Kalendarz meczów - 1966

Bazandalej stojom StrzalkowskiSzejaAntczok Willim llSuski Willim lLubanski.Spazer po Copa Cabanieprzed meczem z BrazyliomNajważniejszym wydarzeniem 1966 roku był z pewnością egzotyczny wyjazd pierwszej drużyny na tournee do Brazylii i Argentyny. Fot. Archiwum Jana Wilima

KALENDARZ REPREZENTACJI – 1966

 

1

Polska U-19 (NO)

01.01.1966

Warszawa

MKS Hala Sportowa Łódź, 2-4 (n, t)

2

Polska U-19 B (NO)

01.01.1966

Warszawa

MKS Hala Sportowa Łódź B, 5-1 (n, t)

3

Polska U-19 (NO)

02.01.1966

Warszawa

MKS Hala Sportowa Łódź, 3-1 (n, t)

4

Polska U-19 B (NO)

02.01.1966

Warszawa

MKS Hala Sportowa Łódź B, 4-0 (n, t)

5

Polska A (O)

05.01.1966

Liverpool

Anglia, 1-1 (w, t)

6

Polska U-19 (NO)

05.01.1966

Warszawa

MKS Hala Sportowa Łódź, 5-0 (n, t)

7

Polska U-19 B (NO)

05.01.1966

Warszawa

MKS Hala Sportowa Łódź B, 5-0 (n, t)

8

Polska U-19 (NO)

20.02.1966

Poznań

Warta Poznań, 1-1 (w, t)

9

Polska U-19 (NO)

27.02.1966

Łódź

ŁKS Łódź, 1-4 (w, t)

10

Polska U-19 B (NO)

27.02.1966

Łódź

ŁKS Łódź B, 1-2 (w, t)

11

Polska U-19 (NO)

06.03.1966

Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec, 0-3 (w, t)

12

Polska U-19 (NO)

13.03.1966

Kraków

Wisła Kraków, 1-4 (w, t)

13

Polska U-19 (NO)

20.03.1966

Częstochowa

Raków Częstochowa, 1-3 (w, t)

14

Polska U-19 B (NO)

20.03.1966

Kraków

Cracovia, 0-3 (w, t)

15

Polska U-19 (O)

27.03.1966

Tarnów

NRD U-19, 0-0 (d, t)

16

Polska U-19 (O)

03.04.1966

Koszyce

Czechosłowacja U-19, 0-1 (w, el.UEFA)

17

Polska U-19 (O)

10.04.1966

Płock

Czechosłowacja U-19, 1-1 (d, el.UEFA)

18

Polska A (NO)

27.04.1966

Bielsko

Zagłębie Sosnowiec, 1-0 (n, t)

19

Polska U-19 (O)

27.04.1966

Lipsk

NRD U-19, 0-2 (w, t)

20

Polska A (NO)

30.04.1966

Wodzisław

Odra Wodzisław, 4-1 (w, t)

21

Polska A (O)

03.05.1966

Chorzów

Węgry, 1-1 (d, t)

22

Polska A (NO)

13.05.1966

Oława

Moto Jelcz Oława, 4-1 (w, t)

23

Polska U-23 (NO)

14.05.1966

Warszawa

Gwardia Warszawa, 2-0 (n, t)

24

Polska A (O)

18.05.1966

Wrocław

Szwecja, 1-1 (d, t)

25

Polska B (NO)

18.05.1966

Warszawa

Bułgaria B, 3-2 (d, t)

26

Polska U-23 (O)

18.05.1966

Trollhatan

Szwecja, 2-1 (w, t)

27

Polska A (NO)

24.05.1966

Warszawa

AC Lanerossi Vicenza, 4-1 (d, t)

28

Polska A (O)

05.06.1966

Belo Horizonte

Brazylia B, 1-4 (w, t)

29

Polska U-23 (O)

05.06.1966

Bydgoszcz

Holandia U-23, 0-1 (d, t)

30

Polska A (O)

08.06.1966

Rio de Janeiro

Brazylia, 1-2 (w, t)

31

Polska A (O)

11.06.1966

Buenos Aires

Argentyna, 1-1 (w, t)

32

Polska U-19 (O)

22.06.1966

Mińsk

ZSRR U-19, 2-1 (w, t)

33

Polska A (NO)

29.06.1966

Bielsko

Szombierki Bytom, 4-1 (n, t)

34

Polska A (NO)

02.07.1966

Rybnik

ROW Rybnik, 3-7 (w, t)

35

Polska A (O)

05.07.1966

Chorzów

Anglia, 0-1 (d, t)

36

Polska U-19 (NO)

07.07.1966

Warszawa

Legia Warszawa B, 4-0 (w, t)

VII Turniej Międzynarodowy Kadetów U-17 (Francja)

37

Polska U-17 (NO)

07.07.1966

Cannes

Servette Genewa U-17, 3-0 (n, t)

38

Polska U-17 (NO)

08.07.1966

Cannes

Cavigal Nice U-17, 0-1 (w, t)

39

Polska U-17 (NO)

09.07.1966

Cannes

Langerfield U-17, 4-0 (n, t)

40

Polska U-17 (NO)

10.07.1966

Cannes

Randers FK Freja U-17, 1-0 (n, t)

Turniej Nordycki U-19 (Norwegia)

41

Polska U-19 (O)

10.07.1966

Horten

Islandia U-19, 5-0 (n, t)

42

Polska U-19 (O)

14.07.1966

Sandefjord

Szwecja U-19, 1-1 (n, t)

43

Polska U-19 (O)

16.07.1966

Horten

Dania U-19, 2-0 (n, t)

 

44

Polska A (NO)

03.09.1966

Lublin

Polska U-23, 0-0 (n, t)

45

Polska B (NO)

03.09.1966

Konin

Górnik Konin, 4-0 (w, t)

46

Polska A (NO)

05.09.1966

Warszawa

AZS AWF Warszawa, 4-1 (w, t)

47

Polska A (NO)

06.09.1966

Warszawa

Gwardia Warszawa, 5-1 (n, t)

48

Polska B (O)

07.09.1966

Poznań

Czechosłowacja B, 2-1 (d, t)

49

Polska U-23 (O)

07.09.1966

Częstochowa

Czechosłowacja U-23, 2-1 (d, t)

50

Polska A (O)

11.09.1966

Erfut

NRD, 0-2 (w, t)

51

Polska B (O)

11.09.1966

Gdańsk

NRD B, 0-1 (d, t)

52

Polska U-23 (O)

11.09.1966

Schmalkajden

NRD U-23, 1-3 (w, t)

53

Polska U-19 (NO)

13.09.1966

Czeladź

CKS Czeladź, 2-6 (w, t)

54

Polska U-19 (NO)

14.09.1966

Świętochłowice

Slavia Ruda Śląska, 0-2 (n, t)

55

Polska A (NO)

27.09.1966

Szczecin

Arkonia Szczecin, 1-3 (w, t)

56

Polska A (NO)

28.09.1966

Gryfino

Energetyk Gryfino, 9-0 (w, t)

57

Polska U-23 (O)

28.09.1966

Starachowice

Węgry U-23, 0-0 (d, t)

58

Polska A (O)

02.10.1966

Szczecin

Luksemburg, 4-0 (d, elme)

59

Polska U-23 (O)

02.10.1966

Izmir

Turcja U-23, 0-1 (w, t)

60

Polska A (NO)

12.10.1966

Wodzisław

Odra Wodzisław, 3-0 (w, t)

61

Polska U-19 (NO)

12.10.1966

Rzeszów

Stal Rzeszów, 3-2 (w, t)

62

Polska A (NO)

14.10.1966

Czeladź

CKS Czeladź, 2-0 (w, t)

63

Polska U-23 (NO)

14.10.1966

Nysa

Polonia Nysa, 6-0 (w, t)

64

Polska A (NO)

16.10.1966

Chorzów

Ruch Chorzów, 2-1 (w, t)

65

Polska U-23 (O)

16.10.1966

Opole

Rumunia U-23, 3-3 (d, t)

66

Polska U-19 (O)

16.10.1966

Suczwa

Rumunia U-19, 2-2 (w, t)

67

Polska B (NO)

21.10.1966

Warszawa

Stade Reims, 2-2 (d, t)

68

Polska A (O)

22.10.1966

Paryż

Francja, 1-2 (w, elme)

69

Polska U-19 (NO)

02.11.1966

Warszawa

Legia Warszawa B, 2-2 (w, t)

70

Polska U-19 (O)

03.11.1966

Pazardżik

Bułgaria U-19, 2-1 (w, t)

71

Polska A (O)

17.11.1966

Ploeszti

Rumunia, 3-4 (w, t)

72

Polska A (NO)

23.11.1966

Londyn

Tottenham Hotpsur, 1-2 (w, t)

73

Polska A (O)

03.12.1966

Hajfa

Izrael, 0-0 (w, t)

74

Polska U-19 (NO)

04.12.1966

Wrocław

Lotnik Wrocław, 1-3 (w, t)

75

Polska U-19 B (NO)

04.12.1966

Wrocław

Gwardia Wrocław, 1-3 (w, t)

SOCIAL MEDIA