Małecki wróci do reprezentacji Polski?

2    Piłkarze  admin
Małecki wróci do reprezentacji Polski?
09 Paź
8:12

W reprezentacji Polski selekcjoner Adam Nawałka nie może narzekać na mały wybór skrzydłowych, bo takich pomocników jest kilku. W najlepszej formie wydaje się być dziś Kamil Grosicki, który dobrze gra nie tylko w kadrze, ale także i swoim klubie, a więc francuskim Rennes. Poza tym nie zapominajmy o Jakubie Błaszczykowskim, który wydaje się, że od zawsze jest podstawowym prawym pomocnikiem kadry Nawałki i poprzednich selekcjonerów. Poza tym jest jeszcze Paweł Wszołek. Nie zapominajmy jednak także i o zawodnikach grających na co dzień w Lotto Ekstraklasie. Do takich zaliczymy na przykład Sławomira Peszkę, który mimo wszystkich wzlotów i upadków wydaje się być pewniakiem w szerokiej kadrze Nawałki. Kto jeszcze? Być może warto postawić dodatkowo na Patryka Małeckiego. Czy zasłużył na powołanie?

Życiowa firma

Wydaje się, że Małecki jest obecnie w życiowej formie i na pewno nie mówimy tutaj tylko i wyłącznie o tym, jak wygląda na boisku, ale także jego psychice. Nie jest tajemnicą, że ten zawodnik bardzo często sprawiał problemy wychowawcze. Wydaje się, że w końcu dorósł i wie, jak się zachowywać.

Podpora Wisły

Zauważmy tutaj, że Małecki jak na razie jest podporą krakowskiej Wisły, która tego sezonu nie zaczęła najlepiej. Mimo wszystko wychowanek suwalskich Wigier, który do Wisły trafił jako nastolatek, wyrasta na czołową postać tego zespołu, który nie tylko asystuje przy bramkach kolegów, ale także sam znajduje drogę do bramki rywali. Wydaje się w związku z tym, że na powołanie w obecnej formie zawodnik ten zasługuje.

« »
2 Comments

  Mariusz

  Październik 11, 2016 at 8:12 pm

  Osobiście to nie widzę go w kadrze. Jest za słaby.

  Sławek

  Październik 12, 2016 at 8:12 pm

  Akurat nie takie słaboszczaki tam grają. Ja bym dał mu szansę.