Holandia 1975 bb

Kalendarz meczów - 2021

kadziolka dd 3 kopiaFot. Shutterstock

 

KALENDARZ REPREZENTACJI – 2021

 

1

Polska A (F) (O)

29.01.2021

Mafra

Portugalia, 2-2 (w, elme)

2

Polska A (F) (O)

03.02.2021

Łódź

Portugalia, 0-3 (d, elme)

3

Polska A (K) (O)

23.02.2021

Laz Rozas de Madrid

Hiszpania, 0-3 (w, elme)

4

Polska A (F) (O)

05.03.2021

Łódź

Norwegia, 3-0 (w, elme)

5

Polska A (F) (O)

08.03.2021

Łódź

Norwegia, 4-1 (d, elme)

6

Polska A (O)

25.03.2021

Budapeszt

Węgry, 3-3 (w, elmś)

7

Polska U-21 (NO)

26.03.2021

San Pedro del Pinatar

Saudi Future Falcons, 7-0 (n, t)

8

Polska A (O)

28.03.2021

Warszawa

Andora, 3-0 (d, elmś)

9

Polska U-21 (O)

29.03.2021

San Pedro del Pinatar

Austria U-21, 0-2 (n, t)

10

Polska A (O)

31.03.2021

Londyn

Anglia, 1-2 (w, elmś)

11

Polska A (F) (O)

09.04.2021

Praga

Czechy, 3-3 (w, elme)

12

Polska A (K) (O)

13.04.2021

Łódź

Szwecja, 2-4 (d, t)

13

Polska A (F) (O)

14.04.2021

Opole

Czechy, 8-5 (d, elme)

14

Polska A (O)

01.06.2021

Wrocław

Rosja, 1-1 (d, t)

15

Polska U-16 (O)

06.06.2021

Kranjska Gora

Słowenia U-16, 1-0 (w, t)

16

Polska A (O)

08.06.2021

Poznań

Islandia, 2-2 (d, t)

17

Polska U-16 (O)

09.06.2021

Kranjska Gora

Słowenia U-16, 2-3 (w, t)

18

Polska A (K) (O)

11.06.2021

San pedro del Piatar

Finlandia, 2-2 (n, t)

19

Polska U-19 (K) (O)

11.06.2021

Poprad

Słowacja U-19, 2-0 (w, t)

20

Polska A (K) (O)

14.06.2021

Kartagena

Czechy, 5-0 (n, t)

XVI Mistrzostwa Europy (Rosja, Hiszpania)

21

Polska A (O)

14.06.2021

St. Petersburg

Słowacja, 1-2 (n, me)

22

Polska A (O)

19.06.2021

Sewilla

Hiszpania, 1-1 (w, me)

23

Polska A (O)

23.06.2021

St. Petersburg

Szwecja, 2-3 (n, me)

Turniej Futsal Week Spring Cup U-19 (Chorwacja)

24

Polska U-19 (F) (O)

15.06.2021

Poreč

Ukraina U-19, 3-5 (n, t)

25

Polska U-19 (F) (O)

16.06.2021

Poreč

Czarnogóra U-19, 1-0 (n, t)

26

Polska U-19 (F) (O)

17.06.2021

Poreč

Chorwacja U-19, 1-3 (w, t)

27

Polska U-19 (F) (O)

19.06.2021

Poreč

Mołdawia U-19, 12-0 (n, t)

28

Polska U-19 (F) (O)

20.06.2021

Poreč

Serbia U-19, 3-3, r.k.5-4 (n, t)

 

29

Polska A (F, K) (O)

16.06.2021

Użhorod

Ukraina, 2-4 (w, t)

30

Polska A (F, K) (O)

17.06.2021

Użhorod

Ukraina, 4-5 (w, t)

31

Polska U-17 (O)

06.08.2021

Frankfurt

Niemcy U-17, 1-10 (w, t)

32

Polska U-17 (K) (NO)

18.08.2021

Gniewino

AP Lotos Gdańsk, 1-3 (n, t)

33

Polska U-19 (F) (NO)

26.08.2021

Montaigu

Nantes Metropolie, 0-6 (w, t)

Turniej Montaigu Cup 2021 (Francja)

34

Polska U-19 (F) (O)

27.08.2021

Montaigu

Walia U-19, 6-2 (n, t)

35

Polska U-19 (F) (O)

28.08.2021

Montaigu

Francja U-19, 3-4 (w, t)

 

36

Polska U-19 (O)

01.09.2021

Halden

Norwegia U-18, 1-2 (w, t)

37

Polska A (O)

02.09.2021

Warszawa

Albania, 4-1 (d, elmś)

38

Polska A (F) (O)

02.09.2021

Toruń

Brazylia, 1-4 (d, t)

39

Polska U-20 (O)

02.09.2021

Łomża

Włochy U-20, 0-2 (d, elite-league)

40

Polska U-21 (O)

03.09.2021

Jełgawa

Łotwa U-21, 2-0 (w, elme)

XXXV Turniej o Puchar Syrenki (Polska)

41

Polska U-17 (O)

03.09.2021

Malbork

Mołdawia U-17, 6-0 (d, ps)

42

Polska U-17 (O)

05.09.2021

Malbork

Holandia U-17, 2-2, r.k.5-6 (d, ps)

43

Polska U-17 (O)

07.09.2021

Malbork

Portugalia U-17, 2-1 (d, ps)

 

44

Polska A (F) (O)

04.09.2021

Bydgoszcz

Brazylia, 1-5 (d, t)

45

Polska A (O)

05.09.2021

Serravalle

San Marino, 7-1 (w, elmś)

46

Polska U-21 (O)

07.09.2021

Lublin

Izrael U-21, 1-2 (d, elme)

47

Polska U-20 (O)

07.09.2021

Alges

Portugalia U-20, 0-0 (w, elite-league)

48

Polska U-19 (O)

07.09.2021

Moss

Dania U-19, 0-1 (n, t)

49

Polska A (O)

08.09.2021

Warszawa

Anglia, 1-1 (d, elmś)

50

Polska U-19 (K) (O)

15.09.2021

Telki

Węgry U-19, 2-2 (w, t)

51

Polska A (K) (O)

17.09.2021

Gdańsk

Belgia, 1-1 (d, elmś)

52

Polska A (F, K) (O)

18.09.2021

Helsingborg

Szwecja, 5-5 (w, t)

53

Polska U-19 (K) (O)

18.09.2021

Telki

Węgry U-19, 0-0 (w, t)

54

Polska A (F, K) (O)

19.09.2021

Helsingborg

Szwecja, 3-3 (w, t)

55

Polska U-17 (K) (O)

19.09.2021

Ateny

Grecja U-17, 2-0 (w, t)

56

Polska A (K) (O)

21.09.2021

Erywań

Armenia, 1-0 (w, elmś)

57

Polska U-17 (K) (O)

21.09.2021

Ateny

Grecja U-17, 2-0 (w, t)

58

Polska U-16 (NO)

21.09.2021

Siedlce

Polonia Warszawa (n, t)

Turniej Futsal Week (Chorwacja)

59

Polska A (F) (O)

04.10.2021

Poreč

Finlandia, 0-4 (n, t)

60

Polska A (F) (O)

05.10.2021

Poreč

Grenlandia, 2-0 (n, t)

61

Polska A (F) (O)

06.10.2021

Poreč

Finlandia, 2-4 (n, t)

Turniej eliminacyjny ME U-17 – League A (Polska)

62

Polska U-17 (K) (O)

04.10.2021

Toruń

Belgia U-17, 1-0 (d, elme)

63

Polska U-17 (K) (O)

07.10.2021

Toruń

Rosja U-17, 0-0 (d, elme)

64

Polska U-17 (K) (O)

10.10.2021

Bydgoszcz

Anglia U-17, 2-0 (d, elme)

Turniej eliminacyjny ME U-19 (Polska)

65

Polska U-19 (O)

06.10.2021

Grodzisk Wlkp.

Finlandia U-19, 1-3 (d, elme)

66

Polska U-19 (O)

09.10.2021

Swarzędz

Malta U-19, 4-0 (d, elme)

67

Polska U-19 (O)

12.10.2021

Grodzisk Wlkp.

Ukraina U-19, 2-2 (d, elme)

Turniej eliminacyjny ME U-17 (Irlandia)

68

Polska U-17 (O)

07.10.2021

Cork

Macedonia U-17, 0-0 (n, elme)

69

Polska U-17 (O)

10.10.2021

Cork

Andora U-17, 1-0 (n, elme)

70

Polska U-17 (O)

13.10.2021

Cork

Irlandia U-17, 2-2 (w, elme)

 

71

Polska U-20 (O)

07.10.2021

Rzeszów

Niemcy U-20, 0-0 (d, elite-league)

72

Polska U-21 (O)

08.10.2021

Segedyn

Węgry U-21, 2-2 (w, elme)

73

Polska A (O)

09.10.2021

Warszawa

San Marino, 5-0 (d, elmś)

74

Polska U-20 (O)

11.10.2021

Lillestrom

Norwegia U-20, 5-1 (w, elite-league)

75

Polska A (O)

12.10.2021

Tirana

Albania, 1-0 (w, elmś)

77

Polska U-21 (O)

12.10.2021

Kielce

San Marino U-21, 3-0 (d, elme)

77

Polska U-16 (O)

12.10.2021

Olecko

Litwa U-16, 7-0 (d, t)

78

Polska U-15 (O)

12.10.2021

Dublin

Irlandia U-15, 2-0 (w, t)

79

Polska U-15 (K) (O)

13.10.2021

Nachod

Czechy U-15, 2-0 (w, t)

80

Polska U-16 (O)

12.10.2021

Gołdap

Litwa U-16, 11-0 (d, t)

81

Polska U-15 (O)

14.10.2021

Dublin

Irlandia U-15, 1-0 (w, t)

82

Polska U-15 (K) (O)

16.10.2021

Wałbrzych

Czechy U-15, 4-0 (w, t)

Turniej eliminacyjny ME U-19 – League A (Włochy)

83

Polska U-19 (K) (O)

20.10.2021

Abano Terme

Włochy U-19, 0-4 (w, elme)

84

Polska U-19 (K) (O)

23.10.2021

Abano Terme

Norwegia U-19, 1-3 (n, elme)

85

Polska U-19 (K) (O)

26.10.2021

Padova

Azerbejdżan U-19, 2-0 (n, elme)

Turniej eliminacyjny ME w futsalu (Chorwacja)

86

Polska A (F, K) (O)

20.10.2021

Karlovac

Chorwacja, 5-1 (w, elme)

87

Polska A (F, K) (O)

21.10.2021

Karlovac

Portugalia, 2-7 (n, elme)

88

Polska A (F, K) (O)

23.10.2021

Karlovac

Słowenia, 7-2 (n, elme)

 

89

Polska A (K) (O)

21.10.2021

Łódź

Norwegia, 0-0 (d, elmś)

90

Polska A (K) (O)

26.10.2021

Tychy

Albania, 2-0 (d, elmś)

91

Polska U-20 (O)

11.11.2021

Voluntari

Rumunia U-20, 1-2 (w, elite-league)

Turniej towarzyski U-17 (Hiszpania)

92

Polska U-17 (O)

11.11.2021

Altea

Meksyk U-17, 3-4 (n, t)

93

Polska U-17 (O)

13.11.2021

Altea

Czechy U-17, 3-0 (n, t)

94

Polska U-17 (O)

15.11.2021

Altea

Norwegia U-16, 2-0 (n, t)

 

95

Polska A (O)

12.11.2021

Andora

Andora, 4-1 (w, elmś)

96

Polska U-21 (O)

12.11.2021

Aspach

Niemcy U-21, 4-0 (w, elme)

97

Polska A (O)

15.11.2021

Warszawa

Węgry, 1-2 (d, elmś)

98

Polska U-21 (O)

16.11.2021

Kraków

Łotwa U-21, 5-0 (d, elme)

99

Polska U-16 (O)

23.11.2021

Catez ob. Savi

Słowenia U-16, 4-1 (w, t)

100

Polska A (K) (O)

25.11.2021

Prisztina

Kosowo, 2-1 (w, elmś)

101

Polska U-16 (O)

25.11.2021

Catez ob. Savi

Słowenia U-16, 3-1 (w, t)

102

Polska A (K) (O)

30.11.2021

Leuven

Belgia, 0-4 (w, elmś)

Turniej towarzyski U-15 (Hiszpania)

103

Polska U-15 (O)

02.12.2021

Olivia Nova

Hiszpania U-15, 0-1 (w, t)

104

Polska U-15 (O)

04.12.2021

Albacete

Meksyk U-15, 1-4 (n, t)

105

Polska U-15 (O)

07.12.2021

Olivia Nova

Irlandia U-15, 5-1 (n, t)

 

106

Polska A (F) (O)

19.12.2021

Lasko

Słowenia, 1-2 (w, t)

107

Polska A (F) (O)

20.12.2021

Lasko

Słowenia, 5-2 (w, t)

Kalendarz meczów - 2021