0-3vo

-

Screenshot 2465

Uwagi:

1) Mecz Garbarnia – ŁKS nie doszedł do skutku. Liga ukarała obie drużyny tzw. obustronnym walkowerem (kuriozum w skali światowej), czyli tak jakby każda z drużyn przegrała mecz walkowerem 0:3. Dlatego też w tabeli  ogólny bilans porażek jest o 2 większy niż zwycięstw a bilans bramek straconych o 6 większy niż strzelonych

2) Mecz ŁKS – Warszawianka (na boisku 3:0) został powtórzony, z powodu błędnej decyzji sędziego, nakazującej (wbrew obowiązującym wówczas przepisom) zmianę strojów drużynie gości a nie gospodarzy

3) Mecz Pogoń – Wisła został przerwany w 85 minucie przy stanie 1:0 dla gospodarzy i zweryfikowany na 3:0 vo.  Jeden z zawodników gości nie chciał opuścić boiska

4) Mecz 22 Strzelec Siedlce – Legia Warszawa (na boisku 1:1) został zweryfikowany jako 0:3 vo za zaległości finansowe drużyny z Siedlec wobec ligi

5) Mecz Podgórze Kraków – 22 Strzelec Siedlce (na boisku 0:0) został zweryfikowany jako 3:0 vo za zaległości finansowe drużyny z Siedlec wobec ligi

6) Po 14 kolejce 22 Strzelec Siedlce wycofał się z rozgrywek. Wszystkie pozostałe 8 meczów zostały zweryfikowane jako 3:0 vo na korzyść przeciwników