U rywali defensywa się posypała. Szansa dla nas?

0    PZPN  admin
U rywali defensywa się posypała. Szansa dla nas?
25 Mar
9:53

W Czarnogórze urodzinami swojej kadry naprawdę żyją.

Gazety piszą o „wielkim jubileuszu”. Ogólnodostępna czarnogórska telewizja przygotowała natomiast mini serial „Nasze pierwsze 10 lat”. Emisję zaplanowano na trzy kolejne dni poprzedzające mecz z Polską. Produkcja ma być też niebawem wydana na DVD. Film w całości ma 120 minut, ale stacza na opisanie historii narodowej piłki. Choć krótkiej, to jednak barwnej. Czarnogóra na swoim koncie ma zwycięstwa ze Szwajcarią, Walią czy Ukrainą. Eliminacyjne punkty trzy razy zabierała też Anglikom, raz Szwedom. W rankingu FIFA kilka lat temu zajmowała 16. miejsce.

Celem w meczu z Polską ma być nie tylko zdobycie jakiś punktów, ale też próba zapisania kolejnej ważnej karty w futbolowej historii. Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet w Polsce jest dozwolone i jest regulowane przepisami prawa. Jednak nie każdy bukmacher internetowy działa zgodnie z prawem. Jak poznać, jaki jest legalny bukmacher internetowy? Na tej stronie dowiecie się, u jakich bukmacherów można zawierać legalne zakłady bukmacherskie przez internet w Polsce. Mecz Polski z Czarnogórą przypada na jedno z największych świąt tamtejszej federacji, 10 -lecie powstania zespołu narodowego. Jak związek chce uczcić tę uroczystość? Podpowiadać nie trzeba.

– Rzeczywiście jest w nas spora chęć uczczenia tej rocznicy. Dobry wynik z Polską byłby wspaniałym prezentem dla wszystkich – przyznaje w rozmowie ze sport.pl Aleksandar Radović, dziennikarz sportowy popularnej gazety „Vijesti”. Podkreśla, że Polacy ekipie z Bałkanów trafił się w idealnym momencie. Nasza drużyna ma w ich kraju wyrobioną markę. Nazwisko Lewandowskiego działa na wyobraźnie.

– Polska jest obecnie jednym z najlepszych zespołów w Europie – cieszy się Radović. – To wy jesteście faworytem tego meczu. Osiągnięcie przez nas dobrego rezultatu będzie trudnym zadaniem. Remisem u nas nikt nie pogardzi – dodaje

« »