Holandia 1975 bb

2019-10-21 Polska U-15 - Rosja U-15 1-2

 Rosja 1 2Dla tych zawodników był to debiut w nowo utworzonej reprezentacji Polski U-15. Kilku z nich rok wcześniej wystąpiło w meczu U-14 przeciwko Ukrainie 6-0. Niestety pierwszy mecz turnieju towarzyskiego UEFA Development w Sztumie zakończył się porażką z Rosją 1-2. W górnym rzędzie od lewej stoją: Kamil Fura, Jan Sobczuk, Dominik Janeczek, Oliwier Sławiński, Konrad Magnuszewski, Bartosz Tomaszewski,; kucają od lewej: Krystian Okoniewski, Dawid Zięba, Dawid Ławniczak, Mateusz Wójcik i Jan Niedzielski. Fot. Archiwum piłkarzy U-15 (Facebook)/Pomorski Związek Piłki Nożnej/LaczyNasPilka.pl

djembed

Źródło: Youtube/Pomorski Związek Piłki Nożnej

Wyniki:

21.10.2019: Polska – Rosja 1-2

21.10.2019: USA – Islandia 2-1

 

Dokumentacja meczowa:

Mecz oficjalny

21 października 2019, Sztum (Stadion Miejski), mecz towarzyski-turniej UEFA Development 

Polska U-15 – Rosja U-15 1-2 (1-1)

0-1 – Dienis Puszkariow (9), 1-1 – Dawid Zięba (13), 1-2 – Dienis Puszkariow (52 karny)

Sędziował: Łukasz Karski (Polska)

Widzów:

Polska U-15: Jan Sobczuk (2005, Motor Lublin, 1/0) – Kamil Fura (2005, Zagłębie Lubin, 1/0), Konrad Magnuszewski (2005, Pogoń Szczecin, 1/0), Mateusz Wójcik (2005, Lech Poznań, 1/0) – Bartosz Tomaszewski (2005, Lech Poznań, 1/0), Jan Niedzielski (2005, Lech Poznań, 1/0) (53. Oliwier Wojciechowski, 2005, Jagiellonia Białystok, 1/0), Dawid Zięba (2005, Lech Poznań, 1/1) (69. Kacper Masiak, 2005, Zagłębie Lubin, 1/0), Dawid Ławniczak (2005, Lech Poznań, 1/0) (53. Bartosz Mikołajczyk, 2005, Legia Warszawa, 1/0), Krystian Okoniewski (2005, Lechia Gdańsk, 1/0) (69. Kacper Terlecki, 2005, Zagłębie Lubin, 1/0) – Oliwier Sławiński (2005, Zagłębie Lubin, 1/0), Dominik Janeczek (2005, Lech Poznań, 1/0) (53. Oskar Kozdroń, 2005, Zagłębie Lubin, 1/0). Trener: Rafał Lasocki (1975)

Rosja U-15: Nikita Koriec (Rubin Kazań) – Iwan Szylenok (Zenit St. Petersburg), Nijaz Fajzulin (Rubin Kazań) (46. Aleksandr Kulikow, FK Krasnodar), Kiriłł Dwornikow (FK Krasnodar) – Nikita Postnikow (Spartak Moskwa) (46. Sawielij Nikiforow, Zenit St. Petersburg), Aleksiej Kołyszew (Zenit St. Petersburg) (46. Jegor Smiełow, Zenit St. Petersburg), Jewgienij Łukinych (Lokomotiw Moskwa) (46. Kiriłł Głazunow, Zenit St. Petersburg), Dmitrij Kałajda (CSKA Moskwa), (57. Grigorij Łowcow, FK Krasnodar) – Aleksiej Baranowskij (Zenit St. Petersburg) (46. Aleksandr Szyrokow, Zenit St. Petersburg), Dienis Puszkariow (Czertanowo Football Academy) (58. Stanisław Łapinskij, CSKA Moskwa), Dmitrij Us (FK Krasnodar) (71. Wadim Rołdugin, Dinamo Moskwa). Trener: Wadim Garanin

Grano 2 x 40 minut

2019-10-21 Polska U-15 - Rosja U-15 1-2