Walka o fotel prezesa PZPN

2    PZPN  admin
Walka o fotel prezesa PZPN
22 Wrz
6:19

W dalszym ciągu nie wiemy, kto zostanie prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wprawdzie na placu boju pozostało tylko dwóch kandydatów, to jednak nie wiemy, kto będzie sternikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej przez następną kadencję. Przypomnijmy więc, że o stanowisko to walczą obecny prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz biznesem Józef Wojciechowski, który w piłkarskim środowisku też jest bardzo dobrze znany. Kto wygra?

Józef Wojciechowski

W pierwszej kolejności trzeba tutaj wspomnieć o Józefie Wojciechowskim. Z czego jest znany ten biznesem? Z pewnością wielu sympatyków piłki nożnej kojarzy go ze słynnego „Klubu Kokosa”, gdzie nawet mniejsze gwiazdy miały bajeczne kontrakty. Kiedy jednak Polonia grała słabo, a nie grała najlepiej lądowali oni w „Klubie Kokosa” i nie mogli choćby trenować z pierwszą drużyną. Tak oto Wojciechowski przekonał się, że prowadzenie klubu to inny biznes od tego, z jakim do czynienia miał wcześniej. Dziwi więc też i to, że po raz kolejny pcha się on do piłki.

Zbigniew Boniek

Wydaje się, że złego słowa nie możemy powiedzieć tutaj o Bońku. Trzeba mieć jednak na uwadze, że także ma on na swoim koncie kilka grzeszków i między innymi promuje zagraniczną firmę bukmacherską. Patrzeć trzeba tutaj mimo wszystko na polską piłkę, a nie da się ukryć, że z tą jest dzisiaj coraz lepiej. Mowa tu tak o reprezentacji, jak i postrzegania piłki klubowej w Europie, choć tu oczywiście wiele zależy od wyników klubów w europejskich pucharach, a te lekko mówiąc nie są najlepsze.

« »
2 Comments

  Jurek

  Wrzesień 24, 2016 at 6:19 pm

  Wojciechowski tylko i wyłącznie zniszczy naszą piłkę.

  Artur

  Wrzesień 26, 2016 at 6:19 pm

  Też nie widzę Wojciechowskiego na prezesurze.