchatów – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1105 

Jacek POPEK

2007

GKS Bełchatów – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1106 

Peter BABNIĆ (Słowacja)

2007

Dyskobolia Grodzisk – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1107 

Amadeusz KŁODAWSKI

2007

Dyskobolia Grodzisk – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1108 

Anderson Denyro CUETO Sánchez (Peru)

2008

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1109 

Takesure CHINYAMA (Zimbabwe)

2008

Legia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1110 

MARCELO Antônio Guedes Filho (Brazylia)

2008-09

Wisła Kraków – 3/0 (2/0, 0/0, 1/0)

2/0

0/0

1/0

3/0

1111 

Daniel MĄKA

2009

Polonia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1112 

Daniel KOKOSIŃSKI

2009

Polonia Warszawa – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1113 

Krzysztof CHRAPEK

2009

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1114 

Gordan GOLIK (Chorwacja)

2009

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1115 

Grzegorz KASPRZIK

2009

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1116 

Adrian PALUCHOWSKI

2009

Legia Warszawa – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1117 

Thiago Rangel CIONEK

2010-11

Jagiellonia Białystok – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1118 

Moshe OHAYON (Izrael)

2011

Legia Warszawa – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1119 

Radosław MURAWSKI

2013

2016

Piast Gliwice – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1120 

Muhamed Maudo KEÏTA (Norwegia)

2014

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1121 

Kamil WŁODYKA

2014

Ruch Chorzów – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1122 

Konstantin VASSILJEV (Estonia)

2015

Jagiellonia Białystok – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1123 

Dávid HOLMAN

(Węgry)

2015

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1124 

Paulus ARAJUURI

(Finlandia)

2015

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1125 

Tomáš VESTENICKÝ (Słowacja)

2016-20

Cracovia Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1126 

Jacek GÓRALSKI

2017

Jagiellonia Białystok – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1127 

Deniss RAKEĻS (Łotwa)

2017

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1128 

JOÃO AMARAL - João Pedro REIS AMARAL (Portugalia)

2018

Lech Poznań – 3/1 (0/0, 0/0, 3/1)

0/0

0/0

3/1

3/1

1129 

Maciej ORŁOWSKI

2018

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1130 

Chris PHILIPPS (Luksemburg)

2018

Legia Warszawa – 3/0 (1/0, 0/0, 2/0)

1/0

0/0

2/0

3/0

1131 

Adam RYCZKOWSKI

2018

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1132 

Daniel SMUGA

2018

Górnik Zabrze – 3/2 (0/0, 0/0, 3/2)

0/0

0/0

3/2

3/2

1133 

Paweł TOMCZYK

2018

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1134 

Marcin URYNOWICZ

2018

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1135 

Szymon ŻURKOWSKI

2018

Górnik Zabrze – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1136 

Milan DIMUN (Słowacja)

2019-20

Cracovia Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1137 

DIEGO Gustavo FERRARESSO Scheda (Brazylia)

2019-20

Cracovia Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1138 

RAFAEL Guimarães LOPES (Portugalia)

2019

2020

Cracovia Kraków – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

3/1

3/1

1139 

Sergiu Cătălin HANCA (Rumunia)

2019-20

Cracovia Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1140 

Cornel Emilian RÂPĂ (Rumunia)

2019-20

Cracovia Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1141 

Pelle VAN AMERSFOORT (Holandia)

2019-20

Cracovia Kraków – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1142 

Bohdan BUTKO (Ukraina)

2020

Lech Poznań – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1143 

Tomáš HUK (Słowacja)

2020

Piast Gliwice – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1144 

Bartosz KAPUSTKA

2020

Legia Warszawa – 3/0 (1/0, 0/0, 2/0)

1/0

0/0

2/0

3/0

1145 

Paweł WSZOŁEK

2020

Legia Warszawa – 3/1 (1/0, 0/0, 2/1)

1/0

0/0

2/1

3/1

1146 

Kristopher VIDA (Węgry)

2020

Piast Gliwice – 3/0 (0/0, 0/0, 3/0)

0/0

0/0

3/0

3/0

1147 

Ryszard KRAJEWSKI

1955

Gwardia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1148 

Jerzy MARKOWSKI

1955

Gwardia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1149 

Zygmunt OCHMAŃSKI

1955

Gwardia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1150 

Edmund KOWAL

1956

Legia Warszawa – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1151 

Jerzy SŁABOSZEWSKI

1956

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1152 

Zbigniew SZARZYŃSKI

1957

Gwardia Warszawa – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1153 

Edward KOHUT

1958

Polonia Bytom – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1154 

Aleksander OLEJNICZAK

1958

Polonia Bytom – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1155 

Kazimierz TRAMPISZ

1958

Polonia Bytom – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1156 

Bogusław WIDAWSKI

1958

Polonia Bytom – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1157 

Jan BEM

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1158 

Leszek JEZIERSKI

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1159 

Kazimierz KOWALEC

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1160 

Sławomir SARNA

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1161 

Henryk SASS

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1162 

Władysław SOPOREK

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1163 

Henryk STUSIO

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1164 

Henryk SZCZEPAŃSKI

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1165 

Henryk SZYMBORSKI

1959

ŁKS Łódź – 2/2 (2/2, 0/0, 0/0)

2/2

0/0

0/0

2/2

1166 

Jerzy WIETESKI

1959

ŁKS Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1167 

Tadeusz BŁAŻEJEWSKI

1960

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1168 

Jan BOGUSZEWSKI

1960

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1169 

Zygmunt GADECKI

1960

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1170 

Helmut NOWAK

1960

Legia Warszawa – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1171 

Antoni FRANOSZ

1961

Górnik Zabrze – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1172 

Edward JANKOWSKI

1961

Górnik Zabrze – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1173 

Roman STRZAŁKOWSKI

1962-63

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1174 

Tomasz BIERNACKI

1964

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1175 

Ireneusz ADAMUS

1967

Wisła Kraków – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1176 

Tadeusz KOTLARCZYK

1967

Wisła Kraków – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1177 

Czesław STUDNICKI

1967

Wisła Kraków – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1178 

Tadeusz JANDUDA

1969

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1179 

Eryk ANCZOK

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1180 

Jan GESZLECHT

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1181 

Jan GLÜCK

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1182 

Jarosław GÓRALCZYK

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1183 

Alojzy ŁYSKO

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1184 

Wiesław MIGDAŁ

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1185 

Eugeniusz PLUTA

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1186 

Gerard ROTHER

1970

GKS Katowice – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1187 

Franciszek SPUT

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1188 

Andrzej STRZELCZYK

1970

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1189 

Zdzisław AUGUSTYNIAK

1971

Zagłębie Wałbrzych – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1190 

Andrzej GŁUCH

1971

Zagłębie Wałbrzych – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1191 

Władysław GZEL

1971

Zagłębie Sosnowiec – 2/1 (0/0, 2/1, 0/0)

0/0

2/1

0/0

2/1

1192 

Jacek KUROWSKI

1972-73

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1193 

Jerzy LULA

1972-78

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 1/0, 1/0)

0/0

1/0

1/0

2/0

1194 

Józef ZAWADZKI

1972

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1195 

Jerzy FABER

1973-75

Ruch Chorzów – 2/1 (1/1, 0/0, 1/0)

1/1

0/0

1/0

2/1

1196 

Wiesław PACOCHA

1973-74

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 1/0, 1/0)

0/0

1/0

1/0

2/0

1197 

Jan SAMEK

1973

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1198 

Joachim GORZAWSKI

1974

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1199 

Jan KISIEL

1974

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1200 

Bogdan KWAPISZ

1974-81

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 1/0, 1/0)

0/0

1/0

1/0

2/0

1201 

Włodzimierz SIUDEK

1974

Gwardia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1202 

Dariusz ŚLEDZIEWSKI

1974

Gwardia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1203 

Piotr BLAGA

1975

Stal Rzeszów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1204 

Józef DZIAMA

1975

Stal Rzeszów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1205 

Józef JANISZEWSKI

1975

Stal Rzeszów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1206 

Tadeusz KRYSIŃSKI

1975

Stal Rzeszów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1207 

Tadeusz RACHWALSKI

1975

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1208 

Jan BIELENIN

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1209 

Zbigniew JANIKOWSKI

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1210 

Jerzy KUBICA

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1211 

Jerzy LUDYGA

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1212 

Alfred POTRAWA

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1213 

Kazimierz SZACHNITOWSKI

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1214 

Józef TRÓJCA

1976

GKS Tychy – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1215 

Alfred BOLCEK

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1216 

Bogdan HARAŃCZYK

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1217 

Witold KASPERSKI

1977

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1218 

Józef KLOSE

1977

Odra Opole – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1219 

Wiesław KOREK

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1220 

Antoni KOT

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1221 

Krystian KOŹNIEWSKI

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1222 

Tadeusz NARBUTOWICZ

1977

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1223 

Andrzej PRZENNIAK

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1224 

Wojciech RABENDA

1977

1980

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

Szombierki Bytom – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

1/0

0/0

2/0

1225 

Franciszek ROKITNICKI

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1226 

Wojciech TYC

1977

Odra Opole – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1227 

Zbigniew GUT

1978

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1228 

Marek JĘDRAS

1978

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1229 

Mirosław JUSTEK

1978

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1230 

Jerzy KASALIK

1978

Lech Poznań – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1231 

Zdzisław KOTERWA

1978

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1232 

Zbigniew MILEWSKI

1978

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1233 

Teodor NAPIERAŁA

1978

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1234 

Krzysztof SŁABIK

1978

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1235 

Ryszard SZPAKOWSKI

1978

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1236 

Tadeusz TLOŁKA

1978

Zagłębie Sosnowiec – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1237 

Zbigniew BIELIŃSKI

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1238 

Andrzej BILKIEWICZ

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1239 

Tadeusz BŁACHNO

1979

Widzew Łódź – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1240 

Franciszek BOCHENTYN

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1241 

Andrzej DYBICZ

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1242 

Tadeusz JAKUBCZYK

1979

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1243 

Bogusław KACZMAREK

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1244 

Tomasz KORYNT

1979

Arka Gdynia – 2/2 (0/0, 2/2, 0/0)

0/0

2/2

0/0

2/2

1245 

Ryszard KURZEPA

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1246 

Wiesław KWIATKOWSKI

1979

Arka Gdynia – 2/1 (0/0, 2/1, 0/0)

0/0

2/1

0/0

2/1

1247 

Edward LORENS

1979

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1248 

Tadeusz MAŁNOWICZ

1979

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1249 

Albin MIKULSKI

1979

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1250 

Antoni MROWIEC

1979

Stal Mielec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1251 

Jacek PIETRZYKOWSKI

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1252 

Edward TYBURSKI

1979-82 

Stal Mielec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1253 

Krystian WALOT

1979

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1254 

Włodzimierz ŻEMOJTEL

1979

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1255 

Stanisław SOBCZYŃSKI

1980

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1256 

Janusz SZAREK

1980

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1257 

Edward LONKA

1981

Widzew Łódź – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1258 

Krzysztof SOBIESKI

1981

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1259 

Henryk JANIKOWSKI

1982

Stal Mielec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1260 

Zbigniew KAKIETEK

1982

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1261 

Witold ŁUKASIK

1982

Stal Mielec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1262 

Leszek PARTYŃSKI

1982

Lech Poznań – 2/1 (0/0, 2/1, 0/0)

0/0

2/1

0/0

2/1

1263 

Eugeniusz PTAK

1982

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1264 

Janusz STAWARZ

1982

Stal Mielec – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1265 

Tadeusz FAJFER

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1266 

Maciej KAMIŃSKI

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1267 

Marek KOWALCZYK

1983

Lechia Gdańsk – 2/1 (0/0, 2/1, 0/0)

0/0

2/1

0/0

2/1

1268 

Zbigniew KOWALSKI

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1269 

Lech KULWICKI

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1270 

Andrzej MARCHEL

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1271 

Ryszard POLAK

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1272 

Andrzej SALACH

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1273 

Dariusz WÓJTOWICZ

1983

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1274 

Jarosław GISZKA

1984

Wisła Kraków – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1275 

Adam KENSY

1984

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1276 

Grzegorz ŁAZAREK

1984

Lech Poznań – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1277 

Janusz MAKOWSKI

1984

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1278 

Andrzej MIĄZEK

1984-87

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1279 

Janusz TUROWSKI

1984

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1280 

Andrzej MIĄZEK

1984-87

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1281 

Bogdan GUNIA

1985

Górnik Zabrze – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1282 

Andrzej ZGUTCZYŃSKI

1985

Górnik Zabrze – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1283 

Przemysław MŁYNARCZYK

1986

Widzew Łódź – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1284 

Adam BENESZ

1987

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1285 

Bogdan DŁUGAJCZYK

1987

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1286 

Janusz GÓRA

1987

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1287 

Janusz JEDYNAK

1987

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1288 

Jacek KRZYSTOLIK

1987

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1289 

Jerzy SOKOŁOWSKI

1987

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1290 

Waldemar TĘSIOROWSKI

1987

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1291 

Marian GŁOMBIOWSKI

1988

Lech Poznań – 2/1 (0/0, 2/1, 0/0)

0/0

2/1

0/0

2/1

1292 

Ryszard ROBAKIEWICZ

1988

Legia Warszawa – 2/2 (0/0, 0/0, 2/2)

0/0

0/0

2/2

2/2

1293 

Andrzej RUDY

1988

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1294 

Andrzej SŁOWAKIEWICZ

1988

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1295 

Jacek CHORZEWSKI

1989

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1296 

Bogusław CYGAN

1989

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1297 

Waldemar FORNALIK

1989

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1298 

Zenon LISSEK

1989

Górnik Zabrze – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1299 

Damian ŁUKASIK II

1989

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1300 

Józef NOWAK

1989

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1301 

Mieczysław SZEWCZYK

1989

Ruch Chorzów – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1302 

Krystian SZUSTER

1989

Ruch Chorzów – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1303 

Piotr SZLEZINGER

1989

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1304 

Krzysztof WARZYCHA

1989

Ruch Chorzów – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1305 

Jarosław CHWALISZEWSKI

1990

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1306 

Jarosław GÓRA

1990

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1307 

Romuald KUJAWA

1990

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1308 

Dariusz WOŁOSZCZUK

1990

Lech Poznań – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1309 

Adam ZEJER

1990

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1310 

Marek BĘBEN

1991

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1311 

Grzegorz DZIUK

1991

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1312 

Aleksandr GICEŁOW (Rosja)

1991

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1313 

Remigiusz GOLDA

1991

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1314 

Lesław GRECH

1991

Zagłębie Lubin – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1315 

Krzysztof KOSZARSKI

1991

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1316 

Mirosław PROKOP

1991

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1317 

Mirosław SZLEZAK

1991

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1318 

Marek SZYMIŃSKI

1991

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1319 

Robert STACHURSKI

1991

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1320 

Maciej ŚLIWOWSKI

1991

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1321 

Albert ŚWIETLIK

1991

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1322 

Andrzej CYMBAŁA

1992

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1323 

Jarosław GIEREJKIEWICZ

1992

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1324 

Bogdan JÓŹWIAK

1992

Widzew Łódź – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1325 

Cezary MICHALSKI

1992

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1326 

Dariusz PŁACZKIEWICZ

1992

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1327 

Zaza REWISZWILI (Gruzja)

1992

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1328 

Piotr WOJDYKA

1992

Widzew Łódź – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1329 

Krzysztof WOJTKOWSKI

1992

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1330 

Artur WÓJCIK

1992

Miedź Legnica – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1331 

Jacek PRZYBYLSKI

1993

Lech Poznań – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1332 

Arkadiusz BILSKI

1995

GKS Katowice – 2/1 (0/0, 2/1, 0/0)

0/0

2/1

0/0

2/1

1333 

Robert BUBNOWICZ

1995

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1334 

Zbigniew CZAJKOWSKI

1995

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1335 

Dariusz MARZEC

1995

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1336 

Piotr NAJEWSKI

1995

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1337 

Grzegorz PAWŁUSZEK

1995

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1338 

Sławomir WOJCIECHOWSKI

1995

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1339 

Krzysztof DUDA

1996

Hutnik Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1340 

Arkadiusz GACA

1996

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1341 

Jerzy GĄSIOR

1996

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1342 

Krzysztof HAJDUK

1996

Hutnik Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1343 

Mirosław JAWORSKI II

1996

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1344 

Adam KATOLIK

1996

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1345 

Artur PROKOP

1996

Hutnik Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1346 

Andrzej ZIĘBA

1996

Hutnik Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1347 

Robert ZIÓŁKOWSKI

1996

Hutnik Kraków – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1348 

Bleriot HEUYOT Tobit (Kamerun)

1997

Widzew Łódź – 2/0 (1/0, 0/0, 1/0)

1/0

0/0

1/0

2/0

1349 

Bogdan PRUSEK

1997

Odra Wodzisław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1350 

Andrzej SAZONOWICZ

1997

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1351 

Kenneth ZEIGBO (Nigeria)

1997

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1352 

Marek CHOJNACKI

1998

ŁKS Łódź – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1353 

Mirosław KALITA

1998

Amica Wronki – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1354 

Artur KOŚCIUK

1998

ŁKS Łódź – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1355 

Zdzisław LESZCZYŃSKI

1998

ŁKS Łódź – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1356 

Grzegorz MATLAK

1998

Amica Wronki – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1357 

Dariusz NOWACKI

1998

ŁKS Łódź – 2/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

2/0

0/0

2/0

1358 

Paweł BOCIAN

1999

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1359 

Aleksander GRUBER (Serbia)

1999

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1360 

Sławomir RUTKA

1999

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1361 

Maciej SAWICKI

1999

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1362 

Marek WIECHOWSKI

1999

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1363 

Rafał ANDRASZAK

2000

Amica Wronki – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1364 

Tomasz REGINIS

2000

Polonia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1365 

Grzegorz SKWARA

2000

Ruch Chorzów – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1366 

Grzegorz WÓDKIEWICZ

2000

Amica Wronki – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1367 

Łukasz ADAMSKI

2001-02

Polonia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1368 

Paweł DRUMLAK

2001

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1369 

Robert DYMKOWSKI

2001

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1370 

Dariusz DŹWIGAŁA

2001

Pogoń Szczecin – 2/2 (0/0, 0/0, 2/2)

0/0

0/0

2/2

2/2

1371 

Maciej KACZOROWSKI

2001

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1372 

Tomasz MAZURKIEWICZ

2001

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1373 

Leszek POKŁADOWSKI

2001

Pogoń Szczecin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1374 

Marek ZGANIACZ

2002

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1375 

Paweł ADAMCZYK

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1376 

Admir ADŽEM (Bośnia i Hercegowina)

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1377 

Adam BAŁA

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1378 

Nikołaj BRANFIŁOW (Białoruś)

2003

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1379 

Martins Nnabugwu EKWUEME (Nigeria)

2003-04

Wisła Kraków – 2/0 (1/0, 0/0, 1/0)

1/0

0/0

1/0

2/0

1380 

Marcin JANUS 

2003

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1381 

LÉO - Leonardo Ferreira da Silva (Brazylia)

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1382 

Radosław MATUSIAK

2003

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1383 

Tomasz OWCZAREK

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1384 

Aidas PREIKŠAITIS (Litwa)

2003

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1385 

Jarosław TKOCZ

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1386 

Marcin WASILEWSKI

2003

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1387 

Stanisław WRÓBEL

2003

GKS Katowice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1388 

Filip BURKHARDT

2004

Amica Wronki – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1389 

Piotr JACEK

2004

Amica Wronki – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1390 

Leo KURAUZVIONE (Zimbabwe)

2004

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1391 

Aleksander KWIEK

2004

Wisła Kraków – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1392 

Tomasz MOSKAŁA

2004

Dyskobolia Grodzisk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1393 

Mariusz MOWLIK

2004

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1394 

Damian NAWROCIK

2004

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1395 

Waldemar PIĄTEK

2004

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1396 

Tibor SABO (Węgry)

2004

Dyskobolia Grodzisk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1397 

Paweł SASIN

2004

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1398 

Maciej SMOLIŃSKI

2004

Legia Warszawa – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1399 

Zbigniew ZAKRZEWSKI

2004

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1400 

Marcin CHMIEST

2005

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1401 

Krzysztof KAZIMIERCZAK

2005-06

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1402 

Predrag VUJOVIĆ (Serbia)

2005

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1403 

Vidas ALUNDERIS (Litwa)

2006

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1404 

Dawid BANACZEK

2006

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1405 

Tomás DOŠEK (Czechy)

2006

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1406 

Patrick GEDEON (Czechy)

2006

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1407 

Dick HERBERT (Zimbabwe)

2006

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1408 

Luiz Antônio Godoy Alves JÚNIOR (Brazylia)

2006

Legia Warszawa – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1409 

Paweł MAGDOŃ

2006

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1410 

Tomáš MICHÁLEK (Czechy)

2006

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1411 

Josef OBAJDIN (Czechy)

2006

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1412 

Łukasz PISZCZEK

2006

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1413 

Paweł SOBCZAK

2006

Wisła Płock – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1414 

Tomislav VIŠEVIĆ (Serbia)

2006

Zagłębie Lubin – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1415 

Carlos Yair COSTLY Molina (Honduras)

2007

GKS Bełchatów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1416 

Janusz DZIEDZIC

2007

GKS Bełchatów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1417 

Jhoel Aleander HERRERA Zegarra (Peru)

2007

GKS Bełchatów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1418 

Robert KOLENDOWICZ

2007

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1419 

Artur MARCINIAK

2007

GKS Bełchatów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1420 

RUI MIGUEL Melo Rodrigues (Portugalia)

2007

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1421 

TIAGO Henrique Damil GOMES (Portugalia)

2007

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1422 

Michał VÁCLAVÍK (Czechy)

2007

Zagłębie Lubin – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1423 

Mikel ARRUABARRENA Arambide (Hiszpania)

2008

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1424 

Peter ŠINGLÁR (Słowacja)

2008

Wisła Kraków – 2/0 (1/0, 0/0, 1/0)

1/0

0/0

1/0

2/0

1425 

Daniel GOŁĘBIEWSKI

2009

Polonia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1426 

Jacek KOSMALSKI

2009

Polonia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1427 

Tamàs KULCSÁR (Węgry)

2009

Polonia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1428 

Gordan BUNOZA (Bośnia i Hercegowina)

2010-11

Wisła Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1429 

Bartosz FLIS

2010

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1430 

Kamil GROSICKI

2010

Jagiellonia Białystok– 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1431 

Mladen KAŠĆELAN (Czarnogóra)

2010

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1432 

El Mehdi SIDQY (Maroko)

2010-11

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1433 

Jan ZÁPOTOKA (Czechy)

2010

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1434 

Michał CZEKAJ

2011-12

Wisła Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1435 

MAYCON Rogério Silva Calijuri (Brazylia)

2011

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1436 

Dawid PLIZGA

2011

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1437 

Ermin SERATLIĆ (Czarnogóra)

2011

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1438 

Marko ŠULER (Słowenia)

2012

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1439 

Jakub SZUMSKI

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1440 

Pavol CICMAN (Słowacja)

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1441 

Oded GAVISH (Izrael)

2013

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1442 

Łukasz HANZEL

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1443 

Csaba HORVÁTH (Słowacja)

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1444 

Matej IŽVOLT (Słowacja)

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1445 

Rubén JURADO Fernández (Hiszpania)

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1446 

Adrian KLEPCZYŃSKI

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1447 

Mateusz MATRAS

2013

Piast Gliwice – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1448 

Tomasz PODGÓRSKI

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1449 

Jakub WIĘZIK

2013

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1450 

Damian ZBOZIEŃ

2013

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1451 

ANDRÉ MICAEL Pereira (Portugalia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1452 

BERNARDO Lino Castro Paes VASCONCELOS (Portugalia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1453 

Rołand GIGOŁAJEW (Rosja)

2014

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1454 

JORGE KADÚ - Jorge Paulo Lima Alves (WZP)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1455 

LUÍS CARLOS Enéas da Conceição Lima (Brazylia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1456 

Piotr PETASZ

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1457 

Michał SZEWCZYK

2014

Ruch Chorzów – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1458 

WÁGNER de Andrade Borges (Brazylia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1459 

Sebastian ZIAJKA

2014

Zawisza Bydgoszcz – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1460 

Kamil BILIŃSKI

2015

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1461 

Kamil DANKOWSKI

2015

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1462 

Marcel GECOV

(Czechy)

2015

Śląsk Wrocław – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1463 

Piotr GRZELCZAK

2015

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1464 

Josip BARIŠIĆ (Chorwacja)

2016

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1465 

Marcin BUDZIŃSKI

2016

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1466 

Martin BUKATA

(Słowacja)

2016

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1467 

Miroslav ČOVILO (Bośnia i Hercegowina)

2016

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1468 

DELEU - Luiz Carlos Santos (Brazylia)

2016

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1469 

Erik JENDRIŠEK (Słowacja)

2016

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1470 

Anton KARACZANAKOW (Bułgaria)

2016

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1471 

Mateusz MAK

2016

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1472 

Tomasz MOKWA

2016

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1473 

Bartosz SZELIGA

2016

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1474 

Dmytro Hennadijowycz CHOMCZENOWŚKYJ (Ukraina)

2017

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1475 

HILDEBERTO José Morgado PEREIRA (Portugalia)

2017

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1476 

Yannick Sambea KAKOKO (Niemcy)

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1477 

Patryk KUN

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1478 

Adam MARCINIAK

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1479 

Michał MARCJANIK

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1480 

MARCUS VINÍCIUS da Silva de Oliveira (Brazylia)

2017

Arka Gdynia – 2/2 (0/0, 0/0, 2/2)

0/0

0/0

2/2

2/2

1481 

Konrad MICHALAK

2017

Legia Warszawa – 2/1 (2/1, 0/0, 0/0)

2/1

0/0

0/0

2/1

1482 

 Łukasz MONETA

2017

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1483 

Tomáš NECID (Czechy)

2017

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1484 

Grzegorz PIESIO

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1485 

Rafał SIEMASZKO

2017

Arka Gdynia – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1486 

Krzysztof SOBIERAJ

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1487 

Tadeusz SOCHA II

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1488 

Dawid SOŁDECKI

2017

Arka Gdynia – 2/1 (0/0, 0/0, 2/1)

0/0

0/0

2/1

2/1

1489 

Pãvels ŠTEINBORS (Łotwa)

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1490 

Damian SZYMAŃSKI

2017

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1491 

Marcin WARCHOLAK

2017

Arka Gdynia – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1492 

Maciej AMBROSIEWICZ

2018

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1493 

Roman BEZJAK (Słowenia)

2018

Jagiellonia Białystok – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1494 

Wiktor BIEDRZYCKI

2018

Górnik Zabrze – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1495 

Błażej AUGUSTYN

2019

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1496 

Bojan ČEČARIĆ (Serbia)

2019

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1497 

DANI AQUINO - Daniel Aquino Pintos (Hiszpania)

2019

Piast Gliwice – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1498 

Karol FILA

2019

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1499 

Lukáš HARASLÍN (Słowacja)

2019

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1500 

David JABLONSKÝ (Czechy)

2019-20

Cracovia Kraków – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1501 

Tomasz MAKOWSKI

2019

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1502 

Michał NALEPA I

2019

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1503 

Jarosław NIEZGODA

2019

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1504 

Bartosz RYMANIAK

2019-20

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1505 

SALVADOR José Milhazes AGRA (Portugalia)

2019

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1506 

Žarko UDOVIČIĆ (Serbia)

2019

Lechia Gdańsk – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1507 

Tomasz DEJEWSKI

2020

Lech Poznań – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1508 

Josip JURANOVIĆ (Chorwacja)

2020

Legia Warszawa – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1509 

Sebastian MILEWSKI

2020

Piast Gliwice – 2/0 (0/0, 0/0, 2/0)

0/0

0/0

2/0

2/0

1510 

Marcin ROSOŁEK

2020

Legia Warszawa – 2/0 (2/0, 0/0, 0/0)

2/0

0/0

0/0

2/0

1511 

Marian NORKOWSKI

1955

Gwardia Warszawa – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1512 

Andrzej CEHELIK

1956

Legia Warszawa – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1513 

Wiesław CIUPA

1956

Legia Warszawa – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1514 

Stanisław KRASUCKI

1958

Polonia Bytom – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1515 

Zygmunt KAŹMIERCZAK

1959

ŁKS Łódź – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1516 

Stanisław WLAZŁY

1959

ŁKS Łódź – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1517 

Wojciech PĘDZIACH

1960

Legia Warszawa – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1518 

Ginter GAWLIK

1961

Górnik Zabrze – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1519 

Marian OLEJNIK

1961

Górnik Zabrze – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1520 

Aleksander DZIUROWICZ

1962

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1521 

Paweł ORZECHOWSKI

1962

Polonia Bytom – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1522 

Joachim Jan CZOK

1963

Górnik Zabrze – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1523 

Krystian HANKE

1969

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1524 

Zbigniew HERTEL

1969

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1525 

Jerzy KRASUCKI

1969

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1526 

Leszek NOWICKI

1969

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1527 

Jan SOKOLIK

1969

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1528 

Marian SZARAMA

1969

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1529 

Krzysztof WYSZOMIRSKI

1969

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1530 

Janusz KOWALIK

1970

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1531 

Jerzy NOWOK

1970

GKS Katowice  -1/1 (0/0, 0/0, 1/1)

0/0

0/0

1/1

1/1

1532 

Norbert WOWRA

1970

GKS Katowice  -1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1533 

Jan CZERNIAK

1971

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1534 

Krzysztof PAWLICA

1971

Zagłębie Wałbrzych – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1535 

Ryszard BALCERZAK

1972

Legia Warszawa – 1/1 (0/0, 1/1, 0/0)

0/0

1/1

0/0

1/1

1536 

Zdzisław BOMBA

1972

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1537 

Henryk HOLEWA

1972

Górnik Zabrze – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1538 

Andrzej KACZEWSKI

1972

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1539 

Andrzej LOREŃCZYK

1972

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1540 

Czesław MARUSZKA

1972

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1541 

Jerzy PATOŁA

1972

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1542 

Marek ZIELONKA

1972

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1543 

Artur JANUS

1973

Stal Mielec – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1544 

Zbigniew STAWISZYŃSKI

1973

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1545 

Jan WIĄCEK

1973

Stal Mielec – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1546 

Jerzy JAGIEŁŁO

1974

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1547 

Herbert KASZEL

1974

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1548 

Bogdan NOWICKI

1974

Gwardia Warszawa – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1549 

Stanisław STUDZIZBA

1974

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1550 

Andrzej BARAN

1975

Ruch Chorzów – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1551 

Kazimierz POLAK

1975

Stal Mielec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1552 

Stanisław URBAN

1975

Stal Rzeszów – 1/0 (0/0, 2/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1553 

Czesław CZARNYNOGA

1976

GKS Tychy – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1554 

Zbigniew DŁUGOSZ

1976

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1555 

Kazimierz GAZDA

1976

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1556 

Henryk GDAWIEC

1976

GKS Tychy – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1557 

Mirosław MITKA

1976

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1558 

Jerzy PŁONKA

1976

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1559 

Krzysztof RASEK

1976

GKS Tychy – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1560 

Jerzy SZYMONOWICZ

1976

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1561 

Jacek WIŚNIEWSKI

1976

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1562 

Zygmunt BINDEK

1977

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1563 

Henryk DAWID

1977

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1564 

Henryk KRAWCZYK

1977

Odra Opole – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1565 

Jerzy TKACZYK

1977

Odra Opole – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1566 

Andrzej GRZEŚKOWIAK

1978

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1567 

Krystian PYTEL

1978

Zagłębie Sosnowiec – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1568 

Krzysztof FRANKOWSKI

1979

Stal Mielec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1569 

Roman GRZYBOWSKI

1979

Ruch Chorzów – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1570 

Marek HOLOCHER

1979

Wisła Kraków – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1571 

Tadeusz KRYSTYNIAK

1979

Arka Gdynia – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1572 

Mirosław WNUK

1979

Stal Mielec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1573 

Jan WYCIŚLIK

1979

Ruch Chorzów – 1/1 (1/1, 0/0, 0/0)

1/1

0/0

0/0

1/1

1574 

Jerzy KLEPCZYŃSKI

1980

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1575 

Krzysztof LASOŃ

1980

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1576 

Janusz LISIAK

1980

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1577 

Jerzy MATYS

1980

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1578 

Mirosław SIEJA

1980

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1579 

Marek SZEPTUNOWSKI

1980

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1580 

Bogusław DZIĘGIEL

1981

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1581 

Andrzej KRÓL

1981

Szombierki Bytom – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1582 

Mirosław SAJEWICZ

1981

Widzew Łódź – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1583 

Grzegorz SKIBA

1981

Szombierki Bytom – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1584 

Janusz DOBROWOLSKI

1982

Stal Mielec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1585 

Jaanusz DUCHOWSKI

1982

Stal Mielec – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1586 

Marek SZANIAWSKI

1982

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1587 

Aleksander CYBULSKI

1983

Lechia Gdańsk – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1588 

Krzysztof GÓRSKI

1983

Lechia Gdańsk – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1589 

Roman JÓZEFOWICZ

1983

Lechia Gdańsk – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1590 

Piotr MIERZWIŃSKI

1983

Widzew Łódź – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1591 

Dariusz RACZYŃSKI

1983

Lechia Gdańsk – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1592 

Zbigniew CZEPAN

1984

Pogoń Szczecin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1593 

Robert GASZYŃSKI

1984

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1594 

Wojciech GORGOŃ

1984

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1595 

Jacek MRÓZ

1984

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1596 

Leszek WOLSKI

1984

Pogoń Szczecin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1597 

Tomasz GŁOWACKI

1985

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1598 

Sławomir CHAŁAŚKIEWICZ

1986

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1599 

Krzysztof RZESZUTEK

1986

GKS Katowice – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1600 

Andrzej TOMCZYK

1986

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1601 

Modest BOGUSZEWSKI

1987

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1602 

Mirosław GIL

1987

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1603 

Mieczysław ŁUSZCZYŃSKI

1987

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1604 

Wojciech RAZAKOWSKI

1987

GKS Katowice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1605 

Ryszard ROSA

1987

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1606 

Mariusz STELMACH

1987

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1607 

Robert GRZANKA

1988

Górnik Zabrze – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1608 

Stanisław GAWENDA

1989

Ruch Chorzów – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1609 

Marek HAŁADYN

1989

GKS Katowice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1610 

Ryszard KRAUS

1989

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1611 

Mieczysław PISZ

1989

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1612 

Stanisław SULSKI

1989

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1613 

Grzegorz WAGNER

1989

Ruch Chorzów – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1614 

Waldemar WALESZCZYK

1989

Ruch Chorzów – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1615 

Cezary WÓJCIK

1991

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1616 

Tadeusz GAJDZIS

1992

Miedź Legnica – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1617 

Grzegorz KOCHANEK

1992

Miedź Legnica – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1618 

Andrzej SZULC

1992

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1619 

Łukasz WOJCIECHOWSKI

1993

Lech Poznań – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1620 

Mieczysław AGAFON

1994

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1621 

Tomasz HAJTO

1994

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1622 

Aleksander KŁAK

1994

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1623 

Dariusz MATUSIAK

1994

ŁKS Łódź – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1624 

Wojciech OSYRA

1994

GKS Katowice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1625 

Jarosław SOSZYŃSKI

1994

ŁKS Łódź – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1626 

Dariusz HEBDA

1995

Zagłębie Lubin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1627 

Tomasz MUCHIŃSKI

1995

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1628 

Jerzy WOJNECKI

1996

Hutnik Kraków – 1/2 (0/0, 0/0, 1/2)

0/0

0/0

1/2

1/2

1629 

Piotr ŻABA

1996

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1630 

Arkadiusz BAŁUSZYŃSKI

1997

Odra Wodzisław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1631 

Paweł PRIMEL

1997

Odra Wodzisław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1632 

Mirosław SZWARGA

1997

Odra Wodzisław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1633 

Artur BUGAJ

1998

ŁKS Łódź – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1634 

Piotr KASPERSKI

1998

Amica Wronki – 1/0 (0/0, 1/0, 0/0)

0/0

1/0

0/0

1/0

1635 

Krzysztof PISZCZEK

1998

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1636 

RODRIGO José Carbone (Brazylia)

1998

ŁKS Łódź – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1637 

Marcin ŻEWŁAKOW

1998

Polonia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1638 

Jakub ŻUREK

1998

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1639 

Bartosz HINC

1999

Widzew Łódź – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1640 

Czesław MICHNIEWICZ

1999

Amica Wronki – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1641 

Marcel BĂBAN

(Rumunia)

2000

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1642 

Tomasz FORNALIK

2000

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1643 

Kelechi Zeal IHEANACHO (Nigeria)

2000

Wisła Kraków – 1/1 (0/0, 0/0, 1/1)

0/0

0/0

1/1

1/1

1644 

Marcin SZAŁĘGA

2001

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1645 

Wojciech TOMASIEWICZ

2001

Pogoń Szczecin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1646 

Marek WALBURG

2001

Pogoń Szczecin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1647 

Rudi GUSNIĆ (Serbia)

2002

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1648 

Bartosz ŁAWA

2002

Amica Wronki – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1649 

Grzegorz FONFARA

2003

GKS Katowice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1650 

Paweł KAPSA

2003

Wisła Płock – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1651 

Damian KROCZEK

2003

GKS Katowice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1652 

Ronald ŠIKLIĆ (Chorwacja)

2003

Dyskobolia Grodzisk – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1653 

Raimondas VILÈNIŠKIS (Litwa)

2003

Wisła Płock – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1654 

Anatolie DOROŞ (Mołdawia)

2004

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1655 

Sebastian FECHNER

2004

Wisła Kraków – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1656 

Krzysztof GAJTKOWSKI

2004

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1657 

Ireneusz KOWALSKI

2004

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1658 

Maciej MYSIAK

2004

Wisła Kraków – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1659 

Temple Kelechi OMEONU (Nigeria)

2004

Wisła Kraków – 1/1 (1/1, 0/0, 0/0)

1/1

0/0

0/0

1/1

1660 

Dariusz STACHOWIAK

2004

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1661 

Zbigniew WÓJCIK

2004

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1662 

ANDRÉ Paulo BARRETO (Brazylia)

2005

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1663 

Marko ČOLAKOVIĆ (Czarnogóra)

2005

Wisła Płock – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1664 

Daniel LOPES Crus (Brazylia)

2005

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1665 

Konrad GOŁOŚ

2005

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1666 

Marcin KLATT

2005

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1667 

Sead ZILIĆ (Bośnia i Hercegowina)

2005

Wisła Płock – 1/1 (0/0, 0/0, 1/1)

0/0

0/0

1/1

1/1

1668 

Dariusz ZJAWIŃSKI

2005

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1669 

Hristu CHIACU (Rumunia)

2006

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1670 

FILIPE Andrade Félix (Brazylia)

2006

Zagłębie Lubin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1671 

Marko JOVANOVIĆ  I (Serbia)

2006

Zagłębie Lubin – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1672 

Norbert VARGA (Rumunia)

2006

Wisła Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1673 

Sergio BATATA

(Brazylia)

2007

Dyskobolia Grodzisk – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1674 

ANDRÉ Luís Correia Diogo NUNES (Brazylia)

2007

Zagłębie Lubin – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1675 

Krzysztof KOZIK

2007

GKS Bełchatów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1676 

Marcin PIETROŃ

2007

Zagłębie Lubin – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1677 

Alexander Gustavo SÁNCHEZ Reyes (Peru)

2007

GKS Bełchatów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1678 

Daniel CIACH

2009

Polonia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1679 

Haris HANDŽIĆ (Bośnia i Hercegowina)

2009

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1680 

Tadas KIJANSKAS (Litwa)

2010

Jagiellonia Białystok – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1681 

Matko PERDIJIĆ (Chorwacja)

2010

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1682 

Damian ŚWIERBLEWSKI

2010

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1683 

Mindaugas PANKA (Litwa)

2012

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1684 

Jorge Ramón SALINAS Martínez (Paragwaj)

2012

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1685 

Pavel ŠULTES (Czechy)

2012

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1686 

Tomáš DOČEKAL (Czechy)

2013

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1687 

Krzysztof KRÓL

2013

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1688 

Artis LAZDINŚ (Łotwa)

2013

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1689 

Jan POLÁK (Czechy)

2013

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1690 

Kamil WILCZEK

2013

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1691 

ALVARINHO -

Álvaro Ricardo Faustino Gomes (Portugalia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1692 

Krystian BIELIK

2014

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1693 

JOSHUA Marques Pereira da SILVA (Portugalia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1694 

Kamil LECH

2014

Ruch Chorzów – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1695 

SAMUEL de ARAÚJO Miranda (Brazylia)

2014

Zawisza Bydgoszcz – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1696 

Korneliusz SOCHAŃ

2014

Zawisza Bydgoszcz – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1697 

Maciej WILUSZ

2014

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1698 

Robert BARTCZAK

2015

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1699 

Michał BARTKOWIAK

2015

Śląsk Wrocław – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1700 

Maciej GOSTOMSKI

2015

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1701 

Piotr KURBIEL

2015

Lech Poznań – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1702 

Karol MACKIEWICZ

2015

Jagiellonia Białystok – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1703 

PABLO DYEGO da Silva Rosa (Brazylia)

2015

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1704 

Florin BEJAN (Rumunia)

2016

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1705 

Marcin FLIS

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1706 

Edvinas GIRDVAINIS (Litwa)

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1707 

HEBERT Silva Santos (Brazylia)

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1708 

Róbert LITAUSZKI (Węgry)

2016

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1709 

Paweł MOSKWIK

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1710 

Piotr POLCZAK

2016

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1711 

Dobrivoj RUSOV (Słowacja)

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1712 

Aleksandar SEDLAR

(Serbia)

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1713 

Sebastian STEBLECKI

2016

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1714 

Jakub SZMATUŁA

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1715 

Saša Aleksander ŽIVEC (Słowenia)

2016

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1716 

Daniel CHIMA CHUKWU

(Nigeria)

2017

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1717 

Michał NALEPA II

2017

Arka Gdynia – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1718 

Cristian PASQUATO (Włochy)

2017

Legia Warszawa – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1719 

Álvaro REY Vázguez (Hiszpania)

2017

Arka Gdynia – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1720 

Mateusz SZWOCH

2017

Legia Warszawa – 1/0 (1/0, 0/0, 0/0)

1/0

0/0

0/0

1/0

1721 

Luka ZARANDIA (Gruzja)

2017

Arka Gdynia – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1722 

EDUARDO Alves da Silva (Brazylia/Chorwacja)

2018

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1723 

Mateusz HOŁOWNIA

2018

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1724 

Patryk KLIMALA

2018

Jagiellonia Białystok – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1725 

Michał KOJ

2018

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1726 

Konrad NOWAK

2018

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1727 

Rafał WOLSZTYŃSKI

2018

Górnik Zabrze – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1728 

Mateusz ŻYRO

2018

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1729 

Niko DATKOVIĆ

(Chorwacja)

2019

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1730 

Aleksander JAGIEŁŁO

2019

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1731 

Kamil PESTKA

2019

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1732 

Filip PISZCZEK

2019

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1733 

RUBIO - Rubén López Huesca (Hiszpania)

2019

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1734 

Vamara SANOGO (Francja)

2019

Legia Warszawa – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1735 

Marcos Raphael ÁLVAREZ Giráldez (Niemcy)

2020

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1736 

Lukáš HROŠŠO (Słowacja)

2020

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1737 

Jakub HOLUBEK (Słowacja)

2020

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1738 

Piotr MALARCZYK

2020

Piast Gliwice – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1739 

Michal SIPĽAK (Słowacja)

2020

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1740 

Florian LOSHAJ (Kosowo)

2020

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1741 

Rivaldo Vitor Ferreira Mosca Junior-

RIVALDINHO (Brazylia)

2020

Cracovia Kraków – 1/0 (0/0, 0/0, 1/0)

0/0

0/0

1/0

1/0

1742 

Filip SZYMCZAK

2020

Lech Poznań – 1/1 (0/0, 0/0, 1/1)

0/0

0/0

1/1

1/1

1743 

Jakub ŚWIERCZOK

2020

Piast Gliwice – 1/1 (0/0, 0/0, 1/1)

0/0

0/0

1/1

1/1

Lista zawodników w europejskich pucharach (4-1 meczów)